TraumuzikálMalviviendo (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:6 750

Malviviendo je tady, nic pro tebe, babi. V úvodu špatný znamení, bude snad lítat kamení? Je fakt muzikál trauma? Nebo uvidíme zas drama? Negro má nový papíry a kluci chtějí svézt. Chcete mi snad namluvit, že do Oktávky chtěj' vlézt. Prej závodit se bude, modlit se budem všichni. Zurdo se potká s tchánem, tak pusť play a ztichni.
Pozn.překladatele: Nemám ambice skládat v budoucnu texty k písním. Složte zbraně.

Přepis titulků

Neposereš to, viď? Pamatuj, co jsem vyprávěl na hodině. -Dobrý den. - Dobrý den. Pán Jesús Blanco? -Ano. -Dobře. Můžete nastartovat vůz. Jeďte rovně, prosím. Budu vám říkat. Dobrá. Na kruhovém objezdu třetí odbočka.

Ano, třetí. Dobře. Teď změňte jízdní pruh. -K sakru. -Moc dobrá reakce. Nebylo ho ani vidět. -Člověk musí být ve střehu. -Pokračujeme. -Ten chlap vypadá zraněnej, ne? -To jo. -Zastavím. -Pomozte tomu mrtvýmu. Je mrtvý. Pomoc! -Co se děje?

-Nic, ten blb umřel. Padl k zemi, jak podťatej. -Zavolám policii? -Ne, má to pod kontrolou. -Jsi v pořádku, chlapče? -Díky. Zamotala se mi hlava. Tak dělej, vezmi ho do bordelu, jo? Jdeme. Nespadneš? Dobře, až bude volno, zaparkujte. MALVIVIENDO - DÍL 3x06 TRAUMUZIKÁL Jak hrnec na prdel, co?

Pardon. Gratuluji, Jesús. Moc jsem vám tedy nevěřila. Popravdě, vypadáš jako typickej šmejd, co nikdy řidičák nedostane. Ale dnes jsem viděla to nejlepší za celou moji kariéru. Upřímně. Tak moc děkuju. Fakt jsem to bral vážně a moc se snažil. Tak díky. -Dobře. Děkuji. -Moc díky, pane učiteli. Nashle. Nejšťastnější momenty nás všech jsou ty, kdy máme hotovou další z životních povinností, které z nás udělájí více člověka.

Věci jako mít syna, zasadit strom, napsat knihu, ztratit panenství, promovat, nebo ne. Nebo dostat řidičák. Ty, ze kterých máte takový úsměv, kterým nikoho nenakazíte, ale budou si myslet, že jste psychopat. Den začínal dobře. -Hele, kdo to tu jde.

-Jak to jde, pánové? Díky moc, všechno skvělý. Bez vás by to fakt nevyšlo. Neděkuj a pozvi nás na pivo. Pro tebe maličkost, ne? Přesně tak, buzno. A budeš řídit. Na, odpaň se. Ubalim na cestu slavnostního špeka. Z tvýho, to je jasný. Ty krávo, on to chytil. To je špatný znamení. Špatný znamení. Zurdova zručnost se v praxi rovná tak padesáti černým kočkám přes cestu, nebo rozbitýmu zrcadlářství.

Je to zaručené neštěstí na cestě. To nás naučil čas a další a další špatné zkušenosti. Vyndej prachy z pokladny, nebo tě odpálim. Takže, jak jsme viděli další příklad čarovné zručnosti, bylo jasné, že den se posere, dostanem a znásilní nás. Přinejmenším. LIDOVCI ZTRÁCEJÍ TŘETINU HLASŮ, ZŮSTÁVAJÍ PŘED SOCIALISTAMA. DÍKY NOVÉ REFORMĚ MOHOU LIDOVCI VLÁDNOUT DO ROKU 2038.

-Ne, neviděls, že to chytil? -Mlč. Ty vole, Rata. Nejsem připravenej. Chceš zemřít, nebo co? Klid, nebo ještě někoho zabijete. Viděls, jak to dostal? Odnesl to nevinnej. Dělej pipino, pomož manželovi, ne? Špatný, špatný, to je Maliviendo. Promiň, ty vole. Neviděl jsem tě. Jaj, tlouštíku, jsi v pohodě?

