Kozy a pár facekMalviviendo (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:7 000

Třetí díl Malvivienda, co v něm je? Méně porna, více rodiny! Slogan jak z volebních plakátů, nemyslíte? Zpátky k seriálu: začíná se rozbíhat pár zajímavých příběhů, který můžeme čekat ve třetí sérii. Kaki ve škole (učí nebo se učí?) se postaví za utlačované žáky. Můžete spočítat sanitky... Nebo roky, který slouží pověstná červená lavička svojí službu.

TENTO SERIÁL NENÍ VHODNÝ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET!

 

Přepis titulků

DÍL 3x03 - KOZY A PÁR FACEK ZABAVENÉ VĚCI Držte huby, kurva! Moc vám děkuji. Dobrá, dnes máme ve třídě nového kolegu. Pan Miguel Perez. Těší mě, vole. Ne, ne. Nezvedej se, ty trosko. Jak víte...

I když vám říkám... Že ve skutečnosi jste mi dost odporný, všichni jste ve svým způsobem výjimeční, včetně pana Torrese, i když se tváří blbě. No dobrá. Pravdou je, že příběh pana Miguela Jeréze mě opravdu zasáhl. Ano, protože v takové životní situaci obdivuji každého, kdo vyniká a dosáhne svých cílů.

I když to má těžké. Co chceš být? Fotbalista? Tanečník Flamenca? Drž hubu, nebo dostaneš. To ne, budu radši mlčet. Schválně s čím se vytáhne tady Dani Alves. - To je dobrej sráč. Výborný, tohle. - No uvidíme, trochu respektu ke kolegovi, ne? Tady pan Miguel Jerez mi dnes připomněl, že život druhou šanci nedává.

Ne. Musíme je hledat! Ano! Podívejte se! Chudák, je úplně zničený. Starý, chudý, neupravený, smrdí... Pižmem a kočičíma chcankama. Na vozejčku. Podívejte se na ten obličej! Podívejte se, jakej hnus. Jak dlouho asi spí tento muž pod širým deštivým nebem?

Kolika dědkům musel vykouřit, aby se dostal až sem. Bezpochyby! Nikdy není pozdě pánové! Ne? Nikdy není pozdě odstřihnout pupeční šnůru. Nikdy není pozdě na to, rozvést se třemi muži a překonat to! Chytit život za koule, zakroutit s nima a říct: - Tady jsem, do prdele!

Abych ti nakopala prdel, ty zajebanej zkurvysynu! No co je? Co? Nikdy jste to tak necítili? Ne? Tomu se říká: Vášeň. Ano. Ale vy jste mrtví uvnitř. Vaše duše je zkažená. Carpe kurva diem.

Vy je marníte. Pane Jerézi, jeďte... Jeďte do lavice. Mazej. Ty jseš šikovnej, vole. Budeš Jackie Chan. Takže, budeme pokračovat tam, kde jsme včera skončili, příslovečné určení ve větě. Výborně, paní učitelko. Příslovečné určení. To má koule, ano pane!

Pro Boha, ztratil jsi vědomí, nebo co děláš? Co to děláte, pane? Tohle není k jídlu. Víš ty co? V tomhle krámě, všechno tady je katastrofa. Potřebujete trochu pomoc, chlape. Promiňte. Díky, díky. Španělskou náklonnost miluju.

Hele, jak se to jmenovalo? Ta cesta taková... Cesta kulhavýho zpěváka. Vole, řekni mu, ať neni takový trdlo, jo? Že mu dáváme ne jednu, ne dvě, ani tři... Ale třetí příležitost. Doufám, že to dopadne dobře. To jako vážně, ty vole. Je nám už třicet. Ale furt nás to baví, ne?

No, popravdě jo. Já jdu, Callejas mě má v hledáčku, se poseru. Zvláštní jak z tebe může příjmení udělat pěknou kurvu, co? Callejas, Callejas... Už od dětství mu příjmení ovlivňovalo život. Co bylo pro ostatní milý, bylo pro něj peklo, který z něj udělalo monstrum. Negro, zelený je v lednici.

