Roztavená želatinová sexuální kouleThe Wizards of Aus (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:6 138

Poslední díl Jackových dobrodružství je tu. Hlasování o tom, zda čarodějové smí zůstat, se nebezpečně přiblížilo a Jack se snaží ostatní členy kouzelnické komunity přesvědčit, aby se chovali jako platní členové společnosti. Ale to se jim příliš nelíbí. Podaří se mu je přesvědčit? A jak to celé dopadne?

Přepis titulků

Nemůžu uvěřit tomu, že přišlo tolik lidí. Nemůžu uvěřit, že to není máslo. Ale já jsem! Vypadni Máslový muži. Jsem Máslomuž. Neplánoval jsem zůstat. Slyším, jak mě volají suché drobky. Pořádně se zmastíme. Proč nechceme ten zákon změnit tak, abych mohl zůstat jen já? Jacku, podívej se na ty lidi. Přišla i veřejnost, není to ztracené.

Běž tam a něco řekni. Jasně, musím z hlavy dostat to máslo... Je to debil. - Radši tomu věř. - Ticho! Jackie! Jackie Chane! Netušil jsem, že pořádáš party. Tohle je hustý. - Zdravím. - Zdravíčko, krásko. Skulldrichu, přišel ses mi vysmívat?

To je popcorn? Ano a ne. Ano, přišel jsem se ti vysmívat, ale ne, tohle jsou skarabové. - Promiň, kámo, ale je to trochu suché. - Ale jistě. Tak to je skvělé. Ale mám tu mít projev, takže bys mohl vysmahnout. V klidu, Jacku. Zlom vaz. Vaz, nohy, klidně všechno najednou.

Posíláš zprávy? To je hustý. Dobře... Zdravím. Chlapi, ženy... Ať je tamto cokoliv. Díky, že jste přišli. Tohle je pořádná účast. Cením si toho, že se zajímáte o mou věc... Naši věc.

Jsem rád, že to pro tolik lidí něco znamená. Já jsem Jack. Bů! Bů! Mám pravdu? Možná si mě pamatujete kvůli rybímu čtvrtku. Nebo jak jsem v televizi prorazil ušní bubínky Morgana Wrighta. To bylo hustý, kokote! Nebo jsem pozitivním příkladem... Co si o tom myslíš? Došla mi slova.

Lotos. Ahoj. Snažil se. Všichni víme, proč tu jsme. Tak začněme otevřenou diskuzi. - Zdravím, jsem Marvolo Mordrego. - Vstávej. Čaroděj na 16. levelu. Zdravím, Marvole. Užij si sladký level 16, bude pryč dřív, než se naděješ.

Na jakém levelu jsi ty? Já jsem na levelu... Uvědomuješ si, že tu nejsi jediným čarodějem? Někteří tu žijí už staletí a to naprosto bez povšimnutí. Pak se ukážeš ty, přeměníš železniční stanici v rybu, a najednou nám říkají, že máme vypadnout. - Já, ehm. Já, tedy, ehm... - Já, ehm. Já, ehm. To je kunda!

Zdravím, jsem Zendark a jsem nekromancer. - Nazdar, Zendarku. - Nazdar, Skulldrichu. Takže, Zachu... Jacku, má chyba. Tvá petice požaduje zákaz veškerého oživování mrtvých. Nepřijde ti to k povolání některých z nás nefér? Nebo k zálibám? Hnus. - A co to, že nesmíme vraždit lidi.

- Co? Bú! - To si strč do... - Kokote. Lidi, no tak. Zdravím, jsem Nudloun Mrdokul. Jsem mluvčí Kouzelnického koncilu svatého Cooka pro vzhledově handikepované. Ve vašich dokumentech nenabízíte žádné možnosti pro vzhledově znevýhodněné členy. Proč tomu tak je? Na to jsem nemyslel.

Pokud chceš zapadnout, proč si nezměníš jméno z toho Kudloun Mrdovůl na něco jako Tim? Víš, že Mrdokul je hrdé skřetí jméno? To jsi posral, chlape. - Bú! - Ty podvodníku! Nesnáším ho! Páni, teď to budeš mít vážně těžké. Je to jako medúza.

