Lily Allen - Smile

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:519
Počet zobrazení:6 209

Lily Allen i tuhle píseň určitě hodně z vás dobře zná, takže jen stručně... Lily se narodila v květnu 1985 a jejím otcem je známý komik a hudebník Keith Allen, nicméně Lily dokázala před pár lety celému světu, že rozhodně nepatří mezi dlouhou řadu celebrit, o kterých se píše jen proto, že mají známé rodiče. Obě Lilyina alba - Alright, Still (2006) a It's Not Me, It's You (2009) - jsou napěchována chytlavými popovými skladbami, které si s chutí poslechnou i zastánci naprosto odlišných hudebních žánrů. Za svou kvalitní tvorbu si Lily vysloužila zasloužené nominace na Grammy Awards, BRIT Awards i MTV Video Music Awards a spousta jejích fanoušků už určitě očekává další zdařilou desku. Snad ani přiště nezklame.

Píseň Smile je asi jejím nejznámějším, a především úplně prvním singlem. Sice je to píseň pojednávající o vztahu, kterých tu bylo, je a bude nespočet, ale přeci jenom má své kouzlo. Lilyina hudba je neuvěřitelně hravá a dynamická a dojem z písně umocňuje výborný videoklip, který vypráví vtipný příběh o Lily a jejím mužském protějšku. Dobře se bavte.

 

Přepis titulků

Když jsi mě poprvé nechal, chtěla jsem něco víc, ale tys šoustal tu holku od vedle. Proč jsi to udělal? Když jsi mě poprvé nechal, neměla jsem vůbec slov. Nikdy jsem nebyla takhle sama. Celý den jen sedět na zadku. Nevěděla jsem kudy kam, ale s malou pomocí mých přátel jsem našla světýlko na konci tunelu.

Teď mě naháníš přes telefon, aby sis mi mohl postěžovat u skleničky. Děláš to jen proto, že jsi osamělý. Vždycky když tě vidím brečet, začnu se nejdřív smát. Jo, začnu se smát. Občas se na chvíli cítím provinile, ale pak se zase začnu smát.

Hodím to za hlavu a začnu se smát. Jakmile mě vidíš, chceš, abych se k tobě vrátila a já ti říkám, že to jsou jen řeči. Jsou to jen planý řeči. Ten smích se nedal zastavit. Nemohla jsem si pomoci. Pošramotil jsi mi duševní zdraví.

Nebylo mi moc dobře. Nevěděla jsem kudy kam, ale s malou pomocí mých přátel jsem našla světýlko na konci tunelu. Teď mě naháníš přes telefon, aby sis mi mohl postěžovat u skleničky. Děláš to jen proto, že jsi osamělý. Vždycky když tě vidím brečet, začnu se nejdřív smát.

Jo, začnu se smát. Občas se na chvíli cítím provinile, ale pak se zase začnu smát. Hodím to za hlavu a začnu se smát. Vždycky když tě vidím brečet, začnu se nejdřív smát. Jo, začnu se smát.

Občas se na chvíli cítím provinile, ale pak se zase začnu smát. Hodím to za hlavu a začnu se smát. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

panebože, tady jde vidět, jak někteří jsou fakt ,,inteligentní".. to fakt nikomu nedošlo, že je to jen sranda? nemůžete všechno brát tak vážně, copak chcete zachránit svět před nějakou zkázou nebo co?:) písnička je chytlavá, klip pobaví, říkejte si co chcete, ale ona je talent!

203

Odpovědět

Zvláštní. S takovouhle pomstichtivou krávou přece nejde vydržet,ne? =)) respektive pokud má za potřebí to,o čem zpívá,tak i ve vztahu by musela bejt děsně na hov** =DD a druhá věc =D Pokud by tu byl klip,kde by týpek trýznil bejvalku,tak by mě zajmalo,jestli by reakce byly stejný =D

209

Odpovědět

Písnička mi přišla dokonalá, než jsem jí uslyšela v podání Glee, kde je ještě několikrát lepší :D

185

Odpovědět

Klip mě moc neoslovil, ale ten konec...ach, ty desky!!! Za to by se mělo střílet!

193

Odpovědět

Lily <3 Víc takových, prosím :) nejlépe Knock 'Em Out, Alfie, Friday night, ... :D

180

Odpovědět

Mam rad Lily. Asi moja najoblubenejsia novodoba spevacka. Ale beztak mam od nej asi najradsej Not Fair :)

180

Odpovědět

Stejně se mi nejvíc líbí od ní Fear a Fuck you... každopádně děkuju adminovi za překlad, i když tohle nepatří mezi moje nejoblíbenější od ní

180

Odpovědět

Klip je povedený, ale zrovna na tu písničku jsem tak nějak alergický ;-)

180

Odpovědět

BugHre0: Tak od ní přelož "Fuck you" - ta je myslím hravější...

180

Odpovědět

Cronos : Ale přesně to je pointa :D Kdyby to byl klasický popík, tak dám 7/10 a ne 8 :)

180

Odpovědět

*né že bych ho bránil, zasloužil si potrestat, ale myslím, že to trochu přehnala.. vejprask ano, rozhízet byt, ano, projímadlo snad taky, ale kariéru mu ničit neměla.

181

Odpovědět

Tak pisnicku sem znal,ale klip vidim az ted...vtipny..ta jeste ujde z britpopu,usi mi to netrha.

180

Odpovědět

Písnička pěkná, ale v ní vidím ohledně klipu jen mrchu a ten chudák je on.
Trochu mi připomněla bejvalku, taky taková mrcha.
ale k pisníčce 10/10

190

Odpovědět

Brejnstorm, Johmach: Nechte je bejt. :-) Kdyby to byl tradiční zamilovanej klip, kde spolu půjdou na večeři a budou na sebe krásně koukat a zpívat o tom, jak se milujou, tak budou psát, co to je za romantickou sra*ku. A když se objeví originální nápad, tak je to sra*ka, protože se tam zpěvačka hnusně chová. :-D

181

Odpovědět

No, mě se to docela líbí. Klasický pop by byl o tom jak ji opustil a jak celé noci probrečela. Ale tohle je o tom jak mu zničila život :D A to se mi docela líbí.

180

Další