Lordi - Hard Rock Hallelujah

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:584
Počet zobrazení:10 825

Skupina Lordi se proslavila především v soutěži Eurovision v roce 2006, kterou vyhrála. Tuto jejich píseň a mnohé další jste mohli slyšet i na českých festivalech, kde často vystupují. Videoklip je právě ze soutěže Eurovision, originální videoklip sem bohužel nejde vložit, proto pokud chcete, zde jej najdete odkaz. Nechť jsou vaše oči a uši spaseny!

Přepis titulků

Překlad: Překlad: Prady Překlad: Prady Korekce: BugHer0 www.VideaCesky.cz Hard.. rock... aleluja! Hard-rock! Aleluja!

Svatí jsou zmrzačení... v tuhle hříšnou noc... Ztracené jsou ovečky bez svého pastýře... Zdi se řítí jako hromy... Kameny se valí... Tohle je Arockalypsa, tak odhal duši svou. Chceme jenom světlo, silné a mocné! Svrhnout ty falešné proroky!

Až vyjde měsíc, dej nám znamení... a my s úctou povstaneme! Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja! Démoni a andělé přišli do jednoho! Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja! V nejvyšší boží nadpřirozenosti! Vy, pravověrní, budete zachráněni. Bratři a sestry, udržte si víru!

Při dni rockování vítězí odvážnější... Uvidíte, že patroni budou brzy noví králové! Chceme jenom světlo, silné a mocné! Svrhnout ty falešné proroky! Až vyjde měsíc, dej nám znamení... a my s úctou povstaneme! Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja! Démoni a andělé přišli do jednoho!

Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja! V nejvyšší boží nadpřirozenosti! Křídla na mých zádech a rohy na hlavě... Mé tesáky jsou ostré a oči mám rudé... Nejsem zcela anděl, ani ten, co padl. Tak si vyber nás, nebo jdi rovnou do pekla! Hard... rock...

aleluja! Hard-rock... aleluja! Hard... rock... aleluja! Hard-rock! Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja!

Démoni a andělé přišli do jednoho! Rockoví andělé snesli tenhle hard-rock, aleluja! V nejvyšší boží nadpřirozenosti! Hard... rock... aleluja!

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hard Rock Hallelujah ich pieseň Lordi

00

Odpovědět

finové a švédové dělaj nejlepší metal vůbec. SABATON , AMON AMARTH , LORDI .Bez metalu se nedá žít.

211

Odpovědět

přeložte prosím nějakou jejich písničku. Jinak super překlad!!!!

180

Odpovědět

já ty finy prostě zbožňuju :D

180

Odpovědět

Díky za překlad, Lordi rocks!
jen bych si dovolil korekci, v refrému je "all we need is lightning", lightning (blesk) ne light (světlo), jinak super překlad (a nezávidim ti překlad "on the day of rockoning" :) )

180

Odpovědět

dikes mooooc

180

Odpovědět


Odpovědět

zdravim prosim dajte sem link na youtube - na to co je hore tu to video...chcem si to stiahnut do mobilu diky ;-)

181

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=35kTwsdnU1Q docela dobře přezpívaná verze

180

Odpovědět

tenhle videoklip je lespi nez ten ruhej? tohle je videoklip videoklip.. ten druhy je videoklip, ktery oteviral dalsi rocnik eurosongu :) proto uz tam bylo tolik explozi atd :)

190

Odpovědět

O Lordech už jsem slyšela mockrát, ale ještě jsem od nich nikdy neslyšela nějakou píseň. Musím říct, že tohle je ale boží :D

191

Odpovědět

nejsem metalista, ale když jsem je viděl na Eurosongu, tak jsem hned věděl, že jsou nejlepší, skvělej song i show...a tenhle videoklip je o HODNĚ lepší než ten druhej

190

Odpovědět

nejde:(

190

Odpovědět

Nářez!!! nejlepsí skupina

190

Odpovědět

Video not found

190

Další