Vidím to černě (1.část)Malviviendo (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:9 318

Malviviendo pokračuje a mezi třetí a druhou řadou se odehrála spousta věcí! Že nevíte jakých? V tomto díle se vše dozvíte včetně doprovodných prima foteček a sluníčkových videí. Negro totiž všechno píše na Fejsbůček, včetně informace, jak dlouho už nesouložil. Tak už to na sociálních sítích chodí a takové je Malviviendo, parodující cokoliv a kdykoliv. Jen Domingo Pardo Rosas, ehm Jizva, žije konečně spořádaným životem ve spořádané rodině. Nebo i z toho bude parodie?

Přepis titulků

Hele, dej mi to blonďáku. Z toho leda tak zblbneš, z takových obrázků. Takže, je to doba, co jsme se neviděli. Určitě se ptáte, co se stalo ve čtvrti poslední rok. Dobrá, tak krátký přehled podle mýho Facebooku. Ten GrowShop, co máme se Zurdem, byla v Banderillérech revoluce. Taková, že netrvalo moc dlouho a stěhovali jsme se do většího. To byly dobrý časy.

Na, Kaki. Nahraj nějaký super videjko na Facebook, šílenče. Jasný. Kam se tady kouká? Ty vole, máš to obráceně. Tak? Ne, pičo. Takhle. Displej je pro tebe.

Ale, tady to vidím všechno tmavý. Tak dej tu ruku pryč, ty vole. Takže teď. Tyhle moderní věci, jděte s tím. Ahoj! Přestěhovali jsme náš GrowShop. Teď jsme v ulici Pedra Jiralda č. 14. Je větší. A lepší.

Čekáme vás, máme ubaleno! Pičo, zastav to. Zastav jak? Pak se věci pěkně zkomplikovaly. No a teď je všechno v prdeli a jsme bez eura. Navíc si Zurdo hrál na kutila Tima, když trochu upravoval obchod. Zakopnul a dopadl jak Manuel Pablo.

Jak se dalo čekat. Takže skončil se svojí ségrou a bratrancem u Robleda doma. Ten si hrál na slušňáka. Jeho syn ho nenechal v noci spát, tak asi proto. Z GrowShopu jsme Kakimu půjčili dost věcí. Předpokládali jsme, že nám to vrátí po první sklizni. No tohle je jeho druhá sklizeň. První mu ukradli a tak se rozhodl pro záhon uvnitř atomovýho krytu, kterej má pod domem.

Z tý krádeže a hledání zloděje zešílel. Tak, že nechal hulení. A teď hulí jen v noci. Takže ve dne je zase ten protivnej sráč, co vždycky byl. Například. Minule ho chtěli vystěhovat z jeho domu a on se přivázal ve dveřích.

A udělal kravál. Bylo to ve zprávách a tak. Neviděli jste? Je to na youtube. Takže takhle teď ve Spanělsku! To jsme se vybarvili! Pěkně jsme to dopracovali. Španělsko je plný Čínanů a Rumunů. Čínanů a Rumunů.

A policie nedělá nic, jen se snaží zbavit domova lidi, kteří se o něco zasloužili. Já obětoval vlasti nohy. Policajti! Jste pěkný sráči! Sráči! Jděte chytat opravdový zloděje. Bankéře, kteří ukradli byty normálním lidem! Bankéři! Doženu tě jak dluhy a natrhnu ti prdel! Bankéři!

Doženu tě jak dluhy a natrhnu ti prdel! Pravdou je, že to video byla na netu bomba. A teď je Kaki dál ve svý chatrči, protože to jeho mega slavný heslo si dal nějakej chytrák patentovat. Neuvěřitelný, co? Bankéři! Doženu tě jak dluhy a natrhnu ti prdel! Je to už víc než rok, co nevíme nic o Jizvovi. Od tý doby, co si ho vyzvedla matka u Kakiho. Víme jen, že bydlí tam.

V tý nejvíc snobský čtvrti z celý Sevilly. Jeho matku jsme viděli na jednom z těch předvolebních plakátů, vylepených po městě. Ta čubka je manželka radního. Fátima Rosas. Takhle plakát vypadal za pár dalších měsíců. Čubka. No dobře.

