Chris Pratt a další u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:708
Počet zobrazení:18 644

Ke slovu se opět dostanou dva ze čtyř Grahamových hostů. Chris Pratt vzpomene na začátek kariéry, kdy sháněl fotky do portfolia, a poté se s britským komikem Johnem Bishopem budou předhánět, kdo měl horší práci. Chrisova historka o prodeji kupónů vám může být povědomá, protože už ji líčil kdysi u Conana. ;-) Dovysvětlení: John Bishop zmiňuje vytahování bimbase na holky. Vztahuje se to k historce, kdy při natáčení sitcomu Parks and Recreation měl nahý Chris Pratt zaťukat na dveře kamarádky.

Přepis titulků

Chrisi, ty sis sehnal portrétní fotky brzy poté, cos přijel do LA... Jo, věděl jsem, že je potřebuju, protože mi to pořád všichni říkali. Sháněl jsem je, ale zároveň byl úplně švorc a... Byl jsem na poště v západním Hollywoodu, což je... část LA, kde bydlí převážně gayové. A já jsem tam byl kouřit... Teda... vybírat poštu... - Skvělá historka! - Díky. Konec přenosu.

Skvělý... No, viděl jsem chlápka s takovým výrazem, jako kdyby mě poznával. Tak říkám: "Ahoj." A on: "Vypadáte povědomě. Nefotil jsem vás?" A já na to: "Mě ještě nikdy nikdo nefotil. Takže určitě ani vy ne." A on: "Neděláte v modelingu? Protože jsem fotograf a..." A já na to: "Ne, ale potřebuju nejaký portrétní fotografie, znáte je?" Bylo mi dvacet.

A ten chlap povídá, že to umí a bydlí dva bloky odsud... To ne... "Pojďte ke mně domů a já vás nafotím." A já zase: "Kolik to bude stát?" A on na to, že nic, že jen tak. Tak říkám: "Senzace, jdeme!" Takže jsem šel k němu domů, bydlel až pod střechou, fakt moc pěknej bejvák, krásnej nábytek... A povídá: "Hele, možná jste trochu špinavý a potřebujete sprchu..." A já na to: "Skvělej nápad."

V pohodě, tak jsem se osprchoval. Byla tam spousta různých mýdel a já tu sprchu fakt potřeboval... Pak nadhodil, že bych se měl asi převléknout a dal mi... moc pěkný tričko, bílý polo tričko. Pomohl mi se upravit a šli jsme na balkon... Tam udělal spoustu fotek, říkal mi, jak mám pózovat... Udělal všechny ty fotky a... vytáhnul film z foťáku, schoval ho do takové té krabičky a tu mi dal.

Jakože... tady to máš. Vyšel jsem ven a... Ano, všichni tomu budeme věřit... - Ale podívejte na tu fotku! - Jo, je hrozně trapná... - Ne, je krásná! - Božínku... To umlčelo publikum. Šeptají: "Božíčku, koukněte na něj!" Hlavně ty moje vlasy. Tenhle kluk si nemohl dovolit ani holiče, natož fotky. - Viděl jsi ho ještě někdy? - Nevím, myslím, že asi ne... Pokud se díváte, díky za portréty.

Byly super... Nejspíš teď vydělává peníze na fotkách, co udělal bez tvého vědomí v té sprše... - Za ně mu taky můžeš poděkovat. - To už asi nepůjde. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chris by byl dobrej týpek k pokecu do hospody

00

Odpovědět

Hned na začátku prvního videa, konkrétně v 00:23 říká Chris Pratt asi tu nejvtipnější věc z celého videa: "I was there getting head... eer, getting ..."
Give/get head znamená dávat/přijímat orál.
Takže místo toho, že se tam byl nechat fotit řekl, že se tam byl nechat vykouřit. :D
Hned dává ten bouřlivý smích větší smysl, že? :)

1561

Odpovědět

Opraveno, i když v češtině to moc nevynikne. ;-)

00

Odpovědět

Jo tyhle první práce .... Já taky začínal z ničeho a většinu z toho pořád mám :) .

290

Odpovědět

Jak Chris ve 3:38 vyřvává ten pokřik, tak říká juice, přeloženo jako stěr. Dobrý překlad mimochodem. Jen si pamatuju, když jsem šel do pohovor do jedné z těchto debilních firem na prodej pojištění, tak tam taky všichni "juicovali", protože JUICE znamená Join Us In Creating Excitement. Vytratil jsem se po anglicku :D

261

Odpovědět

Tohle je taky dobrý- https://www.youtube.com/watch?v=kg8dSfiiRqI
dokonce se o tom zmiňujou v tom druhým videu. Možná by nebylo špatný přeložit tenhle díl celej.

50

Odpovědět

Už jsme několikrát psali, že bohužel celé díly překládat nebudeme. Vždycky jsou nahrané na neoficiálních kanálech, odkud můžou být dřív či později smazané. U starších dílů, které jsme tu měli, už se to stalo.
Mám připravenou tuhle ukázku a ještě dvě další (portréty Melissy McCarthy a Chrisův přízvuk z britské reality show), takže se tu v budoucnu určitě objeví. ;)

101

Odpovědět

Tyjo, Chrise mám ráda už od dob Everwoodu :) takový bezprostřední sympoš :)

160

Odpovědět

On hrál v Everwoodu? Hergot, já na to koukala a vůbec si ho nepamatuju, budu se muset podívat znovu :D

20

Odpovědět

Ta Chrisova historka s jeho prvním zaměstnáním už tu byla u Conana, ne?

261

Odpovědět

Díky, nemohl jsem si vzpomenout

170

Odpovědět

Je na ni odkaz přímo v článku. ;)

280

Odpovědět

Ten překlad bohužel celkem zabil dvojsmysl "You look familiar, have I shot you?"

400

Odpovědět

jo, taky jsme se na to dívali na to samé, neboj ;)

535

Odpovědět

+DinoCopCože? :-)

161

Odpovědět

+DinoCopchtěl jsem tím říct, že nám všem došlo, že to prostě přeložit nešlo, tak jak to vyzní v originále, jakože si to tady psal zbytečně :)

526

Odpovědět

+DinoCopmě ne, anglicky zdatný moc nejsem, mohu tedy o vysvětlení? Teda, pokud se nejedná o nějakou erotickou narážku :))

210

Odpovědět

+DinoCopShot = střelit (kulkou) i fotit, takže Have I shot you se dá přeložit jako "Nepostřelil jsem tě někdy?" i jako "Nefotil jsem tě?"

164

Odpovědět

+DinoCopByla to ale gay čtvrť, takže headshot může být chápáno i jako "Udělat se někomu na obličej" :D

180

Odpovědět

+rodgarNavíc i samotné "shot" se v kontextu sexuálního druhu dá přeložit jako "postříkal", takže v podstatě mohl říct: "Nepostříkal jsem tě někdy?"

00

Odpovědět

toto je tiež super :D
https://www.youtube.com/watch?v=vPe4ODMAYAU

120

Odpovědět

boží :D

60

Odpovědět

Všimněte si, že Grahamovi v prvním videu houpnul.

1212

Odpovědět

Snažíš se nás přimět čučet 3 minuty Grahamovi do rozkroku? :D

340

Odpovědět

Chris Pratt je strašně sympatickej herec :D

1184