Rychle a voskověLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:8 558

Jelikož tento týden nový díl Last Week Tonight nevyšel, přinášíme vám kratší segment, který se objevil v posledním díle minulé řady. Jak z předchozích dílů víte, tým Johna Olivera nakoupil pět voskových prezidentů a v nakupování kravin pokračují. John tehdy slíbil, že divákům přinese film se všemi pěti prezidenty a nyní tento slib hodlá splnit.

Přepis titulků

Tohle je poslední epizoda této řady, a my vám děkujeme za přízeň. Užili jsme si spoustu zábavy i přes... dění ve světě. Založili jsme krizové těhotenské centrum, měli jsme tu Wildera Valderrama v ptačím obleku, napsali jsme knihu o králíkovi Mika Pence a vy jste ji kupovali. Hodně z vás. Vybrali jsme spoustu peněz pro Trevor project a AIDS United, za což děkuji.

Vytvořili jsme epizodu o Si Ťin-pchingovi, kvůli které byly blokovány stránky HBO v Číně. Jejda. V depresivním rozhovoru jsme zpovídali Anitu Hill. A Gritty se u nás dostal k Nejvyššímu soudu. Ale mám tu nové informace o mém nejoblíbenějším příběhu tohoto roku. Už asi víte, že občas kupujeme kraviny.

Loni jsme koupili pět voskových prezidentů. Cartera, Nixona, Hardinga, Clintona a Harrisona. Natočili jsme film o životě Warrena G. Hardinga s Laurou Linney. Slíbili jsme vám, že zkusíme najít způsob, jak využít zbytek prezidentů, ale nikdy jsme to nedotáhli. Letos jsme koupili ještě větší kravinu. Když Russell Crowe pořádal rozvodovou aukci, koupili jsme si pár jeho věcí. Včetně suspenzoru z filmu Těžká váha z roku 2005.

Ten jsme darovali jedné z posledních videopůjčoven na Aljašce. A musím zmínit, že Russel Crow použil vybrané peníze k založení Oddělení koal s chlamydií Johna Olivera. To je tak prudký stěr, že to ocení jen koaly s chlamydií. Stálo to na počátku opravdu úžasného sledu událostí. Bohužel o těch aljašských půjčovnách Blockbuster mám smutnou zprávu. Poslední dvě půjčovny Blockbuster končí.

John Oliver se k nim pokusil přitáhnout pozornost a zachránit je. Daroval jim kožený suspenzor, který Russell Crowe nosil ve filmu Těžká váha. To jistě přitáhlo pozornost. Ale kupodivu je to nezachránilo. Zaprvé, běžte do prdele, jen trošku. Ale ano, je to smutné. Budu upřímný, nečekal jsem, že by suspenzor Blockbuster zachránil. Ačkoliv je kožený držák kulí Russella Crowa úžasný, určitě nedokáže ze světa vymazat Netflix.

Pokud vás zajímá, co se stalo s jeho věcmi, mám dobrou a špatnou zprávu. Dobrou zprávou je, že v USA funguje poslední Blockbuster. Je v Oregonu. Poslali jsme tam všechny věci. Špatnou zprávou je, že jedna se ztratila. Bohužel to byl ten suspenzor.

O jeho zmizení se napsalo několik článků. S lítostí musím říct, že nemáme tušení, kde se jeho suspenzor nachází. Prostě to nevíme. Až na to, že to víme. Nejenže víme, kde se suspenzor nachází, ale zeptali jsme se sami sebe, co by bylo největší kravinou, kterou bychom uctili tu nejpitomější událost tohoto roku? Odpovědí je, snad budete souhlasit, toto.

Poslouchejte. Vyloupili jsme banky, muzea, kasína... Ale tohle je něco většího. Největší loupež všech dob. Ukradneme suspenzor Russella Crowa z filmu Těžká váha z roku 2005. LETOS V LÉTĚ SE CHLAPCI VRÁTÍ RYCHLE A VOSKOVĚ Nebude to snadný.

Proto jsem najal nejlepší z nejlepších. Mazaný Dick. Nejlepší chlápek přes výbušniny v New Yorku. Jimmy C-Note, chlápek přes opravy.

Není kára, kterou by neopravil. Willy Pneumonie, šílenej magor se šíleným rejstříkem. Billy Wheels, chlápek, který ovládá... Nejsem si jistej, co umí. A pak ten, co to řídí. Sám starej G. G-Dawg. Jak jsem řekl, nebude to snadný.

Nebude to hezký. Ne! Pustí se do nás vším. Jste připraveni? Dupněte na pedály, zmrdi! Jsou všude kolem! Kryj mě! Kde to se tu vzalo? Takhle se to dělá!

HRAJÍ: ARMIE HAMMER PĚT VOSKOVÝCH PREZIDENTŮ Varování. Narušení bezpečnosti. Myslel sis, že je po všem? Suspenzor je náš. Nenech je s tím suspenzorem utéct, G-Dawgu! Drž se jich. Drž se jich! Pro koho ti chlapi pracují?

Ahoj, drahoušku. Chyběl jsi mi. Vítej doma. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tolik práce s tím bylo a přitom taková blbost

30

Odpovědět

Zas jeden z těch trailerů, kdy vyzradí snad celý příběh.

150

Odpovědět

Priznam se, ze Crowa na konci jsem necekal :D

175