Příští předevčerejšekMalviviendo (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:5 818

Třetí díl seriálu ze sevillské čtvrti banderiérů "patří" narkoleptickému Jizvovi. Než si ale video pustíte, měli byste vědět, že stejně jako u filmu Memento, je kompozice v dnešní kapitole stavěna retrospektivně (každá následující scéna končí tam, kde ta předešlá začala). Od minulého týdne už znáte všechny čtyři hlavní postavy a většinu postav vedlejších. Která z nich vás zaujala nejvíce a čím?

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Dobré ráno, Šípková Růženko. Na tebe polibek neúčinkoval. Kde to kurva jsem? V tématickém hotelu, který perfektně napodobuje tuhle zasranou celu. Kurva, další hloupý děcko. Doufám, že se tvoje prdel těší na to, co přijde. To nemůžeme otevřít, chlape. Někdo nás zkouší. To je mi jedno.

Otevřu to tady a vrátím to, jak to bylo. Já nevím. Není to naše. Hned zejtra ráno to musíme předat. Hele, neser mě! Je Štědrej večer a naše ženy si doma dávaj šunku a krevety. A my si tady jako dva pitomci děláme kafe z automatu. Tak si to nech! - Já nevím. - Seru na to, já to otevřu. Chlapečku... Teď, když spolu budeme trávit tolik času, říkal jsem si, že bychom se měli trochu lépe poznat, ne?

O čem to kurva mluvíš? Možná jsem se dozvěděl, že tě pozítří přestěhují na třetí blok tohohle vězení. Jsi na něco alergický? Na roztoče, flanel... nebo na latex? Vězení? Ale já jsem nic neudělal. To je zvláštní. Věřím, že jsi první v téhle cele, kdo něco takového řekl.

Poslyš, máš rád filmy s gladiátory? To snad není možný. Klid chlape. Vím, že máš strach, ale to nemusíš. Znám tam skoro všechny a budu tam, abych tě chránil. Nemám snad právo na telefon, právníka nebo tak něco? Já mám rád masáže zad a škrabání ve vlasech. A taky jsem si zapomněl plyšáka. Snad chápeš, co tím myslím. Podívej, ty starej sráči.

Jedinej, kdo tady nechápe, seš ty! A kurva! Co je sakra tohle? Panebože! Nikdy jsem nic takovýho neviděl. Zasraný zazobanci. Nemůžu tomu uvěřit. To jsou hovada. Řekněte mi, co je v tom balíku, prosím vás. Musím to vědět.

Co tam je? Uklidni se, chlapečku. Jsem hned u tebe. Nebo lépe řečeno, za tebou. Tak se mi to líbí. Žádné drahoty. Veselé Vánoce, zlatíčko. DÍL TŘETÍ - "PŘÍŠTÍ PŘEDEVČEREJŠEK" Na! Na! Zasranej zparchantělej Ewoku! Vypustím svou běsnící pěst!

Vodpluj na pramici zpátky na svou planetu, buzíku! V klidu, chlape! Když budeš hodnej, všechno bude jednodušší. A bude to míň bolet. Kurva, kámo. Už zase. Khaki už odešel. Spal jsi tady nejmíň čtvrt hodiny, blázne. - Už mi říkal o tom dárku. - Jo? A co si myslíš, Zurdo? Nech si ho, blázne. Nestojí to za to. - Říkal jsem si to samý.

- To je jasný, kámo. Tahle roční doba je stejná jako všechny. Pro nás dva teda určitě. Já vím, Zurdo, ale co když je ten dárek pro nějaký dítě? Tak ať ho nakopou do prdele stejně jako mě, kurva! Co jsi dostal minulej rok? A rok předtím? A ten předtím? Jak je? Vůbec, brácho.

Takže tak, kámo. Letos dostaneš velký hovno. A ne jedno, dvě ani tři... ale tři. Hele, tohle je tvůj jedinej dárek. A ty přemejšlíš o tom děcku? Určitě dostane další. A jestli ne, ať mu ho koupí jeho rodiče. Možná máš pravdu, Zurdo. Vrať ten dárek, chlapče. Uděláš správnou věc. - Zkurvenej Santa Claus, Zurdo.

- Co to meleš, Jizvo? Tenhle dobytek si to dělá, když čumí na děti v parku. Zmiz odtud, prase! To bylo znamení, Zurdo. - To myslíš vážně, kámo? - Jo, vrátím ho. Tak to doufám, že je v tom bomba a vybouchne, ty vole. To je ta od... Dobrá práce, Zurdo. Do prdele. To mě poser.