Jen sem vlezl a bum! Jaký máš názor na Psího muže? Nesnáší tě! Koukni na tričko! Co? PSÍ MUŽ JE SRÁČ! Skulldrichu... To je velmi urážlivé. Chtěl, abych přestal grilovat! To není moc australský přístup.

Jen chtěla být astronautkou, ty vrahu! Myslí tu někdy na mou ubohou Kostřičku?! A ani se mu nepostaví. Na rozdíl od Enriqueho. A mně už mnoho dní neteče teplá voda. Přesně tak, je to úchyl. V restauraci mě namočil, takže jsem přišel pozdě na schůzku s Brandonem Frazierem a Rachel Weisz, s hvězdami Pevného pouta a Opoparchanta.

Já ho mám rád. - Díky, Terry. - Jdi do prdele, Terry. Proč ho nepošleme zpátky? To on tohle všechno způsobil. Proč vinit většinu za činy menšiny? Je to hovado! Pošlete ho zpět.

Pošlete ho zpět. Pošlete ho zpět! Tohle bylo naprosté... Jaký je ten výraz? Nehoda ve vlaku, když zemřou lidi při srážce metra... - Železniční neštěstí? - Ne. Proč jsem si myslel, že je to dobrý nápad? Před těmito šílenci jsem z domova utekl a tady se začnou shromažďovat kolem mě. Jacku, byl to dobrý nápad. Momentálně mohou být proti tobě.

Z dobrého důvodu. To nepopírám. Ale všichni potřebují, aby to referendum vyšlo. Získej je na svou stranu. Nemůžu, naprosto mě nesnáší. Jsem ubohý. Nejsi ubohý. Podívej, udělal jsi pár chyb, ale jsi dobrý člověk. Jen se vzmuž a mluv od srdce.

Máš na to. Věř mi. Buď okouzlující. Okouzlující umíš být. Tenhle zasraný požírač dětí je... Hej! Poslouchejte. Chápu, že nejsem oblíbený a vím, že jsem nás dostal do těchto problémů.

Ale dovolte mi to napravit. Proč jsme tu? Proč by někdo opouštěl domov kvůli takovémuto odlišnému a cizímu místu? Vím, proč jsem tu já. Je to laciné, ale jsem tu, protože tohle město miluju. Miluju tuhle zemi. Miluju, když si můžu zkontrolovat poštu, aniž bych byl zavalen sovami. Miluju, že si můžu zajít na pláž, aniž bych se musel bát útoku krakena.

A jsem rád, že tu není moc máslových lidí, kteří by útočili na mé tousty margarínem bez cholesterolu. Už tě chápu. Ale nejvíc miluju to, že i přes mé nehody a průšvihy se zde cítím poměrně vítán. Pro někoho, jako jsem já, je to vším. Vy se zde necítíte vítáni? My všichni.

Cizinci, černé ovce, králové bulvy. Čarodějové. Nekromanti. Terryové. Skřeti a mumie! Já a ona jsme jednou bezdůvodně uškrtili štěně. Jen jsme se nudili. A mnoho dalších! To mě dokáže natlouct!

Jdi do hajzlu, Máslomuži. Cizinci byli v této zemi vždy vítáni. Ale ukažme jim, že za to stojíme. Ukažme jim, že také umíme být Australané. Jacku, netušil jsem, jak moc máš tohle místo rád. Možná budu znít trochu dětinsky, ale domů jsem se tě snažil dostat proto, protože mi chybíš. Scházel mi někdo, koho bych mohl kurevsky nesnášet.

A někoho takového mám. - Nesnáším tě. - Taky tě nesnáším, chlape. Ale musíš mi přiznat, že jsem tě donutil znovu používat magii. To jsi donutit, ty drzej zmrde. Pozor na jazyk, ty kundo! Dobře, já padám. - Zvládl jsi to, Jacku. - My to zvládli, Kylie. Je to začátek něčeho krásného.

Nového života v Melbourne. Je to... Je to nádhera. Dovol. Nech toho, Jacku. Jíst umím sama. Jsem ráda, že jsi rád. Jsem ráda, že jsem v tom mohla hrát malou roli. Malou roli? Díky tobě jsem našel nový domov. A taky jsem našel někoho, s kým to chci sdílet.