Haló? Ty vole, co to bylo za muzikál? -Dělej, zvedej se. -Jsem to říkal. Posaďte ho sem. Já jsem zvyklej na rány do hlavy. Ne jeden, ani dva, ani tři, ale tři. Předevčírem. -Co říkal? -Nevím, něco mimo mísu. Lidi jsou nemehla, co? Naštěstí máš zvyklej mozek. -Ukaž, teče ti krev?

-Co se děje mládeži? Jak se máme, partičko moje? Přinesl jsem trika naší party. Dělejte, šup s tím na sebe. Co to meleš, ty playmobile? Myslíš, že si oblíknu růžový triko, navíc s tvým pitomým ksichtem, ne? S tvým ksichtem? Všechny špatný party mají stejnokroj. The Virus, The Warriors, Los del Rio. Nebo Nej kámoši z pekla.

Dělejte, hoši! Budeme zvonit na zvonky a pak utečeme. Budem jezdit na černo. Nebo házet balónky s vodou na starý. Hustý! Antonio Manueli, je nám třicet. Ale jsme mladí a živí, dělejte. Přepadneme trafiku, nebo znásilníme kočku. Je ti dobře, Luisito, synku? Tady si neškrtneš, nevšiml sis? Jdi už někam, ty vole.

My Nej kámoši z pekla, my jsme ti tvrďáci něžní. Jsme prostě moderní nádherníci, každá holka o naší fotce sní. Jsme největší šéfíci, bráchové, stačí říci. You know... Všichni napít do stáje! Peníze mám na háku, skončily v popelníku.

Naše čtvrť nikdy nevyměkla. Jsme... Nej kámoši z pekla. Teď hodíme bokem, ať nejsme jak strašáci v poli. Jak je krásnej, ten můj čmoud, bože. Taky štulec, krev mojí krve, kůže mojí kůže. Domingo, můj milovanej brácha! Čau, jak se máš? Na klobouk si dej bacha! Tanečníka, co kulhal, by rockenrolem uhnal.

Pro všechny jsem uvařil puchero, zatleskat přijde palmero. Tohle je láska ryzí, hrdost na čtvrť, co nevymizí. My jsme totiž Nej kámoši z pekla. Jo, taťko! To myslíš vážně, Luisito? Tak vážně vypadni. Běž za tvým pitomým tátou, holčičko. Vy jste to taky viděli? Co to kurva bylo? Jo, jo.

Moc hustý, lásko. Já jdu, musím to pochystat. Hezky se obleč, prosím. Žádnej dres zase. A vezmi si dlouhej rukáv, ať zakreješ tetování. Máme tam být ve tři. Ale ty přijď ve dvě a půjdem spolu, jo? -Pusinku. Tak ahoj, pánové! -Ahoj. Kurva, brácho. Ta blondýna tě dobře drží za koule. Pardón, ale moc to nechápu.

Vysvětlíš nám to? Hele, jdeme jíst k Milagros rodičům, -abysme jim řekli, že je těhotná. -K Pajarovi? Sorry, Zurdo, ale pěknej voser, co? No jo, ty vole. Pojďte na to pivo, jedno bych si dal. A ty řídíš, Negro. -Nebuď srab, já se ještě motám. -Tak jo. Já do kufru! Fakt odpornej, co?

Já jdu, mám casting, jo? Nejezdi moc rychle, čmoude. Lidi ve městě řídí, jak šílenci. Nekoukaj na pravo, nalevo. Mám tě rád, brácho. Nej kámoši... Ty vole, jedeš skoro v pangejtu. Bacha na obrubník, kurva. Už brzdi, ta stará bude přecházet a neubrzdíš to. -Jo.