Rata přišel o práci u Dona Luise. Takže místo tajemnýho a zajímavýho je jeden nezaměstnanej navíc. Tak si nechal narůst knírek a fotil se na srazu s telenovelou. Euro za jednu fotku. Moc z toho nevytáhl. Proto zdědil obchod po Zurdovi a začal prodávat špeky. A, jo!

Zurdův děda... Umřel. Odpočívej v pokoji. Sešli jsme se s jeho přáteli. A po pohřbu jsme si připili anýzovkou, kterou děda doma pálil. A to, co začlo nevinnou skleničkou... Skončilo nejšílenější nocí, kterou jsme kdy zažili.

Dohodli jsme se o tom už nikdy nemluvit. No ale jak vidíte, nějakej debil dal všechny ty fotky na Facebook. Promiňte. Dobře, tak podezření máme na Antonia Manuela. Zurdův bratranec, který se vrátil do města.

A jak tvrdí, představte si to, chce být herec! Dokonce má video-book, hele. Ahoj! Jsem Antonio Manuel Antúnez. Ale moje umělecký jméno je AMA. Dříve jsem pracoval jako... Hromotluk ve dvou řadách seriálu "Hoši a děvčata, a opačně", v naší televizi v Castiblancu.

Taky jsem účinkoval v show "Kanec hledá ženu". Na Osmém kanálu. Teď bych se rád soustředil na mojí hereckou kariéru. A aby se to posralo úplně, bydlel se mnou nad GrowShopem, což byl sklad i domov současně.

Kde je jedna televize, jedna koupelna a jedna postel. No a to je jeden z důvodů, proč jsem osm měsíců neprcal. A budu upřímný: Jsem mega nadrženej, až chorobně. No a... Nevím, tohle je zhruba to, co se stalo za poslední rok. Jestli chcete, můžu vám vyprávět, jak jsem poznal vaši matku.

Víte to o kundě vaší matky, ne? Mami! Negro mi vzal tablet! Co žaluješ, smrade? Mami, mami, mami. Už vás mam po krk. Jste už celý váš pitomej fotr! Co se děje? Ty! Cos zase udělal? Nic.

Nechci, aby byli hloupý. Když budou furt koukat na tohle. - Tohle vysílá podprahový zprávy. - Jasně. - Budou z nich zombie. - Jo, to jo. Tak, co jsme to... Fakturu. Ať přinesu peníze přesně. A moc mi ty dva nezblázni, to by mi ještě chybělo. Povídám. Koukejte bejt zticha. Vypadáš výborně, Barbaro.

Ovuluješ? - Jak to jde... - Hele nech toho, Negro. Přestaň mi tu pochlebovat. Co chceš? Nemáš nějakej vzorek? Ramon mi nikdy nic nedá. Máš mě za blbou, co? Dělej, vole. Bacha, Ramone. Ještě se strhneš. Poslouchej mě. Řikal jsem ti to ne jednou, ne dvakrát, ani třikrát. Ale třikrát. Zurdo, drž už hubu.

Tak už jedem, Ramone. Dík za všechno. Jsi nějakej silnější, ne? Jasně, Negro. Jak vidíš, dobře jím. Jsem pořádnej hromotluk. Jasný, úplnej Titán. Brácho. Neměl bys nějakej vzorek, pro mě? Barbara mi nikdy nic nedá. - Na.

- Hodně štěstí se sklizní! Uvidíme se. Čau, kluci. To jsou dobrý lidi, k sakru. Tyhle, že jsou dobrý? Jsou to zkurvysyni. No tak to máš asi pravdu.\nTo jsou. Co je kurva tohle? To už nemůžu doma ani spát?

Dělejte, vypadněte. Chór tady, v 8:15 ráno! Kurev milion! Mladý pane Domingo, je čas vstávat. Dobrý den, pane Domingo. KAPITOLA 1. - VIDÍM TO ČERNĚ - Odpočinul si pan Domingo? KAPITOLA 1. - VIDÍM TO ČERNĚ Pane Domingo. Rozumím, že můžete být poněkud zmaten vzhledem k prudké změně, která nastala.

