Louis CK a katolická církev

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 256
Počet zobrazení:19 977
Louis CK se vydá po stopách toho, co je vlastně hlavním cílem katolické církve. A odhalení to bude opravdu překvapivé. Crisco - Jedná se o americkou značku tuku na pečení.

Přepis titulků

Byl jsem do 10 let vychováván jako katolík a pak jsem víru opustil, protože mi to rodiče dovolili. Vždy mě udivovalo... že o katolické církvi vůbec nic nevím. Je to ohromná instituce. Naprostá záhada. Vyrazil jsem ven a zjistil jsem vše co se dalo o katolické církvi a všeho kolem ní. Začal jsem tady, v katolické arcidiecézi v New Yorku. Vešel jsem dovnitř a začal pokládat dotazy.

Bez velkého naléhání jsem dostal rozhovor s otcem Ikem McCreedem, mluvčím arcidiecéze. Takže, co je katolická církev zač. A kdo jste vy? Dobrá. Katolická církev je starobylá, celosvětová organizace, věnovaná pevnému cíli ošukat malé chlapce. - Opravdu? - Jistě. Myslel jsem, že to vědí všichni. Myslel jsem, že cílem církve je uctívat Boha, a že ošukání chlapců byla jen nehoda.

Ne, je to opačně. Cílem církve je šukání chlapců. To ostatní je jen nudná práce. Dobrá, jak to funguje? Strčíš ptáka do zadku... Ne, ne, ne, myslel jsem jako organizace. Proč potřebujete církev, abyste mohli dělat...

to. Víš, nemůžeš chodit po okolí a šukat chlapce na ulici. Lidi se naštvou. A proto jsme postavili po celém světě kostely a řekli lidem, aby se sem chodili modlit a dali nám své peníze, jinak půjdou rovnou do pekla. To nám dává autoritu a možnost ovlivňovat jejich život. Ba co víc, svěří nám své chlapce.

Takže je můžeme vzdělávat, nakrmit a nakonec ošukat do zadku a obličeje. A odečteme si to z daní! Byl jsem udiven tím, že katolická církev existuje jen z důvodu znásilňování chlapců. Udělal jsem výzkum a zjistil, že to tak je. Pro potvrzení jsem kontaktoval Vatikán. A dostal jsem toto psané vyjádření od samotného papeže. My v katolické církvi šukáme chlapce, co je den dlouhý. To je vše, co děláme.

Podepsán, Papež. Zjistil jsem, že církev je financována obyčejnými lidmi. Lidé přijdou do kostela, odevzdají peníze, a tyto peníze z celého světa financují katolický právní obhajobu a zaplatí miliony plechovek Crisca. Otec McCreedy mi ukázal, jak katolická církev neustále vylepšuje techniky šukání chlapců. Co tu tihle lidé dělají? Tohle je velící místnost.

Zde sledujeme všechny sexuálně obtěžující kněze na světě a přesouváme je z místa na místo, aby je nechytili. Otče Gigine, smíte znásilnit chlapce v sektoru 649, pěkný den. - Má to vše nějaký důvod? - Neposkvrněnost. - Neposkvrněnost? - Ano. Chlapci, co k nám přijdou jsou neposkvrnění. Chlapce ošukáme a neposkvrněnost dostaneme do sebe. A když se pak vyprázdníme, vytvoříme to, čemu se říká cihla neposkvrněnosti.

Cihla neposkvrněnosti? Co s nimi děláte? Přivezeme je do těchto papíren. Rozdrtíme je do směsi a tak vyrábíme Bible. Tvrdíte mi, že všechny katolické Bible jsou vytištěny na papíru z hoven kněžích, co šukají děti do zadku? Pěkně jste to shrnul, ano. To je tedy zajímavé. Cesty Páně jsou nevyzpytatelné.

Existují chlapci, které jste neošukali? Byl jsi vychováván jako katolík? Ano. A byl jsi jako chlapec ošukán knězem? Ne, nemyslím si. Moment... Jo, byl jsem. Jo, myslím, že jsem byl. Jsme vážně důkladní.

- Dovolte mi ještě jednu otázku. - Do toho! Je špatné šukat chlapce? Samozřejmě, že ne. Nemyslíš si, že kdyby to bylo špatné, tak by to Bůh zastavil? Dělám si z tebe srandu. Bůh neexistuje. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (120)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smysl pro černý humor je jako nohy. Buď je máš a nebo ne. Sám se citím být křesťanem a jsem i (nekriminální) pedofil a fakt mne to rozesmálo. Člověk nesmí brát svět jen vážně.