-Ty vole, Rato, už drž hubu. Jseš pěkně otravnej, ještě chvíli a vyleze ti piča, vole. Dej na prdel Zurdovi, ten to posral s tou večeří u tchyně. Mlč, ty Schumachře. Ty vole, Zurdo, to je mega opruz. Opruz? Fakt, Zurdo, pěknej vojeb to bude. -Na provaz. - Co to? -Tohle. Jako orgie v Senegalu zažít, nebo se v Portugalsku narodit. To už si můžeš provaz hodit.

Jak policajty vyprudit, červenou kartu si vysloužit. To už si můžeš provaz hodit. Chtít, aby babi byla liberální, ovšem po stránce sexuální. Vaginální herpes, ať žije, tam pod chlupy se skryje. To už si můžeš provaz hodit. Něco jako zkouška orální, od kněze zpověď anální. To už si můžeš provaz hodit. Vezme ti matroš, tebe odrovná protidrogová policie šikovná.

Vždyť jsou to Pall Mallky paní, jeden díl muzikální. Něco jak lok vody fekální. To už si můžeš provaz hodit. Jsi blbej, slepej nebo zhulenej? Promiňte, asi jsem vás přehlídl. Negro, neomlouvej se. Takovým pitomcům ne. Podívejme se, kdopak to je. Socka, co recykluje jetý věci a líže je po mně. Jak se má Milagros?

Dobře ji brousim, jako tvoji pitomou matku. Šuká tvoji starou, blázne. To je v pohodě, ne? Furt je v ní. Ti jednu natáhnu... to je strop, tohle... Vyřiď tvýmu příteli Vaquillovi, že za tohle mi zaplatí. Ukaž mi papíry od pojišťovny, bezdomáči. A dělej, ať jsme pryč z týhle pochcaný čtvrti. Na pojištění zapomeň Hombre G, tady platí jiný zákony.

A co chcete? Duel? Souboj na kordy? Přijímám, ať je to cokoliv. Tisíc eur je pro vás moc? No co je pošahanci? Máte v trenkách pepsi bláto? -Perlivý, miláčku. -Hele... takže tisíc klacků a přidávám káru. Papíry, za papíry. Brzdi, nejsi Clint Eastwood.

Cože? To auto je pěkně starej vrak, ne? -To už je starožitnost. -Hele, ty nevíš, kdo my jsme! My tě klidně zabijeme. Hajzle jeden. Já ti dam sám facku, až se ti hlava zatočí. Tak jedem! My se vás nebojíme, my zničíme vás. Stačí jen hodinu a místo si říct. Vyhrajete leda tak v cucání vocasů.

Do toho, začít můžete hned. Sorry. Měli jste si pozor dát. -Tomuhle nevěřim. -Tohle není pro vás čtvrť. Je na čase vzít nohy na ramena. Co takhle závody v chlastu a hulení pakistanu si dát? -Ne! -A daleko odsud krevety na rychlost loupat? -Ne!

-Takže na facky dojde a jeden z vás pojde! -Ne! - A co závody v plavání a jiné sportování? Jseš sjetej, ne? Vypadá to, že posraní už jste. Jen proto, že čtvrť spletli jste si? Socky na zaplacení nemají. Na váš pláč rádi počkáme si. Tak co tu kurva děláte ještě? Táhněte domu, běžte! Tak dost už bylo řečí, uděláme to, jako vždy, to bude k věci.

Tajný závody aut, přeci. Tak dobře, závody. Ale na nový dálnici za městem. Nebudete s tim srát sousedy, platí? A nahrajte to na youtube! Tady už není nic k vidění. Běžte všichni domů. Doufám, že tam všichni zařvete. A hlavně ty. -Večer v devět.

Nebo to vzdejte! -Ne, ne. V šest! Rozšlapeme vás jak šváby. Jste mrtví, odpad. Strč si prst do zadku, buzno plážová. Ubožáci. Tak v šest, vy mamrdi. Naposledy mi to všechno zopakuj, Raúle. Dobře, takže... Dobrý den pane, rád vás poznávám. Jsem Raúl Antúnez, Bůh vám žehnej. Jsem zemědělský inženýr, máme velké statky a jsem panic.