Bezpochyby. Tohle je místo, kam patříte. Nedovolte, aby na vás koukali zle. Nedovolte, aby na vás někdo volal tím divným způsobem, jako dřív. Dovolte mi říci, pane Domingo, že dnes ráno jste...

Jak to říct. Třpytivý... Záříte! Něco, co je vlastně... Mimo lidské vnímání. Dovolíte-li mi mluvit o vaší budoucnosti, mohu vám předpovědět, že dnes budete mít nádherný den. Před lety jsem byl typickej zkrachovalec bez životních cílů.

Nechával jsem plynout dny, abych se co nemusel namáhat a něco dělat. Nechal jsem školy a sahnul si na dno. Vlastně jsem byl rád na dně, byli tam všichni moji přátelé. V ten den jsem přestal čekat na štěstí. Se Zurdovo pomocí jsem se rozhodl převzít otěže mýho života. Osamostatnil jsem se a poctivě podnikal.

Stal se ze mě vážený občan, užitečný této společnosti. Jenom škoda, že se to dělo v nejhorší krizi, která kdy ve Španělsku byla. Když to všechno shrnu, všechno je při starém, ale horší. Na tohle jsem už moc starej, kurva. - Jsem na to starej. - Můj spolubydlící je laskavost, co se změní ve vopruz.

Ten vůl Zurdo mi dluží nadosmrti. Chlape! - Co je, Negro? - Představ si, že... No, chtěl jsem tě o něco poprosit. Taková maličkost, ale... - Moc důležitá, vole. - Povídej. Co je, ty vole? No hele, napadla mě taková věc, no a po pravdě to sám nezvládnu.

Potřebuju pomoc, brácho. Jasně, vole. O co jde? Povídej. Koukej, kdo přijel! Kurva! To je nádhernej novej život, ne? My dva spolubydlící! Přesně jak to letí ve velkoměstě! Tohle bude jako v tý telenovele Friends, uvidíš!

Takových vylomenin, co spolu zažijeme. Negro, já... Chci ti říct, že nemůžu zapomenout na tu noc. - My dva jsme bratři. - Co tu kurva dělá tvůj braranec, vole? Protože mi je vesnice malá. No, to samo. Ta návštěva tenkrát u vás ve městě, ta mě změnila! Ze mě udělala světoběžníka.

No a tak už mě nenaplňuje ani vesnice, ani hospoda. A co odešel děda, at odpočívá a Bůh mu požehná. Uvědomil jsem si, že nejsem nikdo. Že bych měl vzít bejka za koule a jít do města a žít svůj sen. Být hercem.

A Frasquita se vdala. Ty vole, Negro. Budete spolubydlící pár dní. Ty kráso! Tohle neni nic moc velkej bungalov, co? Hele, tohle je ten loft z filmů, ne? Koukam... Je tu jen jedna postel. A něco ti povim. Já jsem zvyklej spát ve volnejch trenkách.

Mě jak tlačí Kajetán. Tak neusnu! Výborně. Kterej je muj nočník? Musíš rozumět... Dobrý den! Černej. Na tohle jsem už starej, kurva. Co to máš na sobě? Děláš debila v divadle, nebo co?

Myslíš, že jsi vtipnej, co? Ne, vole. Mam dneska pohovor do internetovýho seriálu. Budou to dávat na internetu! Hustý, co? Takovejch let jsem žil na vesnici! Slepej a zapomenutej! A co je? Nelíbí se ti, jak tam jdu? Co?

Je to blbý? Sorry, ale takhle dneska mladý kluci choděj. Teď je to dobře, brácho. Teď jo. Moc díky, fakt. Ještě, že jsi tady. A můžeš mi pomáhat! Apropos... Dneska večer jsi byl nervózní, žes skončil se mnou v posteli.

Co, svišti? Zase? To seru, ty vole. Ti povim. - Dnes to je 9 měsíců, týden a 2 dny - Ležíš tam a: "žeň ho!" - bez sexu. - Dej mu! Žeň ho. Ani nevím, jak se to stalo. Jen, že to začlo s tím Shopem. Nezávislost a starost o obchod mě vzdálily od společenskýho života.