Už jsem zase usnul, Khaki. Ty hovado! To ses nemohl probrat tři kilometry zpátky? Měj se, Khaki. Musím odnýst tenhle dárek jeho majiteli. Dárek? Kdes to vůbec sebral? Sebral tohle? Pod stromečkem. - Pod jakým stromečkem? - Ne zrovna pod mým. Budeš muset chvíli počkat. Mám tady sraz se Zurdem. A já tě tam taky nenechal se všema těma feťákama, co ti chtěli ukrást dárek.

Tak díky, kámo. Já to balím, musím to odnýst majiteli. Kam ten spěch? Do Tří králů, pátýho nebo šestýho dárky nikdo nepotřebuje, ne? Myslím, že tenhle byl od Santa Clause. Cože? Santa Claus? Ten teplej Santa Claus? Santa Claus hnidopich? Co si vůbec myslíš? Seš snad z Massachusetts nebo z Connecticutu? Máš snad doma krb, aby se k tobě ten tlusťoch dostal? Tady fungujou Tři králové!

Melichar a Kašpar. Tři králové? A co Baltazar? Baltazar? Kdo je kurva Baltazar, chlapečku? Baltazar, černej král, Khaki. Černej král... To nebyl žádnej král! Jde o to, že jsme mu po válce museli něco dát a zrovna byl po ruce velbloud. A vůbec, to s myrhou. Co je sakra vůbec myrha? Já si vždycky myslel, že myrha byl hašiš, Khaki. Hašiš?

Zajímavá teorie. Zurdo, dej mi za deset. - Nevidíš, že tady močím, kámo? - Trochu spěchám. - Viděl jsi tu frontu? - Kurva, Zurdo, mě to nezajímá. Spěchám! Tady máš. Zurdo, ty vole! Nevidíš, že se ti tady dělá fronta, kurva? Tak ať počkaj, kámo. Nazdar, Jizvo. Co je tohle?

Dres Cádizu nebo co? No ty krávo. Ty seš levej i na to chcaní. Ale, ale... To mě poser! Co to zkoušíš, sračko? Dobrá práce, ptáku. Tak se to má dělat s odpadem. Jak je, Khaki? Táhni kurva do hajzlu ty zasranej feťáku! Ty krávo, už zase.

Do hajzlu! Kde je ten balík, co jsem měl s sebou? - Jakej balík? - Velkej červenej, co jsem si přenesl. Neviděl jsem žádnej balík. Jak neviděl, kámo? Velkej červenej balík, co jsem měl u sebe, sakra. No tak, byl to vtip. Mám ho tady. Co to kurva je? To nevím. - Tys ho ukrad!

- Počkej, počkej. - Ukrad jsi vánoční dárek? - Já nic neukrad. Jenom jsem si ho... vzal. Jizvo, tys ho ukrad. Chlape, Vánoce jsou doba, kdy všichni držej spolu, projevujou si lásku a mír... Chápeš? Já dávám cukroví Drákulovi, kterej mi platí za parkování. Děti běhaj po ulicích, jsou šťastný, nedočkavý... Tohle může bejt dárek pro jedno z nich. Mohla by to bejt autodráha nebo PlayStation.

To jo, Jusúsi. Máš pravdu. Počkej chvíli. Co když je to fakt PlayStation? Otevři to. - Odnesu to jeho majiteli. - Je to PlayStation, Jizvo! PlayStation a dva lahváče. Umíš si to představit? - Říkám, že ho jdu vrátit - A co když je tam obrovská šťavnatá kostka plastiku? Neváží to zrovna jako kostka plastiku. Jizva měl první morální dilema ve svém životě. Nevěděl, jestli má dárek otevřít, nebo udělat to, co je...

Ty vole, Negro, to je můj díl, tak přestaň s tím hlasem! Promiň, kámo. - Pro mě? - Táhni, zasranej feťáku! Hej, Jizvo... Vylez, ty blbče. Zbláznil ses? No tak, ty hovado! Zapoměl jsem si balík, Negro. - Kdo seš?

Vymaštěnej syn Bruce Leeho? - Vyser se na to, Negro, dobře? Jak můžeš usnout v cizím autě? To jako... Bacha, frajeři. To je můj flek! V klidu brácho. Teď nepracuju. - Jo, jo. Všichni jste stejný zkurvysyni! - Cos to říkal, frajere? Že ses nám přišel srát do práce. Vodpluj na pramici zpátky do svý zasraný země! Tak pro začátek. Můj flek za něco stojí. Tohle je sračka, kudy projedou tak čtyři auta. - A jsem z Kanárů, mamrde. - Dyť říkám, na pramici domů! No tak, Negro, padáme.