Kdo je to tam? Ruce nahoru! A na kolena! Kule na obrubník! Kaki, ty vole! To jsem já, Zurdo, kurva! -Doboha! -Jsi v pohodě? -Jsi pitomec. -Co tady děláš, ty vole? Jdete na křest, nebo na přijímání? Zahráváš si se životem, pičo! Přijít si sem inkognito. Kde máš ksakru fotbalovej dres?

Buď v klidu, Kaki. Jako vždy ho mám. Kdyby náhodou, víš jak. Dobrá, takže jsi připravenej na odpolední závod, co? No jasně. Oběd je ve tři, závod je v šest. Všechno je pod kontrolou. -Tohle je kára tvojí ochranky? -Ochranky? Ne. Tohle je kára mojí mámy, ta ho zaplatila. Mrkni na to, jak ho na odpoledne tuníme.

Snad jsi nechtěl jet závod v tý tvý oflákaný dodávce. Tohle auto má koule na to, aby závodilo. A mimochodem, tady jeřábnice je na takový auta stavěná. Ne! Nezačínejte znova! Proboha, to ne. Hrát na tebe nic nebudu, Zurdo. Rozpočet je nízkej. Všechno je to kradený, kvalitka. Si pískej! Netunili jsme plechy, barvu...

...interiér nám za to stál. Hoď do kufru oko, nečum opodál. Meloun s pořádnou dírou, k němu pak MegaDrive. Na zadním okně pořádnou ředkev máš, pořádně hustý kola a jointy v přihrádce, tak to si vychutnáš. Tahle kára vytuněná je nejvíce, olej a seřídit kola, umí nejlíp jeřábnice. Chlape, uklidit auto, tak to by ti bodlo.

-Na to si najdi jiný kokoty. -Dobře, ty! Volant de puta madre, znak ohně snad nevadí! Tohle je mega hustý, i pásy nám tu ladí. Co říkáš pípě v zapalovači? Tohle je patron peněz, Svatej Pankrác, ty sráči. Z týhle old school houkačky si káknou, pomáhej ti všichni svatí, no snad to spolu zmáknou. Nalepili jsme Krista, je tu i Rafa Alkorta, na cestu tu máš cédé, no jasně, že Travolta!

Tahle kára vytuněná je nejvíce, olej a seřídit kola, umí nejlíp jeřábnice. Chlape, uklidit auto, tak to by ti bodlo. Na to si najdi někoho míň hoch, kdo by ti pomoh. Ty, brejlounko? Jdeme chlape, je na čase. To jo, blbej den na to, aby mi jeblo.

-Tak jdeme. -Zatím ahoj. Ta ho má dobře chycenýho za kule, co? Ty, přinesls, co jsem ti říkala? Ne. Dobrá, takže je to hotovo. Nebuď nervózní, Raule. Buď sám sebou. To ne, radši. Dělej to, co jsem tě naučila a tečka. Všechno to dobře dopadne.

Ukaž tu tvář svatouška. Tak je to dokonalý. -Rodinko, už jsem doma! -Santi! Sestřičko, vypadáš úžasně. Jak jsi mi chyběla! Raúle, seznam se s mým bratrem. Je přes rok misionářem v Africe. Afrika, to je boží, ne? Všude lvi, koaly. Monchi, jak se tam rozhlíží. Afrika je magická, to ano. Ale je to také AIDS, nemoci, hlad, každé druhé dítě umře.

Takovej hnus. Naštěstí jsi už tady. Díky Bohu. -Ano. -Pojď, představím tě. Hele, to jsou mí bratři Pedro a Juan. -A to je moje sestra, Alicie. -Ahoj. -Ahoj. Vítej. Moc mě těší. Moc. Omluvte mě. Ona se rychle dojme. Podívej, maminka, tatínek.

Tohle je Raúl. Moc ráda vás poznávám, Raúle. Milagros nám o tobě hodně vyprávěla. To je tak krásný příběh, seznámit se po mši a strávit celou noc v motlidbách bez přestání. Jasně, modlíme se. Ne jednou, ne dva, ne tři, ale třikrát tu noc. Takže ty jsi ten slavný Raul? Ten, co chodí sám na procházku, s mojí Milagros? Ano, pane.