Nevypadá to jak pádný důvod, ale bylo to přesně v tý době. Kolik to dělá? 4,20 Randit a navázat známost od nuly s druhým pohlavím, není jako řídit kolo. To se zapomíná.

Tvoje doteky jsou jako vánek, růže ve tvých dlaních je mé tělo. Ahoj! Divný, ne? Nejdivnější, ty vole. No ale díky za pomoc, pánové. Ne, ne. Žádný díky. Dělá to 50 babek. Každej.

A když už jsem některou pořádně opil, Antonio Manuel byl doma a byl samá narážka. Tak jak je, černej? Udělal jsem k večeři vývárek. Jaro je vždycky na hovno s těma alergiema, co? Aha... Ty... Si vedeš nějakou krásku, co? Žádný obavy, chlape!

Máme pučero pro všechny. Sedněte si támhle. No, my jsme nepřišli jíst polívku. Víš, co tím myslim? Co? Ale pučero je to nejlepší! Navíc, koukni se na tu holku. Sotva se drží, ne? Posaď se, holka! Já mam zlatý ručičky. Tak se můžeš jít projít, Antonio. Nechceme tě otravovat. Mě neotravuješ.

Hele, jestli chcete, můžeme si pak udělat pyžamovou párty! Co? Nebo si opečeme marshmallows nad svíčkou, co? Legrácky! Nejhorší na tom bylo, že tenhle vůl se zarostlým obočím, a hubou, co pořád jede, tahal domu jednu za druhou. Tahle holka nebude... Asi chtít sex, co? A nemá žádný problémy.

Narozdíl od civilizovaného a vzdělaného muže, jako já. Je brutálně upřímnej. A tohle se ti může stát, když sereš na poli. Hele, běž si užít sluníčka a stínu. Schválně, jestli tý holce pokropím fík. Černej! Běž si na procházku. Tahle vypadá, že mi strhne uzdičku. Načechrej vrabce!

Týhle oškubu bodlák dohola, chlape! Především si mě romanticky líbal na krk. Tak jsem se otočil, abych tě neprovokoval. A začals mi mačkat kozy. A pak jak lžička. Začals mi třít péro o prdel. A fakt tě nejde vzbudit. Kurva, chlape. To mě fakt mrzí. To proto, že nemrdam.

Chápeš? Jsem v prdeli, přísahám. Už mi to leze ušima. Posledně jsem z toho měl až halucinace. Halucinace v rytmu regaettonu! Dobrý den. Máte něco... Nějaký balení Paracetamolu, něco na bolest hlavy? Možná... Spíš ti pomůže nějaký tradičnější způsob.

Jasně dcerko. Vykuř tomu klukovi! Kundí ukaž, která medicína, je lepší než Aspirina. Formuj mě jako plastelýnu, vymetu tvojí vagínu. Jsi queen týhle samošky, děsná roštěnka. Poslouchej.

Hodně šlehačky na tvý dva dorty, ty co máš, jsou XXL. Strašný zvony. Jestli ti to nevadí, tak obličej mám tady. Tak si vem rolák. Co je, Negro? Líbí se ti to? Chceš trochu ochutnat? Dej mi tvý mlíko.

Mlíčko pro mě. Vole, Negro. Přestaň koukat mý ségře na kozy. Dělej, jdeme. Ty vole, už ti bude třicet. Máš plný koule, co? Měl by sis najít pořádnou ženskou. Mít dítě. Koupit si krávu.

Nebo si pořádně vyhonit, jako to dělají všichni. Pořádně oloupat ředkev! A mně dej v noci pokoj, pro Boha! Ty vole, já si nehonim. Blázne. V pubertě jsem byl obsesivní mastrubant a máma utratila balík za psychology. Vole, já se naučil chcát bez rukou. To jako fakt!

Vy z velkoměsta fakt nestojíte za nic. Neumíte ani pít ze džbánu. Jo hele! Přišla ti pošta. Bylo to... Bylo to rekomando a převzal jsem to a podepsal. A tak. Ty tepláky nemaj kapsu, nebo co? Tyhle jsou unisex. Do prdele, to je z ministerstva.

