Vaření s Borisem: KompotLife of Boris

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:7 001

Zpříjemněte si parné letní dny pěkně po slovansku. Máme pro vás recept na pravý domácí kompot podle šašlikového krále Borise.

Poznámka:
Rush B – Taktika ruských hráčů ve hře Counter Strike: Global Offensive.

Přepis titulků

Proč si udělat kompot? Za prvé: Proč ne? Vítejte u Borisovy lekce výroby kompotu, při které se naučíte dělat kompot jako správný Slovan, kterým jste. Musíte vědět jednu věc. Kompot se normálně dělá z ovoce, které roste na zahradě. Když je ho příliš, vyrábí se z něj marmeláda nebo se nechá zavařit. Takhle se přes zimu nezkazí a vydrží do dalšího roku.

Můžete ho vyrobit i z ovoce, co vám leží v lednici. Nebo ho prostě kupte v obchodě. Pokud máte k čerstvému ovoci omezený přístup nebo chodíte na nákup o půlnoci jako Boris, můžete použít i mražené nebo sušené ovoce. Obvykle se do kompotu dávají meruňky, hrušky nebo jablka. Pokud však chcete Borisovu specialitu, použijte borůvky, jahody a třešně. Budete taky potřebovat plný hrnek cukru.

Hlavní součástí receptu jsou samozřejmě tři litry vody. Pro opravdovou slovanskou chuť přidáme velkou lžíci medu. Jak už jsem říkal, kompot se většinou dělá z ovoce, které roste na zahradě. Pokud vám na zahradě rostou jablka, uděláte jablečný kompot. Pokud vám na zahradě rostou gopnici, běžte k sousedovi a udělejte jablečný kompot. Pokud jste postupovali podle receptu, měli byste mít tři litry vroucí vody. Dobrá práce, gratuluji.

Těžkou část máme za sebou. Je čas přidat ingredience. Použijte lžíci medvědího táty, aby vám vroucí voda nestříkla do obličeje a nepřišli jste tak o možnost stát se jednoho dne slovanskou filmovou hvězdou. Pokud jste postupovali správně, měli byste brzy ucítit vůni, která vám připomene konec léta a hádky s bábuškou: "Proč musíme dělat kompot? Já to ovoce budu jíst." Teď už snad chápete, proč měla bábuška v lednici tisíce zavařovaček s kompotem.

Nikdy jste si nenašli čas, abyste to ovoce snědli. Raději jste s kamarády pařili Counter Strike. Až bude voda zase vřít, nastavte minutku na půl hodiny a snižte plamen. Medvědí lžící to promíchejte a snažte se ubránit nutkání od kompotu odejít. Bude potřebovat vaši pozornost a lásku. Asi po deseti minutách se voda začne zbarvovat do barvy ovoce. Tohle je správný čas si to osladit.

Může se zdát, že je cukru příliš, ale žádný strach, cukrovka se projeví za takových deset až patnáct let... Zpět k vaření. Přidáme med. Doporučuji dvě lžíce do jednoho hrnce. Zamícháme a opět přivedeme k varu. Pokud vám po třiceti minutách vaření nevyhořel dům, gratuluji. Můžeme hrnec připravit k podrobné prohlídce. Abychom nějak vykompenzovali půl tuny cukru, doporučuji do hrnce vymačkat šťávu z jednoho citronu.

Teď už snad předávkování cukrem nepocítíte. Namísto toho se energie přemění na Rush B. Někteří lidé se po dokončení kompotu ovoce zbavují. To jsou podle mě slaboši. Ovoce je v kompotu to nejdůležitější. Schovává se v něm tajemství slovanské síly. Nejspíš se ptáte: "Kdo skladuje kompot v konvici?" To není na skladování, ale na pití, přátelé.

Kompot se dá konzumovat různě. V zimě horký, v létě vychlazený. Nalijte si do skleničky i s ovocem a sledujte, jak vám budou vaši kamarádi gopnici vás perfektní kompot závidět, až společně budete dřepět nad lahví vodky. Je kompot moc horký? Žádný problém. Přidejte led a máte perfektní letní nápoj. Zapomeňte na konzervanty a nápoje z obchodů.

Kompot je vše, co k životu potřebujete. Lidé se mě často ptají: "Borisi, jak se mám stát lepším Slovanem?" Řeknu vám jedno: Udělejte si vlastní kompot, vezměte lžíci, naberte ovoce a snězte ho. Ucítíte, jak se vás zmocňuje síla Slovanů. Nasaďte si ušanku a pochutnejte si. Dobrá práce. Boris je na vás pyšný. Díky za zhlédnutí, užijte si léto a buďte cheeki breeki.

Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

boris je super ale mohli by ste vyberať videá ktoré ešte nemajú na youtube spravené titulky

115

Odpovědět

Proč tu překládáte videa, která na yt už přeložená jsou?

117

Odpovědět

Ahojte, nevie náhodou niekto čo je to za song na konci každého Borisovho videa ? :D

20

Odpovědět

Cheeki Breeki bandit radio hardbass remix. Je to hardbassový remix pesničky, ktorá hrala banditom na základni v S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky. Tá pesnička je meme rovnako ako aj hláška Cheeki Breeki.
Rád som pomohol súdruh môj ;)

200