Louis CK mlátí svého psaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 174
Počet zobrazení:18 829

V dnešním úryvku z rozhovoru vám Louis CK odvypráví historku o jeho neposlušném psovi, který jí čokoládu.

Přepis titulků

Jak si užíváš otcovství? Baví tě to? Baví mě to, i když je to těžký. Ale je to jedna z těch věcí, který jsou časem snazší. Jednou jsem měl psa a s ním to časem snazší nebylo. Vážně, se psem je to těžký, protože děcka se vyvíjej... ale psi jsou pořád stejně blbý... a nikdy se nepoučej. Nevím, jestli měl tvůj pes někdy zdravotní problémy, ale v tu chvíli to zvíře odmítá spolupracovat.

Musíš mu pomoct. Nestačí říct: "Hele, máš takový problém..." Když jsem šel se svou fenou poprvé k veterináři, adoptoval jsem ji, když jí byl jeden rok, a veterinář mi řekl, že nesmí jíst hořkou čokoládu... O tom už jsem slyšel. Hořká čokoláda je pro psy jako jed. Zabije je, a ani veterináři ti neřeknou proč.

"Proč je to zabije?" "Prostě umřou." Neřeknou ti důvod. "Co když můj pes tu čokoládu sní?" "Sledujte, jak umírá, nebo jděte pryč." Ale ten veterinář mi řek, že pomáhá, když dáš psovi peroxid vodíku. Prej mu podráždí žaludek a pes tu čokoládu vyvrhne. To byste měli vědět. Ale musí se to udělat rychle, než tu čokoládu stráví. Asi o 6 měsíců pozdějc přijdu domů a můj pes sežral hořkou čokoládu.

Byli u mě kamarádi, co o tom nevěděli, a nechali čokoládu moc při zemi. Jasně. Což je dost... - běžné. - "Pro jistotu ji položím sem." "Mohl bych ji dát nahoru na poličku, ale radši ne." "Třeba se budu jednou válet po zemi." Pak by se mohla hodit. - Takže to ta fena snědla?

- Snědla celou tabulku hořké polské čokolády. Na zemi původu sice nezáleží, ale rád říkám, že je polská. Měla celou tlamu od čokolády a já zařval: "Do háje!" Tak nasadila pohled: "Byla jsem hoďku sama doma. Cos čekal?" Tak řvu: "Vždyť umřeš!" A ona si nejspíš říkala: "Neumím anglicky, ale asi tě něco štve." Tak jsem jí chtěl dát ten peroxid, ale neměl jsem ho, takže jsem musel i s ní do lékárny, protože nebyl čas. Nasadil jsem jí vodítko a ona byla ráda, že jdeme na procházku.

Já sprintoval a ona si říkala: "Jen tak dál. Potřebuješ zhubnout." Byla u vytržení. Pak na mě počkala před lékárnou a já vyšel s láhví peroxidu, kterou jsem do ní potřeboval dostat. Jenže jak donutíš psa, aby to vypil? "Na, vypij to." Tak jsem jí nalil trochu do tlamy a ona udělala... tohle. Tak jsem ji čapnul a lil dál. "Myslím, že jsem dala dost jasně najevo, že to nechci."

Snažila se zjistit, o co mi jde. Tak jsem ji popadnul. Vážila asi 30 kilo a byla velká jak aligátor. Nechtěla to pít, takže sebou škubala a já řval: "Vypij to!" V jednu chvíli jsem ji držel na napnutým vodítku a ona na mě celá mokrá koukala. Jako by mi říkala: "Nevím, co to do tebe vjelo, ale mezi náma dvěma je konec." "Já jsem pes." Začala vrčet a vyjíždět po mně.

Chtěla mě kousnout za to, že jí zachraňuju život. Takže jsem ji začal mlátit do ksichtu a lejt jí do tlamy ten peroxid. Řval jsem přitom: "Vypij to!" a kopal jsem ji do břicha. Když jsem se rozhlídnul, viděl jsem na chodníku hloučky vyděšenejch lidí. Řidiči na mě troubili: "Nechte ji na pokoji!" "Vždyť ji zabijete!" Prostě hrůza. Nakonec se jí to dostalo i do čenichu a tak. Jako by říkala: "Moment..."