Kurva to bude ta pokuta, za ty čaje z trávy. 6 měsíců odvykačky, ty vole! Jsou zmrdi, ty vole. K sakru. Ty vole, ty už jseš z těch drog vypatlanej, ne? Jsem ti to řikal 100x, že vám to vleze na palici. Negro? Negro! Aspoň mi popřej štěstíčko na ten pohovor, ne?

Negro! Prosím, Negro! Drž mi palce na pohovor! Negro! - Negro! - Jasně, Antonio! Posraný štěstí ti přeju! Já ho mám! Tady je. Jen ho sebrat.

Hele, konec už! Už toho nech! Mluvíš španělsky, nebo ne? Nemám rád, když mi hraješ na housle do ucha. Nelíbí se mi to, už mám těch houslí... - Až po krk, kurva. - Aha, snobskej chlapeček! Víš vůbec, jak venku žijou normální lidi? Jakej je to vojeb sehnat zasranou práci?

Nevíš. Protože se tu topíš zavřenej v penězích. Jenže já musim dál hrát, abych nepřišla o práci. Takže mě... Promiňte, pane Domingo. Dobré ráno, mami. Dobré ráno, Domingo. Ráda bych probrala pár věcí. Domingo, synu. Vím, že to je pro tebe těžké. Znovu si zvyknout na rodinný život.

Ale při troše poslušnosti a námahy, toho dosáhneme. Koně, golf, jachty, služky. Lacoste, Mercedes, Ferrari, Dior. Snoubenec, kaviár, Chanel, Swarovski. Resorty, haute couture, hotovost, lodě. Po převýchově v tom nejzákladnějším. Přejdeme ke druhé části tvého zcivilizování.

Zapsala jsem tě v klubu na hodiny tenisu a jezdectví. Doprdele, mami. Ty mi ničíš život. Promiňte, pane Domingo. Nařídila jsem Gustavovi, aby ti dával výchovný pohlavek pokaždé, když použiješ doma necudný výraz. Tvůj pobyt v tý čtvrti na kraji města z tebe udělal divocha.

Jseš jako adoptovaný potulný pes, který neumí udělat potřebu venku. - Zachraňuju tě, Domingo. - Hele, mami. Vždycky jsem dělal, cos mi řekla. Mám vystudovaný práva. Řidičák na vysokozdvih. Je mi už skoro třicet, kurva. - ale...

- Jseš můj syn a nedovolím, abys mi dělal ostudu. Taky jsem tě přihlásila do terapeutické skupiny. Abychom vyřešili to s tvými dlouhými prsty. Je to veřejné. Ale říkají, že jsou na to nejlepší odborníci. Mami, je to kleptomanie. A to je nemoc. Nech mě skončit. Je skoro dvanáct a musím jít pracovat.

Víš, že se teď s někým vídám? Už se pár měsíců vídáme a... Všechno jde moc dobře. Brzy ti ho představím při večeři. - Kdy chceš, mami. - Problém je, že... Víš... On má syna. Zhruba v tvém věku.

Bude to takový... Nespolečenský typ. Tichý. Nemá moc přátel. Myslela jsem, že budete přátelé. Vždyť teď už jsme prakticky rodina. Čau, brácho. Blbko, zvedni to! Zašpinilas mi boty. Vyčisti to! Tyhle služebný z ciziny jsou bída.

Hele, mami. Žes mě zapsala na tenis a koně, dobrá. Žes mě přihlásila na terapii, dobře. Ale že bych měl snést tohodle nácka, zrzouna a nemehlo? To ne! Domingo, synu! Budeš alespoň zodpovědný. Navíc, ten chlapec...

Je moc vzdělaný, sympatický a příjemný! Myslím, že ti jeho společnost udělá dobře při tvé nápravě. Do prdele, mami. Hustý tohle. Ale zoufalý Zombí! Hrozně nadržený. No trochu se bojim, ale nakonec řikam: "Hele..."