Co, buziku? Já teda jdu, pánové. Hele Zurdo, říká se po čtvrti, že jsi zbouchnul Milu Bukake. Nevim, ale jestli je to pravda, tak je to dobrej sňatek z rozumu teda. Cože? Kdo si bere bohatou? Ty vole, Bukake je dcera toho zazobance, ne? Don Moises, El Pajaro. Vím to, protože obchodoval s Donem Luisem. Don Luis mu pěkně lezl do zadku.

Jako svýmu nejlepšímu klientovi. Tenhle typ je jeden z těch ultra katolíků, ale miluje sázení. Nikoho jsem neviděl sázet tolik. Ultra katolík, co má dceru, který říkají Bukake, jo? Dobře, ale důležitý je, že kdybys jí zbouchnul, tak bys zabodoval, jasný? To je ale pravda, ty vole. On ji fakt zbouchnul. Si děláš prdel?

Tohle ale neni tvuj styl. Tahle je na tebe moc, ne? To je ten zádrhel! Jemu se nelíbí, protože je uchyl na hnusný. Ty vole, tak se přemož! Pro náš obchod, šílenče! Brácho to promysli. Jak kdybys sbalil vévodkyni z Alby zamlada! - Navíc je to kočka. - Hele, za prvý... Zbouchnout vévodkyni z Alby by mi vůbec nevadilo. Za druhý: Bavíme se o založení rodiny. Mít dítě není žádná kravina, ty vole.

A za třetí: Nelíbí se mi! Tak si polib, já jdu. Rato, brácho, pomoz mi. Hele Zurdo, nechci tě nasrat, jako Negro, ale vole, mám takovou věc. Uvidíš, že změníš názor. Až zavřeš, tak přijď k tý červený lavičce. Povím ti to. Promiňte, lékárníku.

Můžete mi dát dvě balení enzymů? Jedno pro podporu mikroorganismů. A druhou na štěpení cukrů. Víte, o co se jedná, ne? Ano, chvilku. Ne, to ne. Více tam. Vlevo, vlevo. Ne, na druhou levou. Ne, ne. Celej tenhle obchod nemá ani hlavu, ani patu.

Kurev milion, odkud si přišel? Myslíš, že mě tu baví poslouchat chytráky, co? Rád bych vám pomohl. Hele, to mi je jedno, dědku. Jsi zavšivenej chytrák. Všechno víš, ale nic nechápeš. Juane, kopni tenhle případ do prdele a ven. Vy nevíte, kdo já jsem? Kdo jsi? Quijote se vrací, v šedesáti letech. Chlap s hřívou.

Chci tě surfaři, nádherníku. Mě bude chodit učit. Hele! Co chceš starej? Pryč odsuď. Juane, odtáhni ho už. Chudák, pryč odsuď! Co chceš, blbe? Ticho tady bude! Jdi domu!

Seru na... V tý reklamě to bylo dobře, to "Svatý duch", to bylo z jednoho seriálu... - Promiň, ty vole. - To nic. Dobré odpoledne, pánové. Stačilo mi 17 vteřin, abych si všimnul, že jste dvorní šašci. A ty jsi kdo, kurva? To je ten novej.

- Vlk samotář. - Hele smrade... Ve vězení jsem znal takovejch blbečků dost, ale švestek nedožili. Od tý doby jste férovej chlap, ale my nejsme tak odkopnutí. Úplnej blbeček je Torres. Nedívej se po něm. Jste bratranci a ty to víš, Tachenco. Nikdy jste neznali tak bezva frajera, jako jsem já.

Já můžu zařídit, aby vám skončily galeje, nadávání. Násilí na záchodcích. A usnadním vám život, který vám tady zbývá. No dobře, ale tohle není vězení. Takže neser. - Hele, zmlkni ty lesbo. Je to prakticky to samý. Tohle jen nemá tak vysoký zdi, nechodí tu ozbrojená stráž a útěky jsou povolený.