A pak začala pumpovat... a šla z ní hnědá pěna. Jako by vyzvracela dalšího psa. A... přežila to, ale od té doby mě neměla ráda. - Protože si myslela, že mi hráblo. - Bezdůvodně ti hráblo. Čeká nás komerční přestávka a za chvíli se vrátíme zpátky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

len taky detail, commercial break znamena reklamna prestavka (doslova), komercna ;) ...ale inak perfektny pribeh :D

2021

Odpovědět

*nie komercna

2014

Odpovědět

Novej Blog o Hrách, Hardwaru, Hackingu a Laserech od Gas ož po UV: www.Kandrix4Fans.tk !!

20166

Odpovědět

Za tuhle ubohou reklamu doufám že schytáš BAN i na IP. Ubožáku.

355

Odpovědět

+noirut64+1 jen doufat že nebyl u kámoše :D

235

Odpovědět

pobavil jsem se, to ano...ale kde vzali že hořká čokoláda je pro psy jedovatá? Neříkám že svému psovi nic jiného krom čokolády nedávám, ale občas mu dám kousek a očividně mu chutná a nikdy si "nestěžoval" že by mu po ní bylo špatně :-) Dával jsem ji i předešlému psovi (něm. boxer) a ten se dožil krásných 14 let...

2295

Odpovědět

Přečti si něco o theobrominu, jak dobře ho psi tráví a pak zkus dát tomu svýmu miláčkovi celou tabulku čokolády na vaření.

443

Odpovědět

tvl za ten blb vlevo, to mě poser!jinak perfektní historka..;)

2260

Odpovědět

Louis, jeden ze nej komiků všech dob a jeho seriál Louie - geniální. (bože teď sem si všim že český distributoří přeložili "Louie" jako "Rozvedený ze závazky" .. ugh asi budu blejt)

311

Odpovědět

Ten Conanův fake smích je hroznej...

2825

Odpovědět

Falešný smích to není, upřímný smích poznáš podle toho, že se dělají člověku u očí vrásky.

03

Odpovědět

Tie videá zas nejdú od Angry Video Nerda nižšie... už to išlo predtým.

215

Odpovědět

V polský čokoládě stejně neni žádný kakao,moh si uštřit práci. V americe asi ještě neví že všechno z polska stojí za vyližprdel :D

3110

Odpovědět

Zaklínač je fajn...

406

Odpovědět

+MiliaJo, to je fakt. Taky Bolek a Lolek byli dobrý. A vodka Wyborowa

285

Odpovědět

zubrowka je vyhlášená delikatesa :D

241

Odpovědět

Jen bych rad neco opravil. Tusim rikal v te vete, ze je treba tomu psovi dat Peroxid? Je to tak, slysel jsem spravne? Pak se jedna nejspise o peroxid vodiku...v prekladu treba staci napsat proste "peroxid"

Kysličník je v cestine stare nazvoslovi, pouzivane pred spousty lety. Dnes bezne pod nazvem oxid. Coz je neco jineho, nez Luis rikal.

To jen pokud chcete mit preklad i trochu fakticky spravne. Chapu, ze pokud nekdo neni chemik, ze ho to nemuze napadnout.

207

Odpovědět

jo, rika hydrogen peroxide = peroxid vodiku

211

Odpovědět

+HelemeseAno, vím, co říká. ;-)

1811

Odpovědět

Nejsem odborník na chemii, ale mělo by to být to samé, pokud mě wikipedie nezradila.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Peroxid_vod%C3%ADku

Já to bral tak, že peroxidů je zase spousta, takže když dám jen "peroxid", bude to moc obecné.

1810

Odpovědět

+BugHer0Nevím, jak to je doopravdy, ale wikipedii bych jako relevantní zdroj nebral...

1928

Odpovědět

+BugHer0No, kyslicnik se uz dlouho nepouziva. Uz jen pro ten zmatek, ze to je trivialni nazev pro peroxid vodiku (heh, to slysim ale prvne) a zaroven nazev pro oxidy obecne...tedy dnes Oxid uhlicity byl kdysi kyslicnik uhlicity apod.

Myslim, ze peroxid vodiku zna dnes kazdy, jako obycejnou dezinfekci, ci z drogerie. Verim, ze spousta lidi nevi, co si pod pojmem "kyslicnik" predstavit. Ale je to samozrejme docela fuk, povidka na tom nestoji :) Jen me to tak prastilo pres nos...

Jinak peroxidu je povicero, to jo.

201

Odpovědět

Ty vole :D nikdo jinej než Lousi by nedokázal odvykládat takovejhle příběh aby to bylo vtipný :D

326

Odpovědět

Přesně, ačkoli celkově je to spíše smutné (i když s dobrým koncem), tak podání je neuvěřitelně zábavné. :-)

320