Matt Smith u Jonathana RosseThe Jonathan Ross Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:4 798

Dnes pro vás máme slíbený rozhovor s Mattem Smithem, v pořadí již jedenáctým představitelem slavného Doctora Who. Dozvíte se o jeho projektech mimo Doctora Who nebo o tom, jakou zábavnou hrou tráví svůj volný čas během natáčení.

Přepis titulků

Matt Smith, dámy a pánové. Tady ho máme. - Ahoj, Matte. - Ahoj. - Vypadáš skvostně jako vždycky. - Děkuju. - Je to kus. Jseš kus. - To je od tebe milé, Jonathane. Jseš kus. Doctor se bude vracet každou sobotu večer, aby čelil svému největšímu nepříteli. Antovi a Decovi na ITV. Umělec, který některé celebrity zvěčnil pomocí ořechů, udělal i tebe.

- Chtěl bys to vidět? - Určitě. - Toto je Matt Smith jako burák. - Je zvláštní, jak trefně mě vystihl. - Vůbec to není špatný. - Jo. Je to krásný slaný burák Doctor Who. Skvěle se hodí k moštu. Báječný Matt Smith, dámy a pánové. Bude tu už za chvilku. To je hodně plynu. Můžeme? Možná byste se měli krýt. Ano!

Dorazilo to. Koukejte na to. Máte ji. Zavoláme našeho prvního hosta, dámy a pánové. Poklekněme před samotným pánem času. Přichází Matt Smith! Jseš fešák jako vždycky. Rád tě vidím. - Rád tě vidím. - Posaď se. Ahoj!

Ahoj! - Doufám, že tě nezasáhly žádné úlomky. - Chytil jsem ji. Chytil jsem tu pizzu. - Jen se na něj podívejte. No nevypadá skvěle? - Děkuju. - Skvělá zpráva. Nová řada Doctora Who. - Jo. A nové postavy. Myslím, že se vrátí i někteří staří známí. - Jo. Trocha obojího jako vždycky. - Tak to máme rádi. Když se na tebe dívám, mám pocit, že tě to pořád baví. Užíváš si to ještě? Jo, miluju to. Vzpomínáš si? Vůbec první... - ...talk show, ve které jsem byl, byla ta tvoje.

- Jo. Byl jsem dost vyjevenej. Nevěděl jsem pořádně, co se děje. - Snad to dneska nebude tak mizerný. - Ne, byl jsi skvělej. - Samozřejmě jsi právě procházel velkou životní změnou. - Jo, asi jo. Když jsi součástí takového seriálu, je to dost podstatná změna. Hrál jsem v divadelních hrách a najednou jsem byl na obálkách časopisů. Byla to dost prudká změna. Tahle role tě staví do očí veřejnosti víc než jakákoliv jiná televizní role, - protože ji milují děti i celé rodiny.

- Jo, je to seriál pro celou rodinu. - Ty ten seriál reprezentuješ. - Přesně tak. S velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Ne že bych měl velkou moc. Akorát tam přijdu a naučím se text. - Ještě pořád jezdíš metrem. - Jo, každej den. Sice na hlavě mám čepici a chodím celkem rychle, ale... Jo, protože... Ty v tom metru chodíš rychle tam a zpátky? - Ne...

- Něčeho takovýho bych si totiž všiml. Vždycky nastupuju do posledního vozu. Vyzrazuju tady všechny svoje triky. Rád chodím, rád jezdím po schodech a rád jezdím s hudbou. Je to příjemný. Já jsem tě v té tvojí čepici viděl. - Nosíš takovýho velkýho kulicha. - Jo. My jsme se s Mattem totiž jednou potkali v letadle. Letěli jsme na stejnou akci. Na Comic-Con. Seděli jsme přímo vedle sebe. Matt v jednu chvíli usnul. Řekl jsem svojí ženě: "Probudím ho polibkem, abych viděl, jak zareaguje."

Ale odolal jsem. Myslíš, že by se ti to líbilo? Nejdřív by mě to asi vystrašilo a pak povzbudilo. - Vždycky je hezký, když tě někdo probudí polibkem. - To jo. První díl, který uvidíme, bude v sobotu o Velikonocích. - Jmenují se lžícohlavové. - Lžícohlavové. Co by se stalo, kdyby se ti do wifi dostali mimozemšťani? - Jsme posedlí wifi.

- Počkat. Přesně to mi udělali sousedi. Dostali se mi do wifi a dost mě to naštvalo. - Nevím, jak rozluštili moje heslo. - Jo. Představ si, kdyby místo hlav měli lžíce a... Jeden můj soused má hodně velkou hlavu. Matt Smith jako Doctor. Jedna z nejlepších fiktivních postav všech dob. Je hitem po celém světě. Je to globální fenomén, který neustále roste. Jo, je to vzrušující.

