Magie při měsíčkuThe Wizards of Aus (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:6 250

Jack v Melbourne už pobývá nějaký čas a proto se rozhodl seznámit se s nějakou místní ženou. A kde jinde se seznámit než na rychlorande. Jak to dopadne? A jaký je Jackův otec?

Přepis titulků

Ne! No to je skvělý! To je skvělý! Takhle to má skončit? Fajn, hodím to za hlavu. Je to kvůli penězům? Tak to se omlouvám, princezno, že jsem nebyl vychováván ve špercích, zlatě a slámě. Hádám, že má vše, co já ne. Mrzí mě, že nejsem mocný hřebec. Mrzí mě, že nemám na čele slonovinový roh.

Nebylo to snadné, Jacku. Ty to víš. - Hádám, že on se neudělá snadno. - Chceš se chovat jako dítě? Rodiče jsou vedle. Uslyší tě. Chci, aby to slyšeli. Možná bychom měli odejít, drahá. Ale ještě nám zbyla spousta koláče. Já pro tebe nejsem dostatečně velký chlap, že jo? Není to o tom, že bys nebyl chlap.

Jde o to, že on je kůň. Mohlo to fungovat. Ale ty prostě musíš říkat ne. Pořád říkáš jen: "Neee!" Už jsem mu to řekla. Za hodinu jsem u tebe. Irene! Omlouvám se, vrať se! Vrať se! Vrať se... Vrať se, Irene... Vrať se.

To je tedy smutný pohled. Zase se probouzíš sám? Nikdy nejsi sám, když tě při spaní sleduje portrét mrtvého otce. Přesně kvůli tomuhle přístupu jsi takovým zklamáním. Nevylíhl jsem tě z vejce proto, aby u tebe rod skončil. Najdi si ženu, synku. Začni opět kouzlit. Nic ženy neohromí víc než kouzelník.

Tati! Než jsem byl odsouzen k tomuto věčnému peklu, nebylo noci, kdy bych nepoznal ženský dotek. - Super, tati. - A podívej se na mě teď. Jsem už jen dvěma třetinami muže, kterým jsem byl. Ztratil jsem jeden rozměr. Když jsem se nechal zvěčnit v obraze, chtěl jsem tím završit svůj odkaz. Nyní si přeji smrt.

A co rande? Cože? Jo, rozhodně. Prosím. Ne se mnou. S někým jiným. Dělal jsem si srandu. Podle mě jsi hrozně hnusná. Úžasné. Při randění poznáš mnoho nových lidí a poznáš komunitu kolem sebe. Randil jsi hodně? Tam u nás doma jsem byl zabijákem.

Obrů. Byl jsem obrobijec. Když zabíjíte obry, ženy se na vás vrhají. Často katapultem nebo trebuchetem. Jaká je tam u vás romantika? Chodí spolu dva čarodějové často? Randění mezi čaroději je náročné. Když se spolu vyspí, je to na celý život. Vlastně je to konec.

Zemřeš. Když se rty čarodějů dotknou, změní se v obří želatinovou sexuální kouli. Je to hnus. Je to krásné, ale ohromně hnusné. Nikdy jsem nepoznal takové blaho. Ale s ostatními stvoření je to v pohodě. Jednou jsem byl zasnoubený s elfkou. Má milovaná lady Caroliniano, uděláš mě tím nejšťastnějším čarodějem od Astrálního moře až po Stromořadí?

Jacku, nabízíš mi tento prsten. Samozřejmě si ho vezmu. A z tvé přítelkyně se stanou TVOU ŽENOU! ŽENOU MOCNĚJŠÍ NEŽ BLESK! ZRÁDNĚJŠÍ NEŽ MOŘSKÁ HLUBINA. A TY MĚ BUDEŠ MILOVAT A ZOUFAT SI! Nevyšlo to.

Nakonec jsem se oženil. Ale... Asi je na čase jít dál. Skvěle! Když spadneš z koně, musíš na něj znova nasednout. Dostaneme tě zpátky do sedla. Možná ti najdeme vztah silný jako kůň. Nebo se aspoň projedeme po okolí.

- Jsi v pořádku, Jacku? - Ano! Tak honem, jdeme! - Šoustal jsem koně. - Cože? - Nic, jdeme. - Tohle místo je super. - Jacku, ne, není. Ale rychlorande je i pro mě novinkou. Budeš v pohodě. Nebuď nervózní. Já nervózní nejsem. VELMI NERVÓZNÍ Tvé čelo s tebou nesouhlasí.

