Thumbnail play icon

Cestování s Borisem: BelgieLife of Boris

Přidat do sledovaných sérií 16
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:3 906

Věděli jste, že Belgie trpí vážným nedostatkem majonézy? O tom se na vlastní kůži přesvědčil Boris, který se na ni nechal nalákat. Dnešní cestopis nás sice nezavede do žádné slovanské země, zato však navštívíme rovnou tři státy.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za me, laika, dobry. Kolik ze ma let, tenhle Boris? Ze jeho oblibeny sroub drzi v detailu tak mladistva ruka. A v Belgii fakt nemaji poradny klobasy?

00

Odpovědět

Uz aby byl v cesku

31

Odpovědět

Odpovědět

Kdo je pro trvalou blokaci uživatele "hovado" zde je jeden z komentářů "
hovadoOdpovědět
publikováno před 5 hodinami

+:/no len sa neposer ,, mrdko,, to ze si nepochopil inteligentny vtip, tvoju tupost neospravedlnuje, kazdopadne pro priste se nauc gramatiku

00"

414

Odpovědět

Abyste se z toho náhodou někdo nepos*ali, může si psát co se mu zachce. A že na něho budete donášet, tím nebudete mít o nic lepší reputaci. Navíc, tady bývaly vždycky diskuze volné.

61

Odpovědět

Tak si to s tím chujem zajdi vyřídit ručne před panelák, tak jako já se Zlopánem, a budeš mít klid. Ale s tímle spamováním pakuj rovnou do piče.

13

Odpovědět

len mu robiš reklamu

01

Odpovědět

+(*.*)reklamu ? ale kdepak tohle je definitivní konec jeho učasti na tomhle webu prostě tu skončí velmi brzo neměl se do mně navážet ! a radím vám aby jste se ke mně chovali slušně !!!!

06

Odpovědět

+Ethernal CZIDI NAHUY

10

Odpovědět

+Ethernal CZdebílku, vyndej si ghlavu z prdele!

00

Odpovědět

Boris neměl děngy na ty správný knajpy. :D

70

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)