Bůh ji provázej. Jsem Raúl Antúnez, těší mě. Jsem agro právník a mám moc pozemků -a jasně, panic, já že... -Nesedneme si ke stolu? -Dobře. -Pojď. Myslím, že by bylo hezké, kdyby nám náš host vzdal hold za pokrmy. -Co to? -Abys požehnal jídlo. No jasně.

Ahoj Bože. Ahoj, co děláš? Požehnej nás... Teda požehnej naše jídlo a tak, prostě... Raúl je asi trochu nesvůj. Ale neboj se, to je normální. Nechme Santiaga, aby pronesl modlitby. Je to tak dávno, co s námi jedl a má tak andělský hlas. Prosím ano, ať mluví Santiago, prosím. Díky za tento oběd s rodinou, ó Pane.

Za jídlo, které se nám, díky tvé lásce, dostane. Díky za chléb, kaši, jejich chuť, za kuře s hráškem na páře, za vodu, sklenici i hasičák. Ó díky Kriste pane spasiteli. Díky za tento ubrus z bavlny, díky za rolety, za potah na křeslo, díky za zimu i za teplo, díky za kliku i za větrák, díky za šťastný život.

Jsem ostří tvého nože, moje fotka, ti při honění pomůže. Zašlapu po tobě drobky, běž, lepší ženskou nikdy nenajdeš. Prostě ta, co sere na tvoje chyby, řešit blbosti, se mi nelíbí. Holka, jsi dobrá. A všechno z patra? Přesně tak. Něco mě inspiruje a slova se jen sypou. Umění se ze mě jen sype.

Je to dar. Dar ulice, chápeš? No popravdě bylo všech 24 věcí dost bomba. Řekni mi ale něco o tobě. Hele, Niga. Fakt jsi mi sedl. Zazpívám ti něco, co mě jednou proslaví. Obyčejně nezpívám, ale... cítím mezi náma něco silného. To je fakt, něco silnýho nás k sobě přitahuje.

Tuhle věc jsem napsala, když mě nechal přítel. Tvůj ex je docela častý téma, ne? -Jo, ten pitomej zkurvysyn mě dost inspiruje. -Aha. Dej mi beat box čtyři na čtyři. Co to? Aha, dobře. Nebo rychlejší? Ta čubka už je doma, yeah. Byls v mých emocích, byls v mých písních, jediná ruka v mých kalhotkách, moje síla, moje nadání, tvoje podmínky.

Pak, že je konec. Odcházíš, seš borec! Naser si a chcípni, jen's mě zneužil, kdyby tak tvuj fotr, radši gumu použil! Nenávidím tě ty hajzle, zkurvysynu... -Všichni jste hajzlové, ksakru. -Počkej... Hajzlové, vypadni z mýho auta. -Dělej vypadni!

Ven! -Dobře. Člověk nepřikládá prohraným bitvám význam, až je tak starý, že ho nevzrušuje ani výhra. Je těžký zapomenout, vyrovnat účty a radovat se z mála. Jenže je toho tak málo, že se jeden cítí jak lůzr. Vždycky se ale najde nepřítel, který ti dá další příležitost. Ale, ale, ale. Tak tebe tu nechali takhle samotnýho. Chudáček smutný hippie, budeš brečet? No jo, zadařilo se mi.

-Jedete na závody? -Jo. Rozmázneme vás, jak psí hovno. Ponížíme a zbavíme vás posledních drobných. Platí... můžete mě vzít? -Jak vidíš, jsem v prdeli. -Jo, jasně. Nastup si. Jose Mari, pusť ho sednout. Díky, Jose Mari. Tady voní...

Tomy Hilfiger, ne? Díky ti za obložení v chodbě za stůl, židli i za peřinu. Díky za lampičku, za televizi díky za cement i za tuhle vidličku. Díky, ó díky ti Pane. A všichni spolu! To bylo překrásný, Santiago. Bravo, synu.

