Malý penis

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:10 520

Jedna nominace na Mezinárodním festivalu krátkých filmů v Norsku 2009 a další a další úspěchy v podobě oficiálního výběru na jiné festivaly. Podobně jako Nemesis, natočeno v Bergenu na Sony XDcam a s rozpočtem 4-500 dolarů. Není nutné říkat o čem to je, jenom upozorním, že po koncových titulkách jsou ještě nepodařené záběry z natáčení.

Přepis titulků

Jen do toho, Danieli, to zvládneš. Všichni jsme si tím prošli. Ahoj. Jmenuju se Daniel. Ahoj, Danieli. A... Mám malý penis. Velmi dobře.

MALÝ PENIS Určitě jste již dříve zjistili, že ho nemáte tak velkého jako ostatní. Danieli! Jsi v pořádku? Co je ti? Ale ať jsi ho tahal jak chtěl, větší prostě nebyl.

Danieli! Už jsi skončil? A necítil jsi se kvůli tomujako jeden z kluků? Jseš teplej nebo co? A kolik jsi toho promeškal, protože jsi se bál následků? Danieli! Danieli! Chci se muchlovat!

Něco ti řeknu, Danieli. Jsi jako kdokoliv jiný. Nemáš důvod být sám, osamělý, bát se ukázat, kdo doopravdy jsi. Ty nejsi tvůj penis. Ty nejsi tvůj penis! Ty nejsi tvůj penis!

Takže jsme tam leželi, já na ní a ona povídá: Už jsi vevnitř? "Uvnitř?!", povídám. Já už dávno jsem. Dobrou noc! Takže jak myslíte, že jsem to zvládnul? Podíval jsem se mu zpříma do očí a říkám, Takže malý penis už jakonajednou není handicap?

Dobrá, tím líp pro mě! *Já nejsem můj penis! *Ty nejsi tvůj penis! *My nejsme naše penisy! *A je jedno, co lidi o jejich délce říkají. Slyšel jsem, že Einstein měl mikropenis. Všichni ví, jak Little (Malý) Richardpřisel ke svýmu jménu!

Alexandr Veliký. No ano. Alexandr Veliký. Proč by se tak pojmenoval, kdyby neměl co skrývat? Alexandr Veliký. Páni! To je ale dlouhán! Jo, o dost větší než můj.

Zase pomalej. Máme na tebe počkat? Ne, jen jděte. Mám potom ještě schůzku. - Dobře, měj se. - Ahoj. Zapomněl jsem si peněženku. Hned vás doženu. Ale ten není zrovna...

malej. Počkej, Danieli! Ty to nechápeš! Ale no tak, otevři. Otevři! Promiň, Danieli. Vím, že se cítíš zklamaný,ale vyslechneš mě? Chystal jsem se to říct, ale už je to dlouho,tak jsem si myslel, že... bys nás oblbnul? Ne, jenom jsem nevěděl, jak to říct.

Ale všechno, co jsi povídal, byly lži. Ano, ale nechtěl jsem přijít o kluky. Jak jsi se vůbec dostal do skupiny? Doprovodil jsem kámoše jako podpora. Kámoš přestal, ale já chodil dál. Stal jsem se součástí skupiny. Nikdo na to nic neříkal. Danieli, opravdu na velikosti záleží?

Do toho, Franku. To zvládneš. Ahoj, já jsem Frank a mám malý penis. Nejsem můj penis! Já nejsem můj penis! Ty nejsi tvůj penis!

My nejsme naše penisy! A je jedno, co lidi o jejich délce říkají. překlad: Ajvngoukorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě že takový problém neřeším :DDDD

00

Odpovědět

já ho mám AKORÁT ..... :oD

211

Odpovědět

Boze zase jsem prisel o kus zivota kvuli necemu co mohlo trvat par sekund.

184

Odpovědět

tak ten konec, ty scénky, co je legendární :D u toho jsem se nasmál nejvíc z celého filmu :D

190

Odpovědět

ja nejsem muj penis =D

190

Odpovědět

pravděpodobně neuvedli přesný rozpočet, protože na velikosti (na objemu peněz) přece nezáleží ;)

190

Odpovědět

taky se jmenuju Daniel, snad nebudu mít stejný problém =D

192

Odpovědět

špatně načasované titulky,ale jinak skvělý filmeček

195

Odpovědět


Odpovědět

Jaká je krása v jednoduchosti. :D Na tohle by opravdu stačilo 10 sec :D :D

190

Odpovědět

Sorry ale tohle je hrozná blbost...

181

Odpovědět

Fyrn: No já přemejšlel, jestli je to 4 až 500 nebo 400 až 500, ale hlavně proč je to daný intervalem a neuvedli přesnou částku, jako se to dělá u hollywoodskejch trháků. :-D

190

Odpovědět

Jiná videa mají problém s tím, že plno nápadu namačkají do malýho času, tohle má opačnej problém - je to jedna strašně natažená jedna myšlenka.
BugHer0: že by 4 až pětset dolarů? :D

190

Odpovědět

Nějak si nemůžu pomoct, ale scházi mi tu myšlenka. Čekal jsem, že se na konci něco stane, v něco ten příběh vyústí a kde nic, tu nic...

190

Odpovědět

Co znamená "4-500 dolarů"?

200

Další