00

Odpovědět

Mě to přišlo jako dobrý video. Nevím, proč si tu lidi myslí, že jde u každého videa jen o pobavení.. já sem se teda smíchy nelámala, ale pobavila sem se nad tím, jakým způsobem se zde naráží na církev.

365

Odpovědět

Kdyby to bylo o zvýšení povědomí o tom, co se občas děje v církvi, potom ok.
Pokud je cílem zesměšnit víru, Boha nebo celou skupinu lidí, nehledě na jejich povahy a osobnosti, pak je to jen velmi smutné video o tom, co někteří lidé musí tvořit, aby si zahladili své komplexy se zkušenostmi s pár lidmi v církvi.

05

Odpovědět

dost slabý. Urážet umí každej blbec, ale pobavit někoho se na cizí účet to chce trochu umu. Trapárna největšího kalibru.

2468

Odpovědět

No tak to ale byla kravina...

2245

Odpovědět

Tohle video je s****a...

2281

Odpovědět

Dobrý video pobavilo. Zajímalo by mě ale co by se stalo kdyby to udělal o islámu. To by ho ty k***y chtěly hned ukamenovat, minimálně by se objevil ve zprávách kde by z něj udělali xenofóbního, rasistickýho bastarda, kterej uráží chudinku mohameda, špiní islám a podobný p******y....

3515

Odpovědět

Pletete si normální a radikální formu Islámu. Vzdělaní muslimové jsou tolerantní a nemají nic proti jiných náboženstvím. Naproti tomu jsou zde skupiny mentálně retardovaných jedinců, kteří šíří míru mečem. Tyto dvě skupiny ale nemůžete házet do jednoho pytle.

2833

Odpovědět

+InkHaha ty moc o Islámu nevíš co? Samotná doktrína jejich ideologie nabádá k agresivitě a netoleranci. To je jako tvrdit, že jsou dva druhy nacistů. Stačí se podívat na světové dění, Islám bojuje s Budhisty,Křesťany, Hinduisty,Židy i ateisty od Afriky přes Evropu po východní Asii. Ale asi se řídíš hesle že válka je mír :)

2821

Odpovědět

+InkJe třeba rozlišovat mezi vzdělanými, tolerantními muslimy a naproti tomu Islamisty, kteří chtějí víru šířit mečem. Je potřeba tyto skupiny rozlišovat! Ne hodit všechny do pytle a polepit samolepkou "radikálové". To je jako nazvat všechny Židy Sionisty. Asi by to také nebylo správné.
Zase se budu odvolávat na Sýrii, ale je to nejlepší příklad. Než tam ty vymyté mozky začaly běhat s kulomety po ulicích, stály vedle sebe kostely, synagogy i mešity. Ti lidé žili vedle sebe pokojně a v míru. Dokonce tak žijí i teď a všichni bojují spolu v jedné armádě proti teroristům, kteří jim chtějí vzít domov. Ono to může znít naivně, ale pohledejte na internetu, shlédněte nějaká videa a určitě změníte názor. RT má o tom hezké dokumenty, kdy muslimové v Sýrii odsuzují a nechápou, proč se ty teroristická hovada nazývají muslimy, z mešit jsou odnášeny mrtvoly křesťanů, kteří ji bránili, manžel žid a žena muslimka, kteří se chodí modlit do mešity oba dva... a tak dále a tak dále, není to naivita ani fantasy výmysl, je to prostě tak. Jediné co můžu doporučit je, aby jste přestal koukal na Události a podobné propagandistické pořady a začal si utvářet svůj názor a začal si něco hledat o dané situaci. Jak říkám, nemůžete kvůli mentálně retardovaným jedincům odsoudit celý Islám, protože jestli to chcete takhle globalizovat, tak pojďme všechny křesťanské kněze nazvat pedofily a všechny Nory vyšinutými teroristy. Asi to není správné, že? Takže je potřeba dělat rozdíl mezi lidmi, o kterých mluvíte. Ne jen slepě hltat Primu nebo Novu.

