Epizoda 3 (S01)Lidé a domácnosti (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:3 957

Je tu finále tohoto krátkého seriálu. Jak si naši hrdinové poradí s obávaným Domácím strážcem? A podaří se jim zachránit přítele? Zakončení proběhne ve stylu, který je jistě mnoha hráčům Dračího doupěte znám.

Přepis titulků

Podívejte... Nechci vám radit, jak máte hru hrát, ale opravdu byste měli zvážit používání střelných zbraní do doby, než získáte nějaké zkušenostní body v jejich používání. A nyní... Podařilo se vám dovnitř vniknout skrz zadní vchod. Ale... Ale dokážete zachránit svého druha a porazit domácího strážce?

Vodu. Mám příšernou žízeň. Nevidím strážce ani Billgate. Aspoň víme, že je tato místnost bezpečná. Můžeme sem případně ustoupit. Další vodu, prosím. Ne, nemůžeme zde zůstat! Ano.

Děkuju, zlatíčko. Vidíte, že Billgate je v kuchyni sama. Na noze má vážné zranění a obvaz krvácení nezastavil. Je v deliriu. Avšak není tu sama. Dále v místnosti vidíte... Strážce! Odvážíme se zaútočit?

Nebuď hlupák! Dva z nás jsou zranění a ty máš jen svou záložní zbraň. Mimochodem, kdyby sis také vybral Kanaďana, měl bys +2 k hokeji. Moonrayi, jaká máš připravená kouzla? Paprsek viny, vyvolání petice a tři kouřová kouzla. To je vše? - Není to moc silná třída. - Cože? Teď! Nedává pozor! Therin nás ochraňuj!

Za Billgate! Za vítězstvím! Krev, smrt a odplata! Utečte! Lest! Ta příšera je chytrá. Takovou šanci už mít nebudeme. Sakra! Nemáme dostatek síly k jejímu poražení.

My ji možná nemáme... Ale někdo jiný ji možná má... Vypusťte psa! Shoř v pekle, ďábelská stvůro! Jo! Stvůra je mrtvá, hurá. Nemáš zač, občane. Co to s váma je?

Billgate! Ne! Našla jsi Billgate v bezvědomí. Vyleč lehká zranění! Nic se neděje. Je to vážnější. Vyleč střední zranění! Stále nic. Ne!

Vyleč vážná zranění! Vrať se mezi nás! Co to bylo? Taurin. Já nevím... Zkouška postřehu. Skrytý u uměleckého díla na ledových dveřích se nachází vzkaz adresovaný vám všem.

Lidi, musel jsem na pár dní opustit město. Doufal jsem, že byste mi tu na to dali bacha. Krmte a venčete Picklese. Dvakrát denně. Stýská se mu, když jsem pryč. Steve. Sesílám Mlhu vítězství.

Ta zpráva se zdá být naprosto jasná. Proto musí být falešná. Co tím vlastně myslel? Dát bacha. Asi to bude slovo ze ztraceného jazyka, se kterým jsme se ještě nesetkali. Možná se odpověď skrývá v patře! Mistři! Mistři!

Budiž pochváleno Věčné světlo a Bohové na nebesích. Našel jsem vás. Co je? Zlobři! Překročili Zlomený průsmyk s armádou wyrmů! Vyplenili Heartford i Mead. Byla zničena všechna dekorace na Therinin den! A to jsem ještě všechny škody nesepsal. Víte, jak si král na dokumentaci potrpí, ale Stiffington mi řekl, že...

Teď míří přímo k hradu! To nikdy nezklame. Mám pár hodin pro sebe a samozřejmě jsem povolána do práce. Chceme toho opravdu moc, když si přejeme pár hodin týdně volna? Pojďte, jdeme zachránit tohle zatracené království. Jen hodina...

Tohle je na prd! Jsi otrapa! Bych se na to vykašlal! Příští týden ve stejný čas? Budu tu čekat. Jak nám to šlo? Dostali jste se dál než předchozí skupina. Ňoumové...

Vyhodit schopnost Bílé privilegium... Co nejdříve. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Zajedeme vašeho psa luxusním vozem !" :)

21

Odpovědět

Úplně mi Picklese bylo líto :D Tím ten celej seriál zabili :D

204

Odpovědět

Naprosto dokonalý :D a narážky typu Mr.Pickles mě opravdu pobavili.
Jen tak mimochodem, v názvu vám chybí "i" na konci :)

61

Odpovědět

Picklese dávám 10 xp :D

131

Odpovědět

Tak závěrečná bitva byla epická. Za ní 10 bodů.

To, že to je poslední díl. Tak za smutek, taky 10.

Ale že nebyla seslána mlha vítězství to mne dožralo.

391