Ale zas nám nedávají jíst, ne? Ne jíst ne, ale je to stejná žumpa. Zatímco stráže hlídají dvůr, vězni se scházejí ve skupinkách. Hele, podívejte se dobře. Támhle jsou hipísáci, tam zase pouliční vlci, tam jsou snobáčci, támhle jsou teplí metrouši a tam teplouši úplně.

A stará sevillská škola Triana. Propadlík. Nebo Irové. Ty jsou nejhorší. 442. To vim, hlavoune. Každá skupina má svýho šéfa, kterej se od nich liší, protože nic nedělá a vždycky kouká přímo. Abych dokázal mojí teorii, seženu vašeho vůdce.

Je tady nějakej takovej, nebo? Holky jedem, jedem. Nový testy. Ty z novýho trimestru. Akce dva za cenu jedný. No počkej, co je holčičko? Právě slisovaný, ještě teploučký. Horký zboží. Ne, ne, krátký. Na poflakování na pláži. Ber chlape. Nejlevnější, hele. A game boy pro bratrance, novej. - Starej!

- Starej? Tohle je jak F3. Tady máš, jen euro. Ole, ty čičino! Vlastně ti něco řeknu, mě jsi přesvědčil. Tenhle frajer má charisma jako trenér Pep, sílu jako trenér Mou. A smrdí jako Camacho. Vsadím se, že za to něco chceš. - Jo, vaše svačiny. - Aha. Aha, co?

Ty hovne? Dobrá, jak se jmenujete, a tak? Já začnu. Jmenuju se Yoyu. Nevěřim. Dobrá, jmenuju se Jose Maria, ale všichni mi říkají Yoyu. Je to starojaponsky, znamená to... Znamená to psí koule. Je mi jasný, že v tvý chatrči nemáš wifi. Ale jsem režisér moc slavnýho internetovýho seriálu, - uznávanej na internetu!

- Co to meleš, ty blbečku? Prej uznávanej. Leda vás budou otravovat puberťáci. A hlavně, na co máš šálu v srpnu? Pomatenče. To je Palestina, hulváte. Já se jmenuju Pablo a jsem hovno. Stejně jako ty, jako tenhle svět. Čekám, až přijde smrt a všechno pošle do hajzlu. Takže nemám strach ze smrti.

Vidíš ten obvaz? Snažil jsem se zabít. Ty jsi spíš pěkná buzna, vole. Kdo se chce zabít, ten se zabije. Tohle jsou posraný škrábance. Prej nemám strach ze smrti. Je jasný, že máš pěkně ztaženou prdel. Ty! Zasranej hejsku. Bav se s někým, kdo ti může dát přes držku.

- Co to meleš, lesbice! - Já jsem Klára a nejsem lesba. Kéž by. S těmahle buzíkama se scházím proto, že ostatním bych nablila do huby o trochu radši. A nepotřebuju, aby mě chránil stařec na kriplkáře. Já myslím, že jo. I když... Možnosti tu jsou. Trochu ti chybí péro, ale nejsi mi tak odporná, jako ostatní.

A co ty? Jmenuju se Carloz Ruiz, ale všichni mi říkají CR7. No dobře všichni, všichni zase ne. Ale neodpovím, když mi tak neřekneš. CR7! Bum a chlap je tady. Vole, jako Christiano Ronaldo nejlepší fotbalista v historii.

CR7, vole. Je nejlepší na světě. Ty se chceš jmenovat jako nějakej Portugalec? Jseš trochu divnej, ne? Vole CR7! Nejlepší na světě! No dobře. Zejtra ty sendviče trochu vylepšete. Víc šunky a míň Mortadely s olivama.

Tohle je proti přírodě. Ale i tak, první lekce je zasloužená. První je vyznačit si teritorium. Chápete? Vymezit si prostor. Schválně, kdo je tady nejsilnější. - Kdo tu láme chleba? - Manolo, titán. - Sám si dal tu přezdívku. - Je to idiot. - K politování. Tahle gorila?