"Vykuřte mě," chápeš? A ty ženský, jako by šly po mě si sundavají bikiny. Svlíkají se. Koukám na ně a neměly nic, ty vole. Byly rovný, jako figuríny. No jasně, kouknu jí do xichtu a najednou nemá pusu. A sjedu ji celou a nemá žádnou díru. Chápeš?

A vzbudím se a řvu: Né! A jasně. Celej spocenej, udejchanej. Šílenost! Nadrženej a posranej strachy. Smrtelná kombinace, přísahám. Hele, Negro. Upřímně. Tohle mam na háku. Fakt to mam na háku. Ty vole, už jseš s tim trapnej.

Pomáhali jsme ti. Všichni jsme se ti snažili pomoc. Co mám udělat? Mám ti vyhonit? Nebo vykouřit? Tak promiň, už radši mlčim. Parťáku. Pokrevní bratr? Ale jedno ti řeknu. Hoňka by mi pomohla víc, než ty píčoviny, co jste mi nabízeli.

Upřímně. Tohle je nejlepší na uvolnění, jasný? Vezmeš žlutoučkej, sladoučkej meloun z Conil. Tohle je Cindy Crawford ze všeho ovoce. Vezmeš to a strčíš sem ředkev. Jasný? Je to úžasný! Nebolí to hlava, ani nic jinýho. Nekrvácí to z kundy.

Nechytíš z toho syfilis ani AIDS, ani rakovinu, nic. A hlavně: v létě ochladí v zimě zahřeje! Je to super! Jediná chyba je, že musíš utrácet za kondomy. Špatný jsou ty pecky, hele. Tyhle pecky se ti dostanou do vocasu.

Ale nevadí, to vychčiješ. Hele. Kam jdeš, Negro? Zapomněls meloun! Nevděčníkuj! Kokote. Hele, Negro. Řikals, že hledáš holku. Našel jsem ti Romínu. Hadí ženu z Cirque de Sol. Krajská mistryně v latinských tancích.

Je expertka na lízání zadku, sling, masáž vocasu, mačkání koulí, masáž nohou, deep throat, piss, ženská ejakulace, to máš rád. No a při tom všem je schopná neuvěřitelně zpívat při pořádnym kouření. Úlet. Nádhernej hlas! Kurva, Rato.

Je perfektní. - Já vim. 720 eur za dvě hodiny. - Co? Ty vole, Negro. Asi je to prostitutka, ne? Jak jinak by sis užil s takovou ženskou, bez placení? Dělej, polož štafetu. Teď je nejlepší příležitost, Negro. Kafčo a koblihy. A počkáme si, až vyjdou ty nejlepší z diškošky, vole. Ty, co přežily chlastačku.

Výkvět noci prostě. Hele, tady jdou! Pro tebe ta tmavá a pro mě ta, co bleje. Víš, že já mam rád Gin Tonic. No vlastně Zurdo, já do toho nejdu. Jdu si dát kafe, cigáro... Jseš buzna. Zbyde víc pro mě.

Ale, ale. Copak, pretty tvářičky? Tenhle materiál si vezmu. Tak jak je holky? Open your eyes na mě, ne? Come on to me, Kelly? Pojď, jdeme! Olé, ty se teda motáš. Dobrý den. Jsem Juan Oliva. Jsem z Úřadu práce. Oddělení podpory zaměstnávání lidí s handicapem.

Co, co? Platí mu podporu, vole. Já ho zavolal. Já vím, že se o tom nechceš bavit, ale... Potřebujeme zaměstnance zadarmo. Já už padam. Hodí se to. Zurdo, už jsme o tom mluvili. Co jsem říkal? Tyhle zaměstnanci od pracáku jsou prostě sázka do loterie.

Levný věci nás přijdou draho. Vzpomeň na Jizvovo kolegu, kterej zrovna vylezl z krimu. No hele! Jaká krásná bruneta! Takový krásný tělo, dcerko! Jsem nadrženej, že mě z tebe klepne! Já mám sprostý maso, ty přidej tvý brambory. Řekni mi, kde budeš chcát. Já se tam vyválim. Teda ty kdybys chtěla, vylízal bych tě od lejtek až po květ tvý kundy.

