Uvedení na pravou míruLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:9 124

V tomto krátkém videu, které John Oliver nahrál na YouTube, se zaměří na pár věcí, které v pořadu řekl, ale které nebyly přesné nebo pravdivé. I když ne tak docela...

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver a toto je YouTube. Asi jsem se objevil na vašem monitoru přesně mezi zrnitými záběry Prince na Super Bowlu a sedmiminutovým videem, jak někdo vyndavá věci z krabičky. Na motivy poslední scény filmu Sedm totiž vznikl celý nový žánr. Promlouvám k vám, protože tenhle týden se nevysílá nová epizoda pořadu. Rád bych tu ujasnil pár věcí. V Last Week Tonight tvrdě pracujeme na tom, aby vše, co řeknu, bylo maximálně přesné.

Ale i přes naši píli se občas objeví chyby. Rád bych to uvedl na pravou míru a odvolal některá svá předchozí prohlášení, která se bohužel ukázala nepravdivá. Nejprve bych rád opravil své tvrzení, že USA kdysi koupily Aljašku od medvědů grizzly za 23 kilo lososa. Nečekaně to není pravda. Nevím, jak nám to mohlo proklouznout.

Aljašku jsme v roce 1867 koupili od Ruského impéria, ačkoliv se státem stala až v roce 1959. Aljaška je největším a nejřidčeji obydleným státem USA, ale není to pustina prostá jakékoliv morálky, kde se hranice mezi člověkem a losem v mnoha případech stírájí, případně neexistují. Tohle jsem ve vysílání neřekl, jen jsem tomu věřil. Ukázalo se, že to bylo nepřesné. Moje chyba. Popojedem.

Před pár týdny jsem řekl, cituji: "MySpace je zpátky, zlato. Teď válí Tom, zmrdi." Tom! Tom! Tom! Tom! Tom válí! To jsem řekl. Nepopírám to. Bohužel jsem to soudil příliš brzy. Náš výzkumný tým dostal do rukou dokument, podle kterého MySpace není zpátky. Je mou smutnou povinností vás informovat, že teď ani nikdy jindy Tom neválel, zmrdi.

MySpace stále funguje, ale je to internetový hřbitov, kam chodí ska kapely, které se rozpadly před sedmi lety. Možná si pamatujete, že jsem vlaky nazval autobusy, které šukají. Bylo mi... Bylo mi řečeno, že to není pravda. Vlaky jsou letadla čůrající vsedě.

Mrzí mě, pokud jsem někoho uvedl v omyl. Další odvolání není snadné. Před pár měsíci jsem tvrdil, že tyto modré chipsy jsou nakrájenou rukou Grovera. V té době tomu věřila většina lidí. Ale článek na ProPublica odhalil, že jsou spíš fialové. Když se na to zaměřili více, zjistili, že jsou to kroužky z Barneyho penisu.

Je to pravda! Čistá pravda! Aspoň víme, proč mu scházejí genitálie. Tím vším chci říct, že Grover je v pořádku, Barney nakrájel své nářadíčko do brambůrek, ale Grover je v pohodě. Omlouvám se Groverově rodině za možný zmatek. A nakonec bych rád odvolal něco, co jsem řekl v čirém vzteku. Loni jsem tyto rybičky nazval idioty, pitomci, blbečky, tupci, hlupáky a retardy.

Toho lituji. Celé rybí komunitě bych se rád omluvil za to, že jsem nezašel dál! Ano, vy slizcí pitomečci! Odvolávám, co jsem odvolal! Všichni skončíte v rybí polévce! To je vše.

Až se vrátíme 9. září, pokusím se být co nejpřesnější. Dobrou noc! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

o nicem

96

Odpovědět

Obsahově na stejné úrovni jako jeho každé video. Plné lží,manipulace a špatných vtipů

342

Odpovědět

+MorcePlné lží? Manipulace? Kde přesně v tom videu se tě snažil zmanipulovat?

182

Odpovědět

+Neal*sarcasm*...

00

Odpovědět

Geniální – 111 %
Od 26. 8. 2018 kdy to bylo na joutůbovi publikováno, to má 2.945.782 zhlédnutí.

107

Odpovědět

Žádnej komunista se nikdy neomluví takže tohle se dalo čekat

1042