Ode dneška jste pod mojí ochranou. Dej to sem. Ty asi nevíš, co děláš. Jasný, chlape. Frajírek na kolečkách. A co teď uděláš? Co buziku? Teď nejseš tak dokonalej, co? Vyskoč a chyť si to, brácho. No dělej. Poběž a vraž mi jednu. Jestli se naučíš respektu, mongole. Pět žáků odvezly santiky do nemocnice.

Mnohonásobné zlomeniny stehen, žeber, stehenních kostí, zpřerážené ruce a kolena... Pohmožděniny. A jeden z nich - má znetvořený obličej. - To nic není. Bravo pane Jeréz, bravo. Dnešní první den ve škole si budeme pamatovat, jako ten nestrašnější v historii naší svaté školy, kvůli jednomu žákovi.

Děkujeme, za potopení do bahna. Jestli chápete, jde o budoucnost této školy. Otče, to byla ale sebeobrana. Do prdele. Přestante říkat kraviny a poslouchejte. Nebudete jen vyloučený ze školy. To, co jste udělal, je moc vážné, pane Jeréz. Tohle je na kriminál.

A nemůžu dovolit, aby někdo jako vy, chodil po ulicích. Oznámil jsem to policii a ta je na cestě. - Do prdele. - Schválně jestli budete vůči nim tak agresivní, jako k těm nevinným mládencům. Buďte chlap. A nepokoušejte se utéct. Nebudu zkoušet utýct, ty tučnáku. Já si s policií rozumím. - Aha?

- Jo. Pane agente, když jsem vyšel, když jsem vyšel na odpočívadlo, vzali mi batoh. Vzali mi batoh a házeli si s ním. Moc jsem je prosil, aby mi ho vrátili, ale oni si mě nevšímali. Nevšímali si mě. A nadávali mi, že jsem na vozíku. Profesoři neudělali nic, aby tomu zabránili.

Neudělali nic a jeden z nich, jeden z nich navíc urážel moje dvě siamský dcery, který mají neštovice. Nechtěl jsem jim ublížit. Zmlkněte! Tohle není poprvý, kdy čelím zlu. Ty to nevíš, mládenče, ale uvnitř máš ďábla a policie je na cestě.

Já udělám všechno možný, abyste za to zaplatil. Tady sedím a čekám. Pro Banderilléry je červená lavička něco jako Řím v Koloseu, nebo pyramidy v Egyptě. Symbol. Svědek toho, jak čtvrť roste a nepochybně nejnavštěvovanější místo. Čtvrť se začala stavět v roce 1975 a od první chvíle tu byla červená lavička a Chema "El Crema".

První dealer ve čtvrti, kterej prodával na jihu Španělska. Během šesti let prodával hašiš, halucinogeny a heroin. Jeho vláda skončila, když mu dal Moro na držku v 81 a vzal mu práci. Moro, taky známý jako "dočasný dealer". Vydržel na lavičce přesně dva roky. V roce 1983 si šlehnul hero, který prodával a to ho porazilo přímo před vlastním synem.

Mladým Donem Luisem, který od té doby vládl ve čtvrti tvrdou rukou. Chytrýmu dealerovi, kterej nebral, trvalo 4 roky, než vyrostl. A přišel čas, kdy si mohl najmout zaměstnance, zatímco on přepočítával prachy na svý chatě. První z nich byl Paco Loco. Heroin, kterej prodával Don Luis, byl pořád nejlepší. A Loco se proslavil, moc proslavil. Tak, že ho v '92 policie posadila daleko od červenýho trůnu.

Barbara ho hned následovala, specializovala se na trávu a kokain a zařídila si vlastní obchod. Když o něj ztratil Don Luis zájem. Zatím drží rekord v sezení na lavičce, bylo to 10 let. V roce 2002 jí to omrzelo a nechala místo neznámýmu děcku, kterýmu přezdívali "Zurdo".