- Že se nestydí. - Tě vylížu, že dostaneš zase po letech krámy! Ty vole, co děláš? Paní, promiňte! Ty vole, tohle je obchod! Můj zasranej krám, chápeš? Hele, čmoude! Ty nevíš, kdo já jsem, co? Velkej blázen.

Takže koukej držet hubu, nebo ti jí narvu do drtičky z Číny. Hele, Negro. Ty vole, trochu mu věř a buď lidskej, ne? Vůbec nevypadá nebezpečnej, ne? Vole, Juane. Co ti je? Co máš za problém, duše moje. No dobře, já mám Touretteův syndrom. Vlastně. Tak mám křeče, ale jinak mám kladný reakce.

Takže neplivu, ale líbám. Ty krávo, to je hezký, ne? Hele, kdo jde? Povídej. - Nazdárek, Negri. - Jak to jde? - Čau, jak je? - Dobrý den. Jseš krásnej, miluju tě. Pojď, omrdám tě. Ty vole, blázen!

Tohle je úlet teda. Hezký, ne? Výtečný. Výtečný. No dobrá, Juane. Kromě tohodle, co ještě umíš? Vystudoval jsem obchod, zaměření na účetnictví a finance. Ovládám výborně MS Office. Jsem odborník na Photoshop a mám dva kurzy na tvorbu webu. - K sakru. - No dobrá, jseš stroj, co? No nic, Juane.

Vezmi támhle ty krabice. A dej je na polici. Seru na premiéra a všechny jeho mrtvý na koni. Seru do huby matkám všech ministrů, který to porodily a můžou za to! Vzali mi invalidní důchod a nemam ani na plechovku od piva. Naštěstí mám tady bráchy, který mi daj svoje pivo a práci v GrowShopu.

- Si děláš prdel? - Jak jako prdel? Prdel jako, že tady pracovat nebudeš, Kaki. Jseš zasraná ruina, blázne. Vole představ si ho, jak tady úřaduje před lidma. Ne, ne. Utopil bys nás v hovnech. Navíc tu máme posilu zadarmo od pracáku. Kdo? Tenhle zmetek? A tenhle nebude strašit lidi s tim čůráčím ksichtem?

Jděte do prdele! Kámoši nadosmrti, co? Vyměníte mě, kterýho znáte celej život, za takovýho zasranýho kramáře. - Hele, pardon jako. - Drž hubu, ty zasranej kramáři. Máš hotovou práci? Co? Jo? Tak tady máš zase, co dělat. Máš hotovou práci?

Tak tady máš novou zmetku a čůráčí ksichte. Jak se vytočil, ty vole. Dobrej buzinec. Ty vole dej mu, jste na tom oba stejně. Souboj Titánů! - Co to stojí? - Hej, ty! Co? Uf, uf. Tě vykouřim! Cože? Sevillani?

Všichni feťáci a cikáni. Jasně, vole. Nejsem Sánchez Vicario. Pět minut, jo? Jdi někam zasranej snobe. Hrajeme pět minut. Tady máš bod, vole. Tati! Domingo, synu. Pojd vezmu tě domu. Ne, to je dobrý pane Luis. Mám tu šoféra, fakt. Pojď, chlape. Dáme si pohov. Kámoši, jo? Udělej to pro svojí matku.

Dělej, pojď brácho. Pustím velkej nářez. Tak jedem. Časem si člověk uvědomí, že důležitý dny vždy začínají, jako ty ostatní. Tohle byl okamžik, kterej změnil navždy naše životy. Ahoj, Raúle. Hledám tě po čtvrti už pár dní. Musíme si promluvit o něčem moc důležitym. Promiň, ale ty jsi...

? Cože? Nepamatuješ si mě? Ahoj! Jsem ze zábavy v Banderilleros. Podívej, máme dost velkej průser. Udělals mi dítě. Cože??? Ahoj! Jsem Antonio Manuel Antúnez, ale moje umělecký jméno je AMA.

Dříve jsem pracoval jako hromotluk dvou řadách seriálu "Hoši a děvčata, a opačně". V naší televizi v Castiblancu. A taky jsem účinkoval v tv show "Kanec hledá ženu." Na Osmém kanálu. Ale teď bych se rád soustředil na mojí hereckou kariéru. Sám doma: Moji rodiče odjeli na prázdniny! Zabiju tě!

