John Bishop závodil s Tomem Cruisem v Top GearuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 717

Britský pořad o automobilech Top Gear má mimo jiné segment Star in a reasonably priced car (Hvězda v autu za rozumnou cenu). A v něm závodili také dnešní hosté Grahamovy show. John Bishop navíc vysvětlí, jak nevědomky porušil předpisy BBC a prozradil veřejnosti něco o své postavě v seriálu Pán času.

Přepis titulků

Aby to později nebylo trapné, radši to zmíním rovnou, Johne, ty máš nějaké spojení s Tomem. Ano, je to tak. Máme něco společného. Byl jsem v Top Gearu chvíli po Tomovi. Jde o segment Hvězda v autu za rozumnou cenu. - Ano, Hvězda v autu za rozumnou cenu. - A tobě se v tom dařilo, Tome. - Jo, šlo to. - Přesně. První v pořadí. - Jak jsi dopadl ty, Johne?

- No… Tady máme to pořadí. John Bishop tě porazil. - O dvě sekundy. - Stalo se totiž… Skvělá práce. Opravdu. To říkáš jen s velkým sebezapřením. Jen kvůli tomu jsem se vydal mezi obyčejný lidi? Aby mě takhle týrali? Ale hlavně jsem byl na prvním místě já, potom Tom Cruise, pak Cameron Diaz - a nakonec myslím Rupert Grint, ne?

- Ano, Rupert Grint. A to je čaroděj. Porazil jsem čaroděje! Nejen žes nás porazil, rozdrtil jsi nás! 1:42,8. To je dobrá vteřina a půl náskok. Já vím. A přitom ty umíš řídit. Já se o to vůbec nezajímám. - Očividně máš špatné povolání. - To mi povídej. Když jsem odcházel, říkal jsem si, že bych měl do formule 1. Hlavně šlo u mě o to, že mi někdo dal auto a řekl: „Je jedno, když to nabouráš.“ To je skvělý pocit.

Jako v 17: „Táta má pojištění…“ - Skvělé. - Nevím, kdybys naboural… - To je to, jak se jen jezdí dokola? - Nezlehčuj to. Hlavně ať to nezní pitomě a nesmyslně. Musela bys to zažít. Jsou tam i zatáčky. - Doleva a doprava… - No jasně.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář