TitulkyLife of Boris

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 140

Věděli jste, že Boris má u všech svých videí anglické titulky? Pravý důvod, proč titulky vytváří a jak titulky souvisí s kvalitou samotného kanálu, vysvětlí šašlikový král netradičně formou vlogu.

Přepis titulků

Všechna moje videa jsou otitulkovaná. Šokující, co? Možná jste si ani nevšimli. Důvod je ale jiný, než si myslíte... Nebo možná není. vždyť nevím, co si myslíte. Nebo vím? Někteří si myslí, že dělám titulky z nudy. Vždyť mám na práci lepší věci.

Malování obrazů. Ale tenhle jsem nemaloval já. Mám na práci lepší věci. Dělání... dalších videí, výlet na Rudé náměstí v Moskvě. Ale kdepak, namísto toho sedím tady a dělám titulky. A lidé si myslí, že je dělám jen pro zábavu.

Tvorba titulků k pětiminutovému videu mi zabere celou jednu hodinu. Takže až ode mě příště uvidíte desetiminutové video, mějte na paměti, že jsem strávil dvě hodiny tvorbou titulků. K tomu nepočítám těch šest až osm hodin stříhání, ale to je normálka. To mi nevadí, je to součást mojí práce. Akorát jsou tady takoví, co mi říkají: "Borisi... titulky?

Proč? Je to geniální, ale proč je děláš?" Některým se můžou hodit, aby mi lépe rozuměli. Mám totiž špatný přízvuk. Mám pro vás malé tajemství. Existují dvě věci, které má pořádný kanál mít. První... jsou pochopitelně titulky.

A druhá je kvalita... Pěkné. Druhá je kvalita videa. Protože... Proto svoje videa včetně tohoto nahrávám na telefon. Ne na nějakou profesionální... kameru. Mám za to, že nezáleží na kvalitě obrazu, ale na tom, co ve videu děláte a jak to děláte.

Proto trvá tak dlouho, než dokončím jedno video. Ale když je hotovo, je to perfektní. Tak perfektní, že bych chtěl vědět, jak chutná. To přeháním... Můžete slyšet, že se moje nahrávací místnost od posledního videa zdokonalila. Vidíte tu izolaci na stěnách a stropě?

Na skříni je vystavený Dragunov a v rohu sedí Kakadu. Jde mi hlavně o to, že většina nezná pravý důvod, proč jsem k videím začal dělat titulky. Takže začneme. Vysvětlím vám to. Překlad: Nomit www.videacesky.cz Postříleli všechny mutanty a žili šťastně až navěky. Konec.

Ne všichni mi rozumí. Ale věřte mi, že to není ten hlavní problém. Mám totiž kamaráda... který moc neslyší. Vlastně neslyší vůbec. Tento kamarád se totiž narodil bez sluchu. Nejenže nikdy neslyšel, jak zní moje videa, ale také neví, jak zní zpěv ptáků nebo nastartování auta po dokončení autoškoly.

Nebo otevření balíčku se semínky po dlouhém dni dřepění. Má ale jednoho dobrého kamaráda jménem Boris. A jeho kamarád Boris... znakovou řeč moc dobře neumí. Jsou tady ale i jiné způsoby komunikace.

Psaní vzkazů, textování a tak. Když začal kamarád Boris... nahrávat videa na YouTube, rozhodl se neodstřihnout svého kamaráda ze života, který ho čekal. Co tedy Boris udělal? Začal vytvářet titulky ke svým videím. Slyším, jak se mě ptáte: "Co to má být, blyat? DX Racer?

Ty seš ale zaprodanec." To mi ale poslali zadarmo. A to co mám na prstu? To je otvírák na lahve. Žádné nekalosti se nedějí. Majonézová síla, YouTube... zpět k věci. Jak jsem říkal, Všechna moje videa jsou otitulkovaná. Tím mám namysli všechna do jednoho.

Ode dne vydání má každé moje video... Teda kromě kompilací... a hudebních videí bez textu. Ale kromě těch mají všechna videa titulky už od vydání. Zkontrolujte si to, já počkám. Ne vždy jsou titulky vložené přímo do videa. Pokud ale víte o skrytých titulcích, nepatříte k těm, co furt píší: "Kde jsou titulky, Borisi?"

Velikost a font titulků co vkládám přímo do videa, zdokonaluji už asi rok a půl. Někteří mi ale furt říkají: "Já tě slyším dobře, Borisi. Rozumím všemu co říkáš." Teď si ale představte, že sledujete film. Sledovali jste někdy film v angličtině s anglickými titulky? Zkuste je vypnout a dívat se bez nich. To je to samé.