2519

Odpovědět

+InkOba skupiny islamistov su založené na viere. Islam je viera. Jej knihou je korán , tak ako pre kresťanov biblia. Oba skupiny islamistov uznávajú ten istý korán. Kde je napísané jasne o prorokovi Mohamedovi, že šukal so 14 ročnou a je to v poriadku a nechal ju dívať sa na popravy "neveriacich". Trestať ženy podľa koránu, je vporiadku, nie ja viem, nevravím o lámaní rúk či zabití, vravím o bitke napríklad len za to, že nechce uspokojiť manžela kedy jemu sa zachce. Toto píše a káže korán. A uznávajú ho obe skupiny Islamistov, tak mi nechcite nahovoriť že je to OK. Lebo potom si rád aj ja zašukám s vašou štrnástročnou dcérou a možno aj so všetkými vašimi dcerenkami ak ich máte v tomto veku.

00

Odpovědět

+InkPřesně takoví naivkové jako vy jsou naší zkázou. Ná základě nějakého videa ze Sýrie si děláte názor na celou ideologii? Četl jste korán a hadísy? Pojímáš stejný přístup i k nacistům rozlišuješ je na radikální a umírněné? NE nadarmo nacisté a muslimové ve své době měli k sobě velmi blízko. Víš, že muslimové, kteří v posledních 15 letech zpáchali teroristické útoky v západním světě byli vzděláni západními univerzitami se zajištěnou životní úrovní? Jak je možné že se muslimové nesnesou s žádným jiným náboženství s žádnou jinou kulturou napříč euroasijí, to jich je tolik radikálních? A kde jsou ti umírnění proč mlčí? Kolik židů v posledních 20 letech spáchalo teroristický útok ? Když už zmiňuješ Sýrii, tak tam to co popisuješ fungovalo jen díky Asadovi, který muslimy držel zkrátka, až padne uvidíš jak to vypadá když mají muslimové volnou ruku, btw to už můžeš sledovat v Egyptě, kde jsou křesťani lovnou zvěří. Studuj chlapče jedno video z tebe odborníka neudělá.

278

Odpovědět

+InkTady máš něco aktuálního pro začátek ;)

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/301115-pul-milionu-islamistickych-radikalu-pozadovalo-veseni-nevericich.html

půl milionů radikálů wtf kde byla protidemonstrace těch umírněných? :D

2110

Odpovědět

+InkJežiš... Chodim sem přes rok a nikdy jsem nenapsala komentář, ale tohle nejde vydržet... MO44: "Samotná doktrína jejich ideologie nabádá k agresivitě a netoleranci. " Vážně? V zájmu mé seminární práce jsem Korán i Bibli četla.
Kde se proboha v Koránu vyskytuje něco o válce proti nevěřícím a jejich zabíjení? Pravděpodobně vám hezká slečna na obrazovce recitovala něco jako :

Zabíjejte je všude, kde je dostihnete...(Al-Baqarah 2: 191) a A jestliže se obrátí zády, pak je chyťte a zabte kdekoliv je naleznete! A neberte si z nich ani přátele ani pomocníky (An-Nisaa' 4: 89)

Aneb evropská xenofobie vůči Islámu... Jenže oni tam jaksi (v zájmu drama) něco vynechali :

A bojujte na stezce Boží proti těm, kdož bojují proti vám, avšak nečiňte bezpráví, neboť Bůh nemiluje ty, kdož se bezpráví dopouštějí. Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíž Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících! Jestliže však přestanou, tedy Bůh je věru odpouštějící, slitovný. A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu. Jestliže však přestanou, pak skončete nepřátelství, ale ne proti nespravedlivým. Měsíc posvátný proti Měsíci posvátnému; i věci posvátné podléhají zákonu krevní msty! Kdokoliv proti vám vystoupí nepřátelsky, pak i vy proti němu tak vystupte, podobně jako on vystupoval proti vám. A bojte se Boha a vězte, že Bůh stojí na straně bohabojných. (Al-Baqarah 2: 190-194)

Dovolím si ještě citát z Bible:

Starý zákon: "Když přitáhneš k městu, abys proti němu bojoval, nabídneš mu mír. Jestliže ti odpoví mírem a otevře ti brány, tu všechen lid, který je v něm, podrobíš nuceným pracím a budou ti sloužit.

Nový zákon: "Pravím vám: 'Každému, kdo má, bude dáno; kdo nemá, tomu bude odňato i to, co má. Ale mé nepřátele, kteří nechtěli, abych byl jejich králem, přiveďte sem a přede mnou je pobijte.'"