Ten udělal revoluci. Rozšířil prodej i mimo lavičku která začla být zbytečná, díky mobilům a motorkám. Lavička tam zůstává, pořád stejná, jen opuštěná. Jako vše, co bylo kdysi důležitý, a dneska nikoho nezajímá. A tak zůstala až do chvíle, kdy se jí Rata rozhodl oživit. Přišels. Nemám moc času, takže názorně předvedu.

Díky. Takže začneme se společensko-ekonomickým postavením rodiny Costa de Luca y la Portilla. Vlastníci skupiny firem El Pajaro, který obchodujou v zemědělství a s dobytkem. Dobrá, teď to zajímavý: 4 byty v Chipioně, - 2 byty v San Lucar, 5 bytů v... - Ty vole... To se mi líbí, že mají tolik peněz, ale to není ten problém, vole. 343 0:19:40,78 --> 0:19:42,69 Jasně, vole. To byl nutnej úvod. Rodina a genetika, potom mrknem na rodokmen Milagros.

Rozumíš? Našli jsme pár indicií. Jeď. Ze strany matky: kotlety jak chlap, inkontinence a nateklý kotníky. Ze strany otce: třetí brada, panděro a rozkydlá prdel. Jasný? Nesmíme zapomenout na karibský, cikánský a polský kořeny. Nestačí vidět široký boky, aby dobře porodila. Je dobrý vědět, že zdvojnásobí váhu po prvním dítěti. To zaručujeme.

Hele, Carmelitas ti nakreslil obrázek. On je umělec. Podívej na ten náčrt. Tohle mi fakt přijde jako kravina. Tobě to nedošlo, vole? Máš veliký štěstí, s tvojí úchylkou. Hele ona stejně jako my hledá člověka, kterej by jí uspokojil, včetně tělesný stránky. Ale všichni stárneme, začínáme mít vrásky, tloustneme. Ale tvůj případ je přesně opačnej.

Každym rokem to bude lepší. Čím víc bude chátrat, tím víc z ní budeš nadrženej. To je investice do budoucnosti. Vole nemáš tu parádičku, co tak krásně voněla? Víš, co? Jak tě porazí na kolena. Hele, Zurdo, jdi k ní domů a přemejšlej. Je to krásná holka, vole. Co je?

Nezdá se ti, mít dítě? Malej Zurdíček, trochu nemehlo, a ty jeho fotbalový dresíky. Co? Promysli to ještě. Ty pojď za mnou. Rata je z těch dealerů, \nkteří jsou přehnaně opatrní. Vlastně tak, že budí pozornost daleko víc, než ostatní. Průměrný spotřebitel není zvyklý na kilometrovou procházku, kvůli hulení za 20 euro. To pomalu, ale jistě potápělo obchody.

Fyzicky je ovšem ve formě, to bezpochyby. Ty vole, to mi dáš slevu, takovýho trmácení. Chci tě snad okrást? Kradu hulení? Co děláš, ty vole? No ty vole, kam kurva jdeš? Tak na tohle nezapomeneš. Ty vole řekni mi alespoň cestu, ne? Na to seru, doprdele! - Ahoj.

- Ahoj. - Jesús, ne? - Jo. - A ty jsi? Minule jsem přišel pozdě. - Angela. - Těší mě. - Mě taky. Musel jsem šlápnout do psího hovna... Ne, asi jsi to byla ty. No, ale prej to přináší štěstí. Tak co, Negro? Máš bod? Hele ta má prdelku, nelíbí se ti?

Vypadla odsud... Hele chlape, nic jsem ti neřekl, ale... Nějakou náhodou jsem asi tak sto let nemrdal a... No poslední dobou dělám pěkný kraviny, víš? No, a jaký? Hele, já co bydlim s mámou, organizuju bio obědy. Ty vole, ony to milujou. Ženský chtěj mít aférku s tím zkaženym Jizvou. Daří se, brácho.