Kurva! Omlouvám se. V mládí na mě otec seslal kletbu. Když lžu nebo jsem nervózní, moje tvář to prozradí. Kdyby ses přiznal, že jsi snědl ty vařené želvy, nemusel bych to udělat. To tys je snědl! Jak praví rčení: "Želvák v břiše, žádné neštěstí nepřinese."

To nikdy nikdo neřekl. Já jsem to právě řekl, není-liž pravda?" Můj ty bože. Kdo je toto okouzlující stvoření? Dovolte mi se představit. Jmenuji se Regimand Moudrý. A Obdařený. Jacku, hustej tatík. Už pomalu začneme.

Hodně štěstí. Tati. Můžeš jít do prdele? Neboj se, synu. Jen dopiji a zmizím ti z očí. Vodová barva? Vodová barva? Hnus! Bim bam bum. Kdo si chce zaflirtovat? Je to rychlorande, takže holky a kluci, dáme se do toho. RANDE 1 Ahoj...

Ahoj. Ahoj, já jsem Jack. Vím, je to na tvé kartičce. Vzdělanost je velmi atraktivní vlastností lidské ženy. Kouknu na jmenovku a vidím, že jsi Anna. Zatím se nedívám na hrudník. Ale doufám, že se k tomu časem dostaneme. Co tedy děláš? Studuju na účetní. Účetnictví.

To je zajímavé. NEZAJÍMAVÉ Vypadáš opravdu nádherně. ODPORNÁ Díky. Nemáš zač. Čím se bavíš? Bavím? Rád čtu. PORNOGRAFII Rád s kamarády koukám na televizi.

NEMÁM PŘÁTELE Rád zahradničím. VŠE, CO MILUJU, ZEMŘE - Hustý. - Jo. A co doufáš, že zde najdeš? Rád bych našel někoho zábavného. ANÁL Jsi prase!

Jsem voděodolný. Páni, hezký. Zřejmě jsem trochu zrezivělý, což je ironické, protože se nemůžu namočit. Já asi prostě půjdu. Děkuju, ale tohle bylo hrozné. Nemyslela jsem si, že jsi zbabělec. No tak, Jacku, zkus to ještě.

Vypij tohle. To je nějaký lektvar? Ne, ty debile, to je pivo. Odbourá zábrany a asi taky tamtu věc. Dobře. Ne, ne, ne! - Dobrý? - To si piš! RANDE 2 Zdravíčko.

Ahoj. Věděla jsem to. Jsi čaroděj. Jsem vinen... - Ty jo, je tu ještě jiný kouzelník. - Vážně? Podřimoval jsem si ve svém sarkofágu, měl jsem takovou lenivou náladu, a než jsem se nadál, zvedlo se víko a stál tam Brandon Frazier.

Připravoval se na tehdejší plánovaný Hollywoodský velkofilm Opičí mozky. Pak jsme společně dospěli k závěru, že bychom měli otroky pohřbít zaživa. Přáli jste si pití? Dovoluješ si přerušovat Lorda Mumii? Pohleď na můj amulet! Jak jsem říkal. Opičí mozky. Hodí se k čemukoliv. Já miluju salát z kostí.

Na grilu lehce osmahneš kosti, potom je položíš na římský salát a pokapeš je majonézou. Mumie mia, že jo? Pokud je máš ráda, můžeš přidat ančovičky. Já tu slanost moc nemusím. Jaké to bylo vyrůstat ve světě čarodějů? Normálka.

Otec se přeměnil v sexuální kouli a vylíhl mě z vejce. Nyní je mrtvý a žije v obraze. Je támhle. Vypadáš stejně zoufale jako já. To je nuda, nezájem. Ohrom mě, kouzelníku. Ukaž mi nějaký trik. S mou magií se to má tak, že jí nepoužívám. - Cože?

- Sám jsem se uvrhl do abstinence. - Jsi abstinent. - V kouzlení ano. Sexuálně jsem otevřený všemu. - A jak to jde? - Jde to mizerně. No dobře. Rychlé rande je dobré rande. Teda pokud není rychlý při tom, na čem záleží. Mluvím o udělání se. Všichni zemřeli, proto jsem nikdy nebyl zaměstnaný.

Chceš vidět kouzlo? Slyšela jsem, že to už neděláš. Neříkej to Jackovi. Dobře. Dobře, tvá sklenice je prázdná. Je velmi prázdná. Chceš, aby byla velmi plná? - Ano. - Dobře. To je hnus.