Je mi 18 let... Jsem uplně obyčejná holka, která tráví víkendy s kamarádama v hospodě a občas zajde do kina. A přesto nejsem tak líná na to ,abych si něco přečetla a neodsuzovala tady milionovou kulturu na základě zpráv ze servu "novinky.cz", nebo keců z přiblblé televize... Nevim jestli je mi z toho smutno, nebo fyzicky špatně... Ovce, ovce, ovce...

284

Odpovědět

+InkUplně jednoduše řečeno, žiju v Evropě, mam Evropskou různorodost rád, ale na ňáký středověký náboženství vymyšlený ťáplym pedofilem z pouště těžce mrdám! Ať si klekaj na koberečky u sebe, já je taky tady nenutim žrát vepřový řízky.

271

Odpovědět

+InkAlasis: Ono já bych úplně neřekl, že v té islámské části tvého příspěvku není žádné násilí, jelikož křesťanství, jakožto expanzivní náboženství, může (a taky ze strany muslimů bývá) pojímáno jako výše zmíněné svádění od víry. Podotýkám jejich víry. Můj názor na věc je, že obojí je svinstvo a jak křesťané před 500ty lety chtěli dobýt, na co přišli, tak teď je tah na našich východních skoro spoluobčanech. Vždyť ono je taky islám mladší náboženství že ano.

30

Odpovědět

Kdyby to video udělal o islámu, tak by to dopadlo stejně, jako kdyby ho udělal o křesťanech, akorát před půl tisíciletím... Ty dvě náboženství si nemaj moc co vyčítat.

217

Odpovědět

+Moggspřed půl tisíciletím nebyl internet :(

206

Odpovědět

video super, bohužel až příliš smutně(ironicky) pravdivé...

2620

Odpovědět

Jedna věc mě vždy zajímala.

Může i v dnešní době papež vyhlásit křížovou výpravu?

227

Odpovědět

Tak peněz má na to dost.

217

Odpovědět

Sakra to je dobrá otázka xD Podle mě by to teoreticky asi šlo, ale žádnej stát by ho nepodpořil... musel by si najmout soukromou armádu žoldáků

214

Odpovědět

+SobKdyby vyhlásil svatou válku proti Íránu, měl by podporu Izraele. Kdyby proti Severní Korei, měl by podporu NATO. Kdyby proti Sýrii, měl by Izrael i NATO.

196

Odpovědět

+SobTak žoldnéři + náboženští fanatici(ti v USA budou i vyzbrojeni) :-D
To už by byla slušná invazní armáda :-D

195

Odpovědět

Vlastně nemůže, jelikož papež dnes jako takový nemá žádné oficiální vůdčí postavení v jiných zemích. Zatímco v době křížových výprav (začátek druhého tisíciletí) měl pravomoc účast všem nařídit a případně obrátit všechny proti zemi, která by neuposlechla tím, že by ji prohlásil za kacířskou a exkomunikoval. Pod touto hrozbou a také kvůli většímu počtu opravdu pevných věřících se nikterak často nestávalo, že by nějaká země nedorazila. Dnes již tomu tak není... Naštěstí... :-)

202

Odpovědět

V komentářích zde je krásně vidět že komunistická averze vůči křestanství přetrvává ještě skoro po 25 letech.

2051

Odpovědět

Jsem anti-komunista. Jsem rozen v éře podskomunistické a má rodina pochází z Dánska- nezažili komunisty.

Dánsko je silně křesťanská země a většina mých příbuzných chodí do kostela. Ačkoliv je pravda že většina tam chodí, protože je to tradice a je to pro ně normální. Jinak mám pocit že víru v boha neřeší.

A řekl bych že takhle to má mnoho lidí v západních zemích.

214

Odpovědět

To snad nemyslíte vážně. Za prvé si plete pojem komunismus a komunistický režim, což je rozdíl asi jako mezi vodou a vodkou. Za druhé můj příspěvek nemá nic společného s averzí vyloženě proti křesťanství, neuznávám žádné náboženství, pouze víru! A věře, že jestli nějaký Bůh je, tak je mu úplně jedno, jestli jdete v neděli do kostela nebo jestli máte na hlavě šátek. Bůh jako takový je pouze vaše myšlenka a svědomí, ne lidmi stvořený vousatý pán, který touží po klečícím kostelu.