Takže jsi přežil úplně extrémní prostředí, jo? Jak se říká... pouliční a tak... Amazing, stronger. Nejenom, že přežil, víš? Já se stal tím nejzkaženejším ze čtvrti. Dělal jsem věci, o kterých nechci mluvit. Který by mě přivedly do vězení. Najednou mi přijdeš tak hot.

Řekni nějaký věci ze zkažený čtvrti. Injekční stříkačka, žebrající feťák Alobal na zemi. Půjčených 5 euro. Hajzle, a ještě si stěžuješ celej den, co? Takže všechno špatný se hodí, co? Na, tady máš krabičku poslední záchrany. Haš, papírky, filtry.

A tady vzkaz na neděli, jasný? Hele dobře to zašij a neposer to, dobře? Už se na to připravujeme sto let! Díky moc, Negro. Myslíš, že mi dá na ní číslo? Takže takhle to je? Chlapče přes whatsapp jsem king. Ty by ses líbil mojí mámě, ta se registrovala na myloving.es, aby našla svůj ideál.

- A co? - Jak co, vole? Byla v televizi. Napiš mi a hotovo. Se přihlásíš, vyplníš svoje údaje, co máš rád, patatim patatam... Mají počítač, co... Ti najde ideální ženskou. Je to votrava, vole. Tohle dávají jenom v noci. To sledujou jenom burani a tlustý brejlounky.

Pěkně na hovno. Posloucháš mě, ty vole? Víš o tom, že jsem se dneska v noci nechal fistit... Od tvýho táty? Má pěkně sejratý péro. Cože? Ano? Ano, uveďte je, ano.

Tak jsou tady. Poldové, jo? Pomozte mi, otče. - Pust mě. - Nešahej na mě. - Nesahej na mě. - Pusť mě. No co se to tady děje? Ale.. Otče! Doprdele, ty jsi blbec, Callejas! Jak tě může kurva napadnout, použít kasr v místnosti?

Pro Boha! To je zkurvysyn. Poslouchejte, seržante, promiňte, ale... Myslel jsem, že jste v nebezpečné situaci. Zmiz mi z očí, běž do auta. Počkej tam na mě. Dělej kliky, břišáky nebo se učeš, blbečku. Doprdele, že jsem musel mít takový štěstí. Co se týče vás dvou, budu k vám naprosto upřímný.

Víte, mám ročního syna. A ten v noci nerad spí. Takže mi pěkně posírá život, chápete? Takže spím tak tři hodinky denně, je to jasný? Nevím, jestli mi rozumíte. chápete? Takže? Otče nemam čas vám vysvětlovat jaký to je mít dítě.

Ale pochopte, že dostatečně nespím. Na to, abych řešil takovou píčovinu. Mezi jedním pitomým bláznem, ochrnutým, agresivním a perverzním knězem, jasný? Musel bych napsat předlouhý hlášení. Uplnou Bibli. Který bych musel napsat sám, protože, jak jste viděli, tamhle pan kadet je mentálně opožděnej. A to nemluvim o soudu a svědectví v mém volnu.

A už jsem slíbil ženě, že jí vezmu tohle léto do hotelu v Chipioně. Takže, jestli to stíháte a rozumíte mi, spolupracujte. Dejte si ruce, jako bratři a začneme zase od začátku. Nebo vám přísahám při mym synovi, že vás dostanu do krimu, abyste těch vocasů měli dost. Zachovejte dekorum, jo? Promiňte, otče, ale málo spím. Takže, všechno pokračuje stejně, jo?

Já jsem ochotný se omluvit, odpustit a zachovat ukázkové chování. Od teď na vždy. Tohle je skandál. Tohle... Jako by se nic nestalo otče, nic se nestalo. - Jasně, takže... - Hodí se nám to všem. Dejte mu ruku, otče. Chcete vědět, jak odpouští opravdovej věřící? Chcete to vědět?