Jednou z nejzajímavějších věcí během mýho působení byl jeho vývoj ve Spojených státech. - Právě proto jsme jeli na Comic-Con. - Samozřejmě. Je to zážitek. - Jo, je to super. - Jak se... Ptám se, protože vím, že... Sám jsem nic moc nenatočil, ale jedné věci jsem si všiml, když jsem byl na place různých seriálů a filmů. - Člověk spoustu času čeká. - Jo. Spoustu času. Musíš se nějak zabavit. A musíš být okamžitě k dispozici.

Co děláš se vším tím časem? Co s ostatními herci děláte, - když musíte čekat? - Já mám s Doctorem Who celkem štěstí, protože v něm jsem hodně, takže takové to postávání kolem se mě týká míň než obvykle. Ale hraješ hry. Děláš kraviny. Já, Karen a Arthur jsme s herci hrávali jednu hru, která se jmenovala Nepříjemný dotek. - S novými herci, kteří právě...

- Řekněme, že jsi herec. Jsi tam a je to náš první den na place. Přijdeš a já řeknu: "Ahoj. Rád tě poznávám." Vedle stojí Karen a Arthur. A řeknu třeba... - Upřímně se dívám hlavně na Karen. - To nevadí. Klidně se dívej na Karen. Řeknu něco jako: "Hrozně se na dnešek těším. Nemůžu se dočkat, až... Jak se máš?" Nebo můžeš říct: "Co doma?"

Jo. Potřebuješ tam ale mít pár lidí, aby... Je to taková trapná situace, kterou vyzkoušíš jejich... Jo, vyzkoušíš jejich odhodlání, ale samozřejmě... Takže někdo tam stojí a neví, co dělat. Jo, ale je tam i Karen a Arthur, kteří... Všímají si toho, nebo dělají jakoby nic?

Jde o to, jak dlouho to vydržíš. Co byl nejvíc... Jak to říct... - Jak daleko jsem zašel? - Jak daleko? - Na rozkrok nikdy. - Tam ne. Když to byl chlap, tak někdy na zadek. A udělal jsi někdy... - Něco takovýho. - Ne. Máš hrozně malej zadek.

Obě půlky jsem... Obě se mi vešly do ruky. Chvíli jsem si myslel, že jdu po vejcích. Takže je to zábavný způsob, jak trávit čas. Jo. Já nevím. Někteří si čtou. Já mám obvykle spoustu věcí na práci. - Protože jsi ve většině scén. - Jo. Samozřejmě doufám, že Doctor Who ještě dlouho bude mít tak obrovský úspěch. Zaprvé máš nějakou představu, jak dlouho to ještě budeš dělat? Začal jsi uvažovat o tom, že s tím skončíš, nebo tě to pořád baví?

Hrozně mě to baví. Natočím výroční speciál. Pak na chvíli odjedu a vrátím se na vánoční speciál. Je to práce, kterou musíš brát rok po roce. Zabere totiž deset měsíců ročně. Je dost náročná. Nemyslím, že ji můžeš plánovat na několik let dopředu. Beru to rok po roce. Teď je rok 2013. Uvidíme, co přinese rok 2014. - Ale máš čas i na další projekty. - Jo. Až doděláš speciál k 50.

výročí, natočíš film s... Je to úžasná zpráva. - Scénář napsal a režírovat ho bude... - Ryan Gosling. - Ryan Gosling. On v něm asi bude taky. - Ne, nebude. Je to takový nádherně lynchovský příběh. Stejně jako já jsi velký fanoušek filmů. Hrozně jsem se těšil, až ho potkám. - Jak jinak. Jen se na něj podívej. - Já vím. Kvůli tobě se asi oblíkl.

- Musí to ale být vzrušující. - Jo. Natáčet budeme v Detroitu. Napsal vážně vynikající film. Je to neskutečně talentovaný herec. Zjevně je i milý a inteligentní. Je to super. Mám hroznou radost, že máš takový úspěch. V Doctorovi se mi sice hrozně líbíš, - ale toho filmu se nemůžu dočkat. Zní senzačně. - Jo. Ještě než půjdeš, rád bych se tě zeptal na speciál Doctora Who k 50.

výročí. Pro fanoušky Doctora to bude obrovský zážitek. - O něčem z toho snad mluvit můžeme. - O něčem jo, Jonathane. O čem můžeme mluvit? Co to bude? Kolik to bude dílů? Abych toho moc neprozradil. Bezesporu to bude největší, nejlepší a nej... Bude to podle mě jeden z nejvíc vzrušujících roků. Ale tahle konkrétní událost... Zaprvé bude v 3D. - Takže se nám po obrazovce určitě projede nějakej Dalek.

- Je to možný. Mimozemšťanů tam možná bude hned několik. Určitě to nezklame. Když se na tebe máma zlobí, říká ti Matthew? - Jo, dělá to spíš táta. - Takže Matthew... - Mazej dolů. - Ne. Právě dělám tvýho tátu. - Promiň. Dobře. - Spolupracuj. - Promiň. Pokračuj. Matthew, řekni nám jednu věc o speciálu. - Je z Blackburnu, takže bys mohl... - Matthew, poslouchej. - Je to ono?