Jsem na tebe hrdý. Jsi muž, dle božího přikázaní. Takového krásného děkování, až nám trochu vystydlo jídlo. Ve vteřině ho ohřeji v mikrovlnce. Ale před tím se musíme 10 minut modlit za mrtvé děti v Africe. No anó, mrtvé děti. Promiňte, toaleta je...? Potřebuju ka... -Ano, na konci doprava, lásko. -Děkuju. Do prdele, jak tu můžou s tímhle srát, ty vole?

Negro, poslouchej, ty vole. Tady se to dost zdramatizovalo a... Já tam nemůžu dorazit. Zkuste prohodit den, nebo řidiče, nebo tak, protože... Ty vole, Zurdo, neser! To už si můžeš provaz hodit... Negro, neprovokuj. Přestaň zas zpívat. -Co?

-Hele musím se vrátit za těma svatýma. -Počkej. -Uvidíme se. -Kaki, co ty dveře? -To auto není pro invalidy. Kurva, takovejch lidí tady. Tak pánové, právě mi volal Zurdo no a... má nějaký problémy u tý svý holky. -A nepřijede. -Cože? Nepřijede? To seru, ty vole. Co budeme dělat? Já budu řídit a je to.

Jo, brácho! Jsi můj favorit. Nej kámoši z pekla. Chceš se zabít, Jizvo? Ty řídit nebudeš. Na co? Abys tam usnul a roztřískal auto? Nasrat tak. Na tebe si prachy nevsadím teda. Takže pánové, technická porada. Ty vole, jsem ti říkal, že se léčím, Kaki. Musíme se vzdát, co? -Můžem couvnout a zachránit aspoň prachy.

-Jasně, vole. Ne, nikdo se vzdávat nebude. Jaký jsou možnosti? Jizva nemůže, ten usne. Ty, sráči, nepojedeš víc jak 40 km/h. Zrzavýmu ksichtovi taky nesvěřím svoje peníze. Já nedosáhnu na pedály. Má ještě někdo řidičák? -Ne. -Nikdo? Do prdele. Takže nic. Zbývá nám jediná možnost. Je to těžký, ale já tomu věřím.

Ne, to ne Kaki. Jo, to jo Negro. Uklidni se už, jsem z tebe nervózní. Kaki, řídit se musí bezpečně, jo? Já na to auto nejsem zvyklej. Na žádný auto nejsem, jasný? Protože prostě neumím řídit. Ti říkám, že tohle bude průser, Kaki. Negro, to dáme.

Jsme hovna, ale tamti jsou ještě větší. Já ti věřím. Jednou ukaž, že na to máš koule, pičo! -Odporný lidi, Kaki. -Odporný je málo. Natřeme jim prdel. No kurev milion! Dělej, nastartuj to! Snažím se, neřvi na mě, znervózňuješ mě, doprdele. Dělej, žeň ho pičo! Ale, ale, ale, to je překvapení. Nebezpeční vrahové z Banderillér to prohádali.

Dej mi klíče od auta, rastamane. Hele, jak tohle děláš? Nebolí to? Snad jste dostali dost nakopáno a příště si dáte pozor. Neradi se otravujeme s takovou bídou. Jste a budete spodina. My budeme vždycky víc. -Peníze. -Je mi z tebe na blití, kokote. Škoda, že to nebyl souboj na život a na smrt.

Kdykoliv vám přijedu nakopat znovu. -Čau, závodníku. -Chudinky. Vás zabiju. Ten blbec má pravdu, vždycky prohrajeme. Je to těžká rána pro Nej kámoše z pekla. Ale jeden za všechny... a to je důležitý. Ruku na to! XO Ty hajzle, konečně tě mám, tejden tě po čtvrti hledám. Mám tě zabít, nebo sežrat, vymyslet to je otrava.

Kde je auto tvý zasraný mámy? Jelo doleva, doprava? Ty buzny nám ukradli oktávku, teď jsme je chytli, ale přišels... ...pěknej vojeb, zůstaň tady, hned přijdu. Co? No to mi poser. Tenhle Chapulin se nebojí! Takže adiós pánové, pojedu zpátky za mámou. My se pro tebe vrátíme.