Musíte se sice smířit s tím, že vám zaberou kus obrazovky, když je jen tak rozházím po obrazovce, ale i tak věřím, že jsou pro mnohé velmi nápomocné. Souhlasíte se mnou? Nevkládám je ale přímo do videa, jen abyste věděli, co říkám. Chci, aby byly plné emocí a charakteru. Jak už jsem totiž řekl, ne všichni mají možnost slyšet všechno. Kéž bys mě teď mohl slyšet, příteli...

Ale nemusíš, protože k tomuto videu udělám titulky taky. Teda občas dělá titulky Sergei... Jsou tu lidé, co mají možnost vychutnat si moje videa všemi smysly, ale ti co ne, tady mají titulky. Kromě toho věřím, že titulky už k mému kanálu prostě patří. Jsou pro můj kanál tak typické, že už se dají považovat za jakýsi standard. Jmenujte jeden kanál, který má titulky u všech videí. Já si počkám.

Pokud jste obeznámeni se skrytými titulky, už nejspíš víte, že můžete přispět svými vlastními titulky. Pokud například umíte Chorvatsky líp jak já, stačí pod videem kliknout na tlačítko "přidat překlady". Jestli se na to ale necítíte, užijte si alespoň neplacenou zábavu. Možná by mohl překládat váš kamarád nebo bábuška. Když už o ní mluvíme, mám připravený recept pro další video. Budou to majonézové muffiny.

Nejspíš jste o nich nikdy neslyšeli. Taky plánuji video, kde budu otvírat vaši poštu. Samozřejmě se chystá speciální video, které plánuji už dlouho. Musel jsem ale počkat, než budu mít to správné auto. Konečně nastal čas na instruktora řízení Borise. O tom se dozvíte brzy. Co máme v lednici? Majonézu.

To je tak všechno. Je totiž konec měsíce... Teda skoro konec měsíce. Mohl bych se vrhnout na recepty před výplatou. Pokud jste neviděli video, běžte se na něj kouknout. Najdete v něm opravdu levné recepty, které se hodí, když jste švorc. Vezměte pár špaget... Dlouhých špaget. Dejte je do hrnku a dovnitř hoďte kostku bujónu.

To je zhruba vše. Měli jste taky možnost vidět, jak si žiju. Snad jste s mým vysvětlením ohledně titulků spokojení. Děkuju, že jste se dívali. Můžete mě podpořit na Patreonu, ale taky nemusíte. To je v pořádku. Užijte si neplacenou zábavu a nezapomeňte být cheeki breeki!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zbytecne dlouhe video na jednoduche vysvetleni.

Kazdopadne, taky jsem uvazoval o zidli DxRacer, ale davat za cinsky vyrobek 9k+ a dostat jen 2 roky zaruku mi prijde smesne. Takze jsem si nakonec koupil zidli za 4k s 5 letou zarukou a nemuzu si stezovat.

10

Odpovědět

Ten kybl majonezy je vydet ze ji fakt zere:) a ten bejvak taky nema spatnej.

71

Odpovědět

Život je krutá svině. Dneska jsem se už potřetí stal zachráncem pro mého otce. Již potřetí jsem mu dnes zabránil v oběšení. Náš pes nám vždy sežere všechny suché rohlíky ze špajzu a matka je věčně naložená ve vaně plné nazelenalé vody do které zvrací vše co konzumuje. Je to krutý život kde i rybenky raději utíkají od naších dveří. Teprve až toto video se mi stalo dnešní oporou. Ta krásná řeč. Ta ušlechtilost. Ten bordel v duši. To vše tvoří celek plný originality jež mě vytrhává z temných myšlenek na zesraný hajzl co máme na chodbě.

39

Odpovědět

Majonez power!

14

Odpovědět

+jjktak jest tak jest a bude. Toto je nové slovo boží. Majonez power is here for ya. Za rozjebané zdi domova důchodců. Za zničené sny malých ochrnutých dětí. Za mrtvého křečka v trezoru.

22

Odpovědět

Náš čokl zblajzne a rozžvýká jakýkoli předmět ke kterému se dostane, matka je věčně v práci a já musím zachraňovat svého ožralého uřvaného fotra před tím aby se v podnapilosti nezabil. Navíc začínám přemýšlet nad tím že ho dám vedle psa na vodítko, takže mohu říci že ti docela rozumím.

12