Tříminutové recepty: Tuňákový sendvičMADtv

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 1
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:5 783

Wendy Walkerová vám ukáže, jak rychle a snadno připravit chutné pokrmy, které si zamilujete. Dnes bude připravovat jednoduchý, ale chutný tuňákový sendvič.

Přepis titulků

Tříminutové jídlo s královnou rychlé kuchyně, Wendy Walkerovou. Vítejte v našem pořadu. Tuňákové sendviče. Tuňákové sendviče jsou jednoduché. Potřebujete na ně jen tuňáka, celer, majonézu, sýr a chléb.

To je vše. A teď je čas na naše tříminutové jídlo. Nejdříve dáme tuňáka do mísy. Netušila jsem, že tu bude to tikání. To mě trochu znervózňuje. Tak dobře. Kde jsem to skončila? No jasně.

Abychom ušetřili čas, kupte si konzervy s otevíráním. Rychlé a snadné. Páni, to se nemělo stát. Tak dobře, asi budeme muset použít otvírák na konzervy. Máme otvírák na konzervy? Někdo má? Nikdo? Tak fajn, o nic nejde. Tik, ťak, tik, ťak. Mám ho.

A můžeme pokračovat. Já preferuji tuňáka ve vodě. Někdo ho má rád v oleji, ale pokud si hlídáte kalorie, zjistíte, že voda je pro vás lepší. Mňam. Plechovku si odložíme. Pro ty z vás, kteří to neví, tuňák je téměř dokonalé jídlo. Nezvýší vám cholesterol a nebudeme si nic namlouvat, chutná skvěle.

Tak jo, můžeme pokračovat. Bože můj. Panebože, praštila jsem se do hlavy. Bože, já krvácím. Víte co?! Říkala jsem, že kdyby to bylo čtyřminutové jídlo, nemusela bych tak spěchat.

Zastavte to tikání. Zastavte to tikání! Tak jo. To je lepší. Tak dobře. Tuňáka dáme do mísy. A hned potom... Tak fajn.

Ta blbá časomíra mi říká, že tuňákový sendvič nestíhám. To nevadí. Dneska si uděláme tuňákové sendviče postaru. Máme tu tuňáka a majonézu. Víte... je těžké tu majonézu otevřít, když máte ruce pokryté vlastní krví.

A když máte hlavu plnou toho debilního tikání. Kurva! Uděláme si jen tuňáka s chlebem. Fajn, tohle je naše... tříminutové jídlo. Špinavý a krvavý tuňák... z konzervy. Dobrou chuť.

Tříminutové jídlo s Wendy Walkerovou tímto končí. Příští týden se těšte na dvouminutové jídlo s Wendy Walkerovou. Tentokrát jí hrábne. Použijeme totiž tento zvuk. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ubohé a debilní i jako parodie
ztráta času

57

Odpovědět

Super video, škoda hodnotenia :/

83

Odpovědět

to video mi připomnělo vaření s Bohdalkou

10

Odpovědět

Herečka to zahrála dobře, ale ten humor je nějak slabší; osobně preferuji britský styl humoru. Na druhou stranu, jejich předchozí video stojí za to - Terminátor ;)

30

Odpovědět

Americký humor stojí za vyližprdel.

28

Odpovědět

Vyližprdel stojí za to;)

132

Odpovědět

Sice je to hrozná ptákovina, ale proč občas neupustit páru i u něčeho takhle pitomého. :D Smál jsem se jak idiot, ale znovu bych si to asi hned nepustil. :)

170

Odpovědět

3 minutový recept a video má 5 minut?

46

Odpovědět

Tohle je boží klasika, mohl bych se dívat furt dokola :D :D

98