-Jdeme. -Uvidíme se na terapii jo, Jizvo? Výborný, ne? Všechno bylo moc dobrý, výborný. Všechno nebesky čisté. Moc děkuju synu za pochvalu. Recept tety Angustias s trochou kmínu nikdy nezklame. Poslyš, vyprávěj nám něco víc o tobě? Třeba, co dělají tví rodiče.

No tak můj... Vždyť už to říkal mami, mají pole, víno a tak. Ano, to je pravda. To musí být krásný život na vsi. Trochu těžký ale, ne? To asi jo, myslím. Já bydlím tady ve městě. V Banderillérech, tady kousek. Tam? Ale to je špatná čtvrť, ne? Jeden kluk z terapie tam taky bydlí.

Má takový rasta vlasy. Jako ten pán, co žebrá u semaforů. A kouří drogu. Je mi ho hrozně líto. Vypadá jako dobrý hoch. Ale do čeho se to dostal. Los Banderilleros, v té čtvrti jsou jenom opilci, závisláci, uchylové, dealeři, zloději, levný kurvy, co mají silonky a podpatky.

Co ty o těch věcech víš, Moises? Četl jsem to minulý týden v novinách. Všichni tam nemusejí být špatní, ne? Na hnoji přeci rostou květiny. Jasně, jako... jak to řekl Pán, ne? "Na světě je všelijaký neřád." Někteří knězové prcaj zase děti.

Přestaň mluvit hlouposti, zaváníš zločinem. To už jsem cítil, jak jsi překročil práh mého svatého domu. Jen Bůh ví, co na tobě moje dcera vidí. -Tati, prosím! -Já znám tvoje spolužáky. Co si myslíš? Že tě nechám, abys mi odvedl moji Milagros? Radši bude jeptiškou, rozumíš? Moises chce vlastně říct, ale v dobrém, ano? Je, že se možná nehodíš k naší Milagros.

Ne, Chelo. Chci říct, že oproti ní, jsi pěknej šmejd. A už se k ní nepřibližuj, nebo to budu já, kdo... Ty, v krásném obleku, s historkou ze vsi. Trochu posral to jsi, s tátou jste ve při. Konec to není moc hezký. To už si můžeš provaz hodit. ...synové Boží, zničit dílo ďábla! A nebudu to opakovat, Jasim. -Nechte ho už být ksakru!

-Milagros, hlídej si pusu! Žádná Milagros, ani Bože. Je mi 28, nejsem holčička. Navíc jsme s Raulem nepřišli o žádné svolení. -Chtěla jsem vám říct novinu. -Teď bych to teda neříkal. Raúle, už toho mám po krk, kurva! Budu chodit s Raúlem. Mimo jiné... protože jsem těhotná. Zdrávas Maria, milosti plná... Bratři Brothers je film o důležitosti rodiny.

Alonso, Alonso! Nech mýho bráchu utéct, nebo zavolám policii. Jsi obklíčený. Alonso, musíš pustit moje holky. Žádám tě o to, prosím! Já tě zničím. Zatraceně, zbývá mi jen jedna kulka. Bože, počkej. Zvoní mi telefon. S Benditem, to je legionář na odpočinku.

Ten mě učí v akčních scénách. S Benitem jsme udělali velký kus práce. Kus uvědomělé práce, aby byl film co nejpravdivější. Řekni... Řekni Martě, že jsem ji miloval. Líbilo se vám to? No, takže tak to je. Tohle je kouzlo kina.

Všechno je lež. Jak vidíte. přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Malviviendo nikdy nezklame, i ty písničky jsou mnohem lepší než drtivá většina dnešní produkce hudebního průmyslu. A celkově prostě úžasnej díl.

152

Odpovědět

Další Flaman bude kdy?

80

Odpovědět

to by aj mna zaujimalo :o) je to celkom dobry oddychovy serial. prvych 5 casti som dal na jeden sup. dufam ze to bude prelozene az po 13 ep.

31

Odpovědět

+vivomáš niekde odkaz kde sú tie časti čisto v španielčine ? :-)

01

Odpovědět

+vivona utube su.

01