Co odnesl vítr: Bůh je mi svědkem, že hlad už se nikdy nevrátí. Z filmu od Martina Scorserse, Taxikář: To mluvíš se mnou, co? Mluvíš se mnou? Povídám! Udělám všechno, co bude v mých silách, co bude možné... Abych s tebou skončil!

Taky můžu dělat muzikály, protože... Zpívat... Moc neumím. Ale mám ladný pohyby. Můžu předvést tradiční tance. Protože mám božský pas. Taky tance z jihu, venkovské. No tak trochu, trochu Flamenca. Co? No a taky moderní tance.

Tance, které ovládly celý svět, ne? Najměte mě. Jsem závan svěžesti do vašich filmů. AMA Čárka, dole... Velká. Herec. @gmail.com. Jsem tvůj člověk.

přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz Přidejte se k nám, ksakru!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hoj, tož když je ten link mrtvý, stáhněte si to z youtubka... titulky jsou tu: videacesky.cz/data/videos/5/5837/ceske-0.srt (najít se to dá ve zdrojovém kódu stránky... Ctrl+U, hledejte ".srt") Velké díky pro lukan_cruz za překlad.

10

Odpovědět

Jj a s addonem na mozille nemusíte ani stahovat :)

00

Odpovědět

Nelze přehrát...

00

Odpovědět

Video nelze přehrát :(

00

Odpovědět

prestavam verit, ze este niekedy uvidim 3. seriu s CZ titulkami :( Ale 3. seria je aj tak najslabsia, ci ne?

00

Odpovědět

Prosím opravte to :)

10

Odpovědět

nejdze furt :(

10

Odpovědět

Prosím opravte to..už sem to sice viděla nespočetně-krát ale nikdy to neomrzí :D

20

Odpovědět

Luxusní seriál, ale tenhle díl nejde přehrát a na internetu to neumím s překladem nikde najít. Mohla by to nějaká dobrá duše opravit? Případně, pokud někdo má odkaz na funkční video s cz titulkama a chtěl by udělat radost bližnímu svému, tak sem s ním. :)

20

Odpovědět

Bohužel nejde přehrát prosím o opravu protože tenhle seriál je jeden z nejlepších co znám a rád bych dokoukal i třetí sérii :)

10

Odpovědět

Jako vždy paráda :D

191

Odpovědět

Tohle prostě nezklame:D Díky za překlad.

191

Odpovědět

ked si pri tych zenach predstavoval, no to bola pecka :D :D super serial, dik za preklad

180

Odpovědět

Dá se někde najít překlad tý znělky z HIMYM? Něčemu sem rozuměl, ale rád bych to viděl celý :D

182

Odpovědět

Konečně !! nejlepší webseriál co znám, a takovéhle hodnocení dostává pravidelně, lidi jsou holt tupci.

191

Odpovědět

Pěkný seriál. Odhodlal jsem se k němu teprve nedávno. Teď jsem se prokoukal až do tohoto dílu a musím říct, že jsem za to rád. Děkuji mnohokrát za překlad.

192

Odpovědět

Hlavně doufám, že si překladatelé nebudou lámat hlavu s hodnocením. Holt je to vskutku zvláštní seriál, který ani nemá předpoklady k tomu, aby zaujal každého. Některé nadchne a jiným bohužel nic neřekne.

191

Odpovědět

+warkisAhoj, díky tobě a všem ostatním za kladné komentáře, potěší!
Vtip: minule bylo na FB, že videacesky.cz bude dělat nonstop kino promítání seriálů a konference o překladu (tak nějak to bylo) a úplně jsem se smál, když jsem si představil, jak postáváme před kinem a pak si dáme přednášku o překladu těch neuvěřitelných sprosťáren a sjedeme všechny předchozí díly. Fakt jsem se smál :)
Btw. neuvěříte druhýmu dílu třetí řady:D strašný věci, oni přehánějí schválně, ale tohle je strop prostě :D zdravím, lukan

180
Další