Proč Slovani nosí AdidasLife of Boris

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:10 697

V dnešním videu ze série Jak být opravdovým Slovanem se s Borisem vrátíme na začátek 80. let, abychom zjistili, proč se značka Adidas často spojuje se Slovany.

Přepis titulků

Chcete vědět, proč Slovani nosí Adidas? Já vám to povím. Aby se z vás mohl stát opravdový Slovan, musíte pochopit, co to obnáší. Musíte vědět, proč Gopnici za vaším domem nosí vždy Adidas. JAK TO ZAČALO Před několika miliony let se zrodil Adidasaursus Rex se třemi proužky...

Abychom zjistili, proč je Adidas mezi Slovany tak populární, se budeme muset vrátit do roku 1980 na letní Olympiádu v Moskvě. Bylo to snad kvůli tomu, že se tehdy soutěžilo o nejlepší dřep? No... Ne. Nikdo neměl tušení, co Adidas znamená. Během Olympiády v Moskvě poskytl Adidas teplákovky celému sovětskému týmu.

Samozřejmě došlo k drobným změnám, aby byl vzhled oděvu v souladu s přísnými standardy Sovětského režimu. Tři pruhy, Blyat? Ať jsou jenom dva, tady nejsme v cirkusu. Po Olympiádě chtěli každá Máša a každý Maksim Adidas ve svém šatníku. Jenomže jak dobře víme, přístup do západního světa byl...

silně omezený. Museli jste mít spoustu známostí a kontaktů, abyste se k této kvalitní značce dostali. Když jste si nakonec pořídili opravdový Adidas, nosili jste symbol bohatství a uznání. DNES Není to jen vzpomínka na "staré dobré časy". Důvod proč Slované nosí Adidas, je mnohem prostější.

Už jste někdy dřepěli v džínách? Není to moc pohodlné, co? Na hardbass se nejlíp tancuje v teplákovce. Jen se na to podívejte. Jednoduchý styl, a k tomu všemu multifunkční. Správná otázka je, proč byste ho nenosili. Hodí se na dřepění, stání, utíkání za něčím nebo před něčím. Můžete utíkat pro vodku, před policií nebo před problémy. Kdepak, Slovani před problémy neutíkají.

Ať už máte jakýkoliv problém, teplákovka vám ho pomůže vyřešit. Snad jsem vám tímhle zodpověděl vaše otázky. V dalším videu si ukážeme, jak se správně obléknout ke každé přiležitosti. Uvidíme se příště. Buďte Cheeki Breeki! Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli by ste preložiť tohoto Borisa(life of Boris)? Ďakujeeeeem :)
https://www.youtube.com/watch?v=W6641NmWNt8

30

Odpovědět

řekni adminům zaplat jim pár tisíc a oni ti to přeloží nebo si mylsíš že to tu překládají že je to baví ? :D ne dělají to pro těžký prachy

09

Odpovědět

Tak video ok ale muzika je des

15

Odpovědět

Před problémy neutíkejte, teplákovka Vám je vyřeší...

40

Odpovědět

Cheeki Breeki

20

Odpovědět

Bavil jsem se.

30

Odpovědět

Tady to jde hrozně do kytek, komenty se už nedají číst a výběr videí slabší a slabší.

621

Odpovědět

Na úvodní stránce mají momentálně pouze 3 videa z 29 hodnocení nižší než 75 %. Výběr ti subjektivně samozřejmě nemusí sedět, ale většině se zřejmě námi překládaná videa líbí.

192

Odpovědět

+BugHer0...Pochopitelně ty lepší videa jsou ty které v komentářích (-+ 20-40+) nenesou podobné stížnosti...

00

Odpovědět

+BugHer0Tady je hodnocení ne zcela vypovídající. 85% na první pohled vypadá super, ale zde je to spíš průměrné a 75% je už slaboučký výsledek, třebaže numericky to odpovídá silnému nadprůměru.

Samozřejmě se jedná o subjektivní dojem kdy mi nesednou témata více než poloviny videí, ale jelikož se považuju za ztělesění průměrného člověka předpokládám, že ostatní průměrní lidi, jichž je logicky spíše většina než menšina, smýšlí zcela totožně jako já.

70

Odpovědět

+patejl.Z tvých komentářů mám dojem, že jsi nadprůměrně otravný a nadprůměrně jistý sám sebou...s tou průměrností bych si být tebou tak jistá nebyla. :)

23

Odpovědět

To sako adidas musím mít.

270

Odpovědět

Vtipné a dokonca aj poučné. Som naozaj prekvapený, že sa mi zatiaľ každé Borisove video páčilo, napriek počiatočnej skepse, ktorú som pred prvým pozretím jeho videa tu na webe mal. Bol by som veľmi rád, ak by sa Boris prekladal pravidelne.

310

Odpovědět

První jako vždy!

021

Odpovědět

Jo? Říkáš to samé i při každém klácení?

172