To je nechutné. Já mám rád nechutné věci. Polej mě vodou. Kdo se opovažuje polít Lorda Mumii? Ještě jeden trik. - Zdravím. Bonjour. - Ano, pane? Tato dáma by si přála... Tato dáma by si přála? Dáma by si přála pivo.

Pivo pro tuto líbeznou dámu. Dvě piva. Deux piva. Mluvím francouzsky. Ano, bez obav. Nečekala jsem, že tu potkám někoho zajímavého. Naštěstí jsem se pletla. Já taky. Tohle je docela sranda. Jestli chceš někam zajít, tak to klidně zařídím. Kouzlem.

Jak mi to schází... - Kamkoliv? - Naprosto kamkoliv. Dobře, nesměj se. - Nebudu. - Slibuješ? Přísahám. Když jsem byla malá, chtěla jsem být astronautkou. Netuším, co to je. Chtěla jsem být první běloškou na Měsíci. Měsíc?

To je hračka. Můžeme tam jít hned. - Vážně? - Jo. - Chceš tam se mnou jít? - No páni. Jasně! - Jdeme na to! - Super. Bang. Bzum. Přímo na Měsíc. Kurva. Hele, to je ten chlap se psem... Dvě piva. Kde je vaše přítelkyně?

Prostě se někam vypařila. VRAŽDA Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

toto bola nahodou velmi vtipna časť, keby tie scenky a skeče ale netrvali tak dlho a mali by rychlejšie prestrihy a svižnejšie tempo bolo by to dokonalé

60

Odpovědět

Výbornej díl, jen tu návštěvu měsíce mohli realizovat reálněji.

62

Odpovědět

kolik ti je 10 let?? viděl jsi snad někdy realitu ve fantasy?? zkus si udělat svůj fantasy "reálný" seriál a skončíš tak že zkrachuješ.. kdo by se čuměl na podobné hovno?

29

Odpovědět

nevíte někdo herce toho jeho otce? Zatraceně mi někoho připomíná... ale pochybuju že je to doopravdy Bruce Spence

20

Odpovědět

Je to opravdu Bruce Spence.

20

Odpovědět

Tohle je tak moc úžasný, že to nemůžu ani popsat. Galadriel…chvíli jsem nevěřil svým očím. :-D A pak ten Měsíc. :-D :-D

120

Odpovědět

Bohuzel tahle serie jde od tohohle dilu od deseti k peti a nasledne k nule, a ma i blbej konec. Velke zklamani (dival jsem se na original), tak se na to pripravte.

26

Odpovědět

Vykrádačka Pána prstenů mě moc nepotěšila. Jinak docela zaíjmavý díl.

112

Odpovědět

Ten gag parodující Galadriel mě shodil ze židle... :D

220

Odpovědět

Má to ještě hodně dílů? Abych věděl, jak pozadu budeme s Oliverem...

321

Odpovědět

Mám dojem, že asi ještě tři.

03

Odpovědět

Kde je ta země zaslíbená, kde je legální sňatek s koněm?

160

Odpovědět

Kdyz uz tak radeji kobylu ne? Pokud tedy nejsi zena :P Jinak bych typnul Indii tam si muzes vzit snad kohokoliv. Pokud jde o sex se zviraty tak ten muzes provozovat i nas nebo v madarsku, legislativou to zakazane neni pokud by ti nebylo prokazano tyrani :O
Uchylne tema...

61

Odpovědět

+kobylaMyslím, že na kobylu bych potřeboval o dost větší… sebevědomí. A štafle.

110

Odpovědět

+kobylaJá sice tyhle věci nemusím, ale když Vás to tak zajímá, proč nezkusíte poníka?

90

Odpovědět

+kobylaJo, ale kobyla aspoň kope do ksichtu, poník kope do dost rizikovějších partií.

41

Odpovědět

a jede se... balime kufre

50

Odpovědět

1. Co má ten kůň za přízvuk?
2. Opičí kosti né mozky.
3. Přeložíte i Behind the Scenes?

82

Odpovědět

do you wanna fuckahors ?

04

Odpovědět

+fakaMinimálně tu ženskou co ho/jí namluvila... ten přízvuk je úžasnej.

03

Odpovědět

Přijde mi to jako Cockney, ale je dost možný že je to i nějakej australskej přízvuk. Ta herečka se jmenuje Louise McNamara

00

Odpovědět

Tak tenhle díl se mi vážně líbil!
Je to chytře vtipné. Dali si s tím fakt práci.

500