Hej, čínskej! To je moje prodejní místo. Co mi tady prodáváš šmejdy? Vodpluj na pramici zpátky do svý země žrát jarní závitky s rejží! - Já se... - ...z toho poseru. - Uklidni se, Negro. - Jsi blbej? - Včera jsem byl na tetování. - Včera? - U Taufera. - U koho? - Naturista Taufer, kámo.

- Naturista? Neznáš ho? Je to kluk ze čtvrti, kterej kdysi odjel na východ, aby se naučil umění tetování. Zamiloval si jejich kulturu a osvojil si pár zvyků. Je dobrej, ale má obrovskej handicap. Tetuje nahej. A když říkám nahej, myslím tím kurva úplně nahatej! Vole, Negro! Těch 60 eur, co mi dlužíš. - Za co a od kdy? - Za tu kostku a půl, vole. - To je snad za 50, ne?

- Ne! A za ten včerejší zásun? Tím jsem ti zaplatil za tu kostku a půl. Čubko... 24/12/2008 09:31 ANO, JE TO POZPÁTKU Stačí, že jsem si musel zrušit dovolenou kvůli večeři s tvou matkou! - S tvou příšernou matkou! - To by snad stačilo, Jorge! Je tady tvoje šestiletá dcera! Nevytáčej mě, prosím. - Když jsem trpěla u vašich... - Podívej, Terezo. Mám toho dost! - Co furt máš?

Nebylo to snad v přírodě? - Ano, miláčku... Já ti seru na celou přírodu. Mouchy, komáři a další hajzlové byli všude. Chci mléko v krabici, vejce v platech a ovoce bez pecek! Ty sis nějak zvykla. Ale občas zapomínáš, že jsem tě vytáhl ze sraček. Santa Claus! Drahoušku... Tenhle dárek je pro mě? Veselé Vánoce? Popravdě... Ani náhodou ho nemám třicet centimetrů. To je jedno...

Já se stejně nenechám do zadku. Popravdě... vzal jsem ti peněženku. Není moje. Je tvoje! Popravdě, to auto, ve kterým jsme přijeli, taky není moje. Vlastně ani nemám řidičák. To je jedno...

Tohle zase není můj dům. - Chcete to zabalit? - Ano, bude to dárek. Jakou barvu byste rád? Červenou. Líbí se mi červená. Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.VideaČesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LOST :D odpadla som, strasna pecka :D paradny diel, paradna hudba :)

210

Odpovědět

Neví někdo kde seženu ten soundtrack jak běží? To pískání do toho drumíku....

200

Odpovědět

todle byl hustodemonsky krutoprisny dil!!! takova pecka

200

Odpovědět

Bomba skoda ze neni vickrat do tydne rekl bych ze nejlepsi serial co ste tu na strankach kdy meli :)

190

Odpovědět

ti ses levej i nato chcani...ale ale (bum) :DDD(a policajti ked uvideli darcek asi boli vianoce vo vezeni co :DDDD )

190

Odpovědět

Ty seš levej i na to chcaní. :D
A Death Note zabil...

200

Odpovědět

Perfektní :D

190

Odpovědět

No Jeroneemo, musim sa pripojit k Ericovi78, dakujem, je to skvely serial. Inac som jediny, kto postrehol odkaz na minuly diel, alebo sa najde este niekto? A tiez ma pobavilo "ty vole, n***o, to je muj dil, tak prestan s tim hlasem!"

190

Odpovědět

puta miluju tenhle seriál!! ;)

190

Odpovědět

výborný seriál, možná to bude i tím, že jsem od něj neměl moc vysoká očekávání, ale nakonec velmi mile překvapil... a nejlepší je každopádně Khaki :)

190

Odpovědět

Komu se libil tento styl, tak vrele doporucuji film Memento od Christophera Nolana...
http://www.csfd.cz/film/6995-memento

190

Odpovědět

Třeba je to Playstation, Playstation a dva lahváče! :D

200

Odpovědět

Jt dil od dilu lepsi xD a ktera postava je moje nej? fakt nemuzu rict, vsichni ctyri sou to neskutecny borci xD

190

Odpovědět

Eric78: Děkuju pěkně. I mě dostalo. Víc, než jsem chtěl. :)

190

Odpovědět

Malviviendo mě úplně dostalo. Jeroneemo - prostě respekt, nic jiného říct nemůžu. Jak jinak než 10/10

190

Další