Já nevím. - Jo. Matthew, dávej pozor. Řekni tady dámám a pánům jednu věc o výročním speciálu Doctora Who. - Jednu věc. - Jednu věc. - Nějakej špek. Něco nám určitě říct můžeš. Vím, že jsi pod spoustou tlaku ze strany BBC. To vím. Taky jsem si to zažil, takže vím, jakej je to pocit. Jednu věc, u které ti to projde. - A já si to pak odskáču. - Jo. - Co bych ti tak mohl říct...

- Něco tam být musí. - Netrap nás. - Ne, ne. Musím na to ale jít diplomaticky. - Chápu. - Protože když to celý prozradím... Já nechci, abys to celý prozradil. Nechci žádný spoilery. Já to chápu. Ale kdybys nám jen mohl říct nějakej menší drb o Doctoru Who. S Doctorem Who je to tak... Porozumíte tomu líp, až se na to podíváte. - Malby.

Víc toho neřeknu. - To je asi ten nejhorší drb, co jsem kdy... Ale nebudu na tebe dál tlačit, protože sis už tak asi trochu zavařil. Asi jo. Steven mi zítra napráská. Promiň, Stevene. Rádi jsme tě tu měli. Dámy a pánové, poděkujme panu Mattu Smithovi. Děkuju. Skvělý, jako vždycky. Děkuju. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Radši Conana, než Jonathana..

45

Odpovědět

Hurrrááááááááááááááá. Moc děkuji:-) Jako Eleventh byl skvělý a těším se na jeho další role. A na pohovce byl lovely.

61

Odpovědět

Moc díky za překlad! :) Matt je úžasnej, bude mi hrozně chybět jako Doctor :/

81

Odpovědět

chápem že Doktor Who je populárny, ale skôr by am potešili videá ktoré sú nové, ktoré sú práve IN na YT a nie tieto starešinky...

39

Odpovědět

Jonathan Ross mi prostě nesedí....invence a humor na nule

186

Odpovědět

Co to říká v 0:35? Slyším dobře "Cidermen"? Čili slovní hříčka s kyberlidmi a cidrem? Nebo jenom tak nezřetelně vyslovil "Cybermen"?

131

Odpovědět

Nič proti geekom, aleeeee....
Sú tu samé fanúšikovské videá, komixy, doktor hoo tam, hobit onam, atp...
Schválne som pozeral videá podľa zoradenia od najstaršieho... Tie videá boli omnoho pestrejšie a mali aj oveľa lepšie hodnotenie...
Teraz hráte proste len na geek strunu... Nechcete to troška ehmmm... ?

1557

Odpovědět

Nic proti, ale videí přímo souvisejících s Doctorem Who je tady 7 takže si nemyslim, že jich je tady nějak přehlceno ;)

386

Odpovědět

+sgt.papperNemyslím konkrétne Dr. Who... Myslím všeobecne Geekovské videá...
Videá pre hráčov, filmových fandov, fanúšikov komixov a rôznych vzdelávacích srandičiek...
Ako hovorím, nič proti tým videám, akurát že predtým to bývalo viac pestré a nie zamerané len na jednu skupinu...geekov

1031

Odpovědět

+sgt.papperJasně a v časopisu playboy by mohlo být víc recenzí zahradních sekaček... :) Pokud opravdu k tomu vč inklinuje (což si nemyslím), tak ti napovím dvě magická slova: target audience. :D Takže by k tomu vč byly (klidně nevědomky) tlačeny, pokud by to byla pravda, ale podívej se na skladbu videí, je fakt pestrá. :)

121

Odpovědět

Přesně tak, rozhovorů s těma hvězdama je všude kupa. Chtělo by to taky občas něco jiného. Věřím tomu, že že se najdou lepší kousky.

56

Odpovědět

Za geeka se nepovažuji (rozhodně ne :D), ale zdejší videa mě baví skoro všechna... Komiksy jsem nikdy nečetl, přesto mě seriál o slavných komiksových postavách hrozně bavil. Doctora Who jsem nikdy neviděl, ale toto video se mi taky líbilo... O hrách nevím skoro nic, ale AVGN jsem zkouknul komplet a je to super... Videoblogy o natáčení Hobita jsou naprosto úžasným dokumentem o tom, jak pracují nejlepší filmaři... A navíc si myslím, že největšími tahouny s největším zastoupením tady na VČ jsou VSauce, talkshow, skeče, webové seriály a krátké filmy, které jsou právě zaměřené na tu nejširší veřejnost...

160

Odpovědět

Jonathana mám rád, je skvělej a čim víc jeho videí tim líp.
Ale měli ste spíš přeložit Smithe a Tennanta u Grahama :/
jinak 10*

724

Odpovědět

To osazenstvo na gauči co Matt seděl musí bejt asi nejlepší sestava co sem kdy viděl. Kit Harington, Charles Dance, Rose Leslie a Ian McKellen. ;)

422