Jacku, co si myslíš, že děláš? Co tím myslíš? Vyhráli jsme, políbíme se, tak to má skončit. Ne, to teda nemá. Jsi milý chlap, ale ty mě vůbec nepřitahuješ. Tam, odkud jsem, po dokončeném úkolu políbíme pannu. To je zvrácený. Jen proto, že jsem jediná žena, kterou znáš, neznamená, že máme být navždy spolu.

Kdybych o tebe měla zájem, tak tě nezvu na rychlé rande. Ale políbila jsi mě. Bože, je rozdíl mezi polibkem na tvář a ptákem v hubě! Páni, co? Co myslíš tím co? Je to hnusné. Je to divné a vulgární! Jdi do píči je vulgární!

Proti mé vůli jsi mě přitáhl k tomu svému vřesovišti. Já nejsem na řídnoucí plnovousy. Asi úplně nechápu, co se teď děje. Typické. Jacku, podívej. Opravdu jsem ráda, že jsem ti mohla pomoct. Možná se zase uvidíme. Aspoň teď mohou čarodějové žít v Melbourne. Aspoň jsem neposral úplně všechno.

Posral jsem úplně všechno. NÁSLEDUJÍCÍ DEN Dobrá otázka. Myslím, že se Melbourne od příchodu čarodějů změnilo. Ale vždy to bylo hektické město, takže v pohodě. Je to super. Jako vegetariánka bych nemohla být radši, protože můj manžel byl přeměněn v květák. Jako pescetarián bych nemohl být nadšenější z nového souseda.

Dobrý den. Od počátku nadvlády čarodějů metro jezdí na čas. Možná dokonce trochu v budoucnosti. Ahoj, rád vás vidím. Přiznávám, že když se naši noví členové společnosti objevili, byl jsem si jimi dost nejistý. Ale když mi ukázali krásu samoopékací ryby... Od té doby fakt vydělávám.

Proč vše, co miluju, musí zničit? Konečně jsem našel místo, kam zapadám. Celkem. Chtěl jsem před tím utéct a teď jsem v tom až po posraný krk! Všechno mě to sem následovalo. Všechno! Konečně je klid. Jasné, zničil jsem jedno město a posral spoustu životů, ale tohle je fajn. Všichni ostatní jsou pryč, ale jsem rád, že ty sis to rozmyslel.

Je to super, ne? Jako za starých časů. Já nevím, byl to divný měsíc. Všechno, co jsem kdy miloval, umřelo nebo šlo do sraček. Možná bych se měl spokojit s něčím, co nesnáším. Nesnáším tě, Jacku. Nesnáším tě, Skulldrichu. Teď a navždy.

A tak kruh života tančí svým nekonečným tancem. To je nádhera. Nedokážu vyjádřit, jak moc toho rozhodnutí lituju. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mně to přijde tak zvráceně super! :D

70

Odpovědět

Toto je tak neskutočná p******a. Úprimne ľutujem, tých čo to musia prekladať.

010

Odpovědět

.....nevím proč mám takový pocit, že celkové hodnocení závěru videa dost odráží rozdíl v toleranci v Austrálii a v ČR?

37

Odpovědět

Rozdíl? Právě mi to přišlo uplně stejné... Město se ti rozpadá za prdelí, ale hlasití sluníčkáři pořád stojí s otevřenou náručí a výtají další monstra...

67

Odpovědět

+TombasCo kdybys ho šel přeblafnout Konvičkovi?

34

Odpovědět

Byli jste varováni. V 2. nebo 3. díle. Ale ano, je to humus. :D

80

Odpovědět

Ten konec? WTF?

150

Odpovědět

Nedokážu vyjádřit, jak moc lituju toho že jsem to viděl.

224

Odpovědět

Not my proudest fap...

263

Odpovědět

Humus, čekal jsem teda lepší konec

112

Odpovědět

Ghost Rider byl dobrej, ale ten konec. Jako přežiju hodně, ale tohle bylo drsný :D

251

Odpovědět

Tak to bylo pěkně nechutný :D

760