Dejte mu ruku, kurva. Dobře, tak se mi to líbí. Jako bratři. A teď mě nechte, jdu spát. Do prdele. Musíš to cítit, víc! Cítím to. Musíš to prožívat, vždyť hrajeme bez duše. Pro Boha! - Už to mam. - Co? - Ten měsíc. Dobře, jsi měsíc.

Ale jaký měsíc jsi? Jaký? - Plný. Co děláte? Tady se Sorayou zkoušíme dětské představení na pondělí. Bude to premiéra. Neznáš to? Ne, ne, to nedávám. Koukáš na mě celej měsíc, ksakru. Aha, pokladní z "Casa Trini". Já věděl, že jí poznáš.

Dobrý dva vtipy, ne? Takovej fík, jakej má, aby dělala... Negro... Neudělal bys pro nás laskavost? Podívej se na naší hru a řekneš nám, co si myslíš. Víš, že dám na tvůj názor a zkušenosti. Podívej se, kde je. Vidíš ho tam, s těma vlasama. On studoval.

Byl na univerzitě a je to kapacita. Hele, je to dětský divadlo ne? Ty jsi slunce a ty měsíc. Kurva, ten je chytrej! Je to přesně tak! Takže ti to předvedem, jo? Připravená? Tak jedem. Ahoj děti! Já jsem slunce.

A já jsem měsíc. Krásnější než kdokoliv. Jak se máte? - Jak se máte? - Dobře. A teď vám zazpíváme písničku o měsíci a slunci. Raz, dva, tři. Tohle je písnička o měsíci a slunci.

Chodíme spolu a máme se rádi. Měsíc vychází v noci a slunce vychází ve dne. Někdy se vidíme a jsme z toho veselí. Ahoj slunce! Taková doba, dej mi pusinku. Ahoj luno, dcero. Jak jsi krásná, obejmi mě.

Běž ven, dam jí pořádně zabrat, zrzce. Posranej buran, furt jen mrdá. Vítejte na iLoving. Dobrý večer, tady Blanca. Dobrý večer...Tak... Tak bych chtěl vědět, jestli mě můžete informovat o... Jak tohle funguje a tak. Nevím, musím splnit nějaké podmínky, nebo... Hledáte spřízněnou duši, pane?

Ano. Tak tohle je jediná podmínka, abyste se stal součástí iLoving. Ještě potřebujete datum zápisu. Dobrá jsme si tak jistí, že vám najdeme protějšek, že vás zinkasujeme, až ho najdeme. Výborně. Takže, co mám udělat? Na začátek vám položím pár otázek do dotazníku.

Běžná osobní data, ale také... Víte? Co máte rád, hoby, zlozvyky, vaše nápady. A na druhou stranu, co hledáte vy. Ta data zadáme do našeho systému a za pár dní vám sjednáme první schůzku. Zaručujeme úspěch do tří schůzek. Co myslíte? Myslím, že je to de puta madre.

Kéž by to byla pravda. Dobrá, ptejte se na cokoliv. Výborně, začneme vaším jménem. Jesús Blanco Fernández. - Paní? - Promiňte, můžete to opakovat? Jesús Blanco Fernández. Vítejte na iLoving, pane Blanco. Promiňte, kam mám dát tu lampu?

Chviličku, prosím. Tam do rohu, díky. Nemožné. To není možný. Tohle nemůže vyřešit žádná lidská bytost. ZURDOVCI Miláčku! Už jsem doma. Tati, tati. Koupil mě Bayern Munich. To je geniální CJ, plácnem si.

Poslouchej synu, někdy i zakopneš, ale jedna věc je důležitá, tu nikdy nezapomeň. Ty musíš vždy přežít... A to ostatní... Ostatní už ti dají. Jsi ďábel! Díky tati. Jsi nejlepší! Miluju tě. Připravila jsem ti oblíbené jídlo. Smaženou kapsu, hranolky a tatarka.

