Vystřižené obrázky č. 3Last Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 084

Tento týden vám přinášíme další krátké video, ve kterém vám John Oliver představí některé nepoužité obrázky ze svého pořadu.

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor Last Week Tonight. Tento týden nevysíláme a toto jsme natočili předtím, než jsme si vzali dovolenou. Takže netuším, co hrozného se od 1. července odehrálo ve světě. Záviďte mi, já to opravdu nevím. Žiju v minulosti. To, na co myslíte, já ještě nevím a cítím se jako v nebi. Jen jsme vám chtěli přinést třetí pokračování přehlídky nepoužitých materiálů. Každý týden náš úžasný tým grafiků vytváří skvělé obrázky.

Mnoho z nich vyřadíme, ale určitě si zaslouží, abyste je na internetu viděli. Toto je obrázek maskérky, která nanáší růž na tvář lososa. Nejspíš to mělo podtrhnout nějaký vtip, ale spíš to vypadá jako porno pro lidi, které vzrušují mořské plody. Také jsme vytvořili obrázek krabičky kondomů pro psy. Jmenují se samozřejmě Hafino. Netuším, proč jsme to vytvořili, ale důležité je, že v našem pořadu psi šukají a tak to má být.

Taky jsme vám neukázali tento obrázek novinářské veverky. Samozřejmě se jmenuje Karel Havlíček Norovský, protože jde do hloubky, ať už vyšetřuje případ, nebo zahrabává ořechy svými maličkými tlapkami. Některé obrázky jsou znepokojivější. Třeba tento obrázek červené pandy, která hoduje na mých orgánech, což je zřejmě něco, co mi činí radost.

Nebo tento obrázek Ivanky Trump jako matky z filmu Uteč. Vypadá to naprosto skutečně, protože je to až depresivně uvěřitelné. Také jsme vytvořili tyto hokejové jezevce, kteří lidé z Wisconsinu budou nesnášet, protože hrají za Minnesotu. Také máme obrázek ženy v porodnici, která drží čerstvě narozený meloun. A dále rozmrzelého papouščího tvora, který se zdá být něčím naštvaný, což shodou okolností byl i pracovní název tohoto pořadu.

Některé naše obrázky jsou až podivně specifické. Třeba tento obrázek vojáka z dob občanské války, který ojíždí rasistického jednorožce hned vedle Abrahama Lincolna. Netuším, co to mělo znamenat, ale asi se shodneme s Lincolnem, že si to zaslouží palec nahoru. Také tu máme úžasný obrázek Nancy Reaganové, která sedí na klíně Mr. T v obleku Santa Clause. Budu upřímný, my jsme to nevystřihli, protože jsme to nevytvořili.

Je to skutečná fotka. Jen jsem vám chtěl připomenout, že kouzla existují. To je nyní vše. Vrátíme se brzy, ale mezitím si užijte tento obrázek jednoho člena štábu, který ojíždí cheesecake v restaurační kuchyni. Je to pro něj ponižující, ale aspoň jsem Jeremyho přímo nejmenoval. Na obrazovky se vracíme 29.

července. Dobrou noc. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborná práce se zkomolenými jmény!

91

Odpovědět

proc nejde dat nula hvezdicek k hodnoceni ? :/

1417