219

Odpovědět

+InkDobře, souhlasím se vším co si napsal ;)

197

Odpovědět

+InkInku, mluvíš mi z duše :)

193

Odpovědět

Cirkev je dabel, momentalne v rouse berancim. Je mozne ze v budoucnosti roucho sunda.. a nastanou stary dobry casy. :D

2319

Odpovědět

Kdyby mohli, tak vrazdi dodnes. Neni mozny aby meli tolik fanousku po celem svete. Tolik vygumovanych fanousku.. Urcite je mezi nimi par inteligentnich a prave tech je treba se ptat proc? Proc?

2010

Odpovědět

Jinak dodávám pro české konzumenty-mnoho úspěšných lidí je věřících.
Hej, teď jdete s těma kecama proti sobě. A mám vás, pokrytci. :D
A ještě jeden dodatek. Pochopil bych kritiku víry od odborníků, ale ne pseudoargumenty nějakých pseudoodborníků z nějaké vesnické vš (to znělo hodně zle, ale berete lidem v Praze práci).
70% ironie, tak to berte s nadhledem. :D

1820

Odpovědět

Neznám žádnou "vesnickou VŠ". Snad všechny vysoké školy jsou ve velkých českých městech.

České budějovice, Plzeň či Brno mi nepřijsou jako vesnice. Jsou sice menší než Praha, ale stejně tak může být Praha považována za vesnicí obyvateli Berníla, Istambulu či Tokia.

201

Odpovědět

+TarylinJsi z vesnice, pokud neumíš napsat správně názvy měst.

1811

Odpovědět

+TarylinJsem z vesnice a jsem za to rád... aspoň tu nežijou k****i, jako ty.

204

Odpovědět

Jinak video je opravdu výborné(hlavně ten závěr)

2318

Odpovědět

Spíše bych řekl, že je vyhrocené a nějak se spíše přibližuje xenofobii.

1820

Odpovědět

+TichýZmrdJinými slovy - je výborné!

213

Odpovědět

Víra je jako mor lidstva.
Dříva víra sloužila k vysvětlení věcí kterým jsme nerozuměli. Později k ovládání lidí.

Dnes bychom se měli oprostit od nesmyvlů jako je náboženství a řešit reálné problémy se kterými nám víra nepomůže. Ideály vytváří a udržují lidé a víru k tomu nepotřebují.

JSem tak rád že ČR je tak ateistická země.

2440

Odpovědět

ČR se možná zdá jako ateistická země, taky jsem jí tak docela bral co jsem bydlel v Ostravě, tam to každý měl víš kde... ale od té doby co bydlím na vesnici, se nepřestávám divit, někteří mladí a rozumní synci, tu chodí do kostela každou neděli.. když se zeptám proč, tak že ani pořádně neví nebo jen pro radost důchodců :D A celkově se myslím, že ty menší městečka jsou tímhle posedlé, mnohdy jen proto, že prostě není co jiného v neděli dělat :D

1813

Odpovědět

+DrLCo? Celej život žiju na vesnici (+-500 obyvatel) a znam tady všecho všudy jednoho jedinýho věřícího člověka.

200

Odpovědět

Víra a náboženství jsou dvě zcela odlišné věci!

203

Odpovědět

Já bych tu naší ateistickou zemičku zas tolik nepřechvaloval. Oficiálně je sice Česko z velké části ateistická země, ale kupodivu se tady všem kartářům, blbcům s bubínkem a podobným daří docela dobře obživit.

Problém je v tom, že nikdo z nás neví kde jsme se tu vzali, kdo stvořil vesmír, proč jsem se já narodil jako já a vy jako vy, co je po smrti apod. To jsou místa v naší hlavě, která nelze vyplnit rozumem, ale pouze a jedině vírou, ať už v cokoliv.

191

Odpovědět

Nemám rád cirkev, mám rád čierny humor a kľudne aj o kňazoch zneužívajúcich deti, obvykle mám rád aj humor Louisa CK, ale toto je jedno z jeho slabších videí.Tuto ale "vtipné" pointy nie sú ani až tak zábavné (vtipnosť je totiž založená často na neočakávanom zvrate), skôr prezentujú názor Louisa na cirkev a celkovo je to zbytočne naťahované...

1920

Další