Taky jsem ti připravila vodnici a zápas na internetu. Aha, a už jdou tví přátelé. Domluvila jsem doma turnaj v Pro. Moc děkuju, lásko moje. Jsi nejlepší manželka. Miláčku, doufám, že ti nevadí, že jsou tady všechny moje žačky z kurzu "Perfektní manželky", který pořádám pro sdružení. Dneska je na řadě "Skvělé kouření", myslela jsem, že bys mohl stát modelem.

Co myslíš? Co ty tady kurva děláš? Jsi blbej? Co jsem říkala? Co to děláš? Ne. Co ty to děláš, kurva? Mam opakovat, že to bude on? Potřebuješ, aby tě políbil na prdel, tak to tak bude.

Dobře, takhle se to dělá. Navíc vím, že se ti líbí. Je to psáno. A rodičů se neboj, právě spí. Dej mu pořádně, couro. Tvůj kluk má rychlý ruce. Odvážnej chlapec. Tenhle je moc šikovnej, bratře. Fucking puto amor master crack. Krev jednorožce?

přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz Prosím o pozornost. Pan Miguel Jeréz, ať se okamžitě dostaví do ředitelny. Děkuji.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, převážně jsem se registroval kvůli Malviviendu, protože mi bylo líto, že tak skvělý seriál má tak málo komentářů ... Khaki byl v tomto díle bezkonkurenční, nemůžu se dočkat, co bude dál :D (Vím, že se další díl musí teprv natočit, odebírám tento seriál na YT, i když tomu absolutně nerozumím :D )
Btw.: jsem momentálně na Erasmu v Německu a shodou okolností je moje spolubydlící ze Španělska - když jsem se zmínil o Malviviendu, tak říkala něco o tom, že to musí být těžké na překlad - což neposoudím, ale rozhodně za překlad děkuji a doufám, že bude nadále pokračovat :)
Btw.: Spolubydlící zmínila webseriál Flaman http://www.youtube.com/watch?v=wvuUGtn4_fA Prý je bezvadný, ale nejspíše nejsou ani anglické titulky :( ... kéž by se toho někdo chtěl ujmout ...

200

Odpovědět

tu je chupala:

som zamilovany do jedneho dievcata
ktore je takmer skoro ako tumor
ked ju uvidela porodna babica
hovoria ze sa pogrcala
paci sa mi (alebo mam ju rad, som s nou spokojny) lebo sa dobre hybe alebo ako dobre sa so mnou miluje,
je to "sačka/odsavačka" , az sa mi z nej jezia chlpy,
necha sa pichat do zadku,
to je velmi dolezite
v nasom vztahu
a refren!: saj mi ho saj mi ho (alebo fajci mi ho fajci mi ho :D), nech ti nie je vidno tvar,
saj mi ho saj mi ho, inak ma vyprovokujes.

190

Odpovědět

prosím o přeložení alespoň jedné písně od Chinitita - nejlépe chupala :-) děkuji

180

Odpovědět

som zamilovany do jedneho dievcata
ktore je takmer skoro ako tumor
ked ju uvidela porodna babica
hovoria ze sa pogrcala
paci sa mi (alebo mam ju rad, som s nou spokojny) lebo sa dobre hybe alebo ako dobre sa so mnou miluje,
je to "sačka/odsavačka" (chapes, od slovesa sať), az sa mi z nej jezia chlpy,
necha sa pichat do zadku,
to je velmi dolezite
v nasom vztahu
a refren!: saj mi ho saj mi ho (alebo fajci mi ho fajci mi ho, uz ako ty chces :D), nech ti nie je vidno tvar,
saj mi ho saj mi ho, inak ma vyprovokujes.

180

Odpovědět

Já ty kluky prostě zbožňuju! Díky!! Jo, a neviděli jste kde byl meloun? :)

180

Odpovědět

Super jako vždy.

180

Odpovědět

Díky! Těšil jsem se na to už pěkně dlouho :)

181

Odpovědět

Neni natočeno :-D Fakt bych jako rád překládal... přeložim vám asi recept na pu-če-ro, ať máte co dělat na pozdim a čekáme;-) zdravím, l_c

210