Zlomený kotník Toma CruiseThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:13 761

V dnešní epizodě Grahamovy show se k nám vrátí Tom Cruise s dalšími kaskadérskými historkami z natáčení nové Mission Impossible. Především se podíváme na záznam kousku, při kterém si zlomil kotník, a to včetně zpomaleného záběru. Ve druhém videu dojde řada na několik diváků, kteří nám předvedou, jak by před explozí utíkali oni.

Více Toma Cruise najdete například tady

Přepis titulků

- A už to máte skoro hotové. - No, já nevím. - Doufáme, že jo. - Odkdy točíte? - Od minulého roku. - Od března nebo dubna, ne? Takže je to skoro rok. To už musíte mít brzy hotové. Ale já si zlomil kotník, tak jsme to museli přerušit. - Chybí nám asi 6 týdnů. - Ano, ten kotník. Už se to úplně zahojilo? Jsi v pořádku? Je to zlomené, ale jsem v pořádku.

To si děláš srandu. Pořád to máš zlomené? - Ještě to není úplně zhojené, ale točíme. - To je šílený. Viděli jsme, že už i běháš. Máme stanovený, kdy to vyjde, musíme to dodělat. Jo, jinak byste to museli dělat naživo. To je mnohem lepší. Byla v novinách a na netu, takže jste určitě viděli tu nahrávku toho úrazu. Ale jak sis při té scéně zlomil kotník? Vypadá to, že sis měl zlomit třeba čelist.

Ale to patřilo do té scény. Měl jsem se rozběhnout, narazit do té zdi a potom se vytáhnout nahoru. - To tam patřilo. - Takže jsi neměl přistát nahoře? Přesně tak. Ale přinesl jsi nám nějaké nahrávky. Je super vidět to z jiného úhlu. Já se na to nemůžu koukat. Ještě jsem to neviděl. - Je to ten zpomalený záběr? - Je tam jeden klip, včas vám řeknu, ten není pro slabé povahy.

Mám tam dva dráty, ale ty jsou jenom pro jistotu. Vlastně tam běžím naplno a narazím do té stěny. A tak to mělo být. Narazím do stěny... Vlastně honím tady Henryho. - Všechno jeho vina. - Přesně tak. Může za to on. Takže bych měl narazit do té stěny, vylézt na ni a proběhnout kolem kamery. Tady je kamera za tebou. tady vidíte tu rychlost, tu dynamiku. A je to v Londýně. Skvělá reakce.

Ale chápeš, proč se ptám, jak sis tam zlomil nohu? - Podíváme se na to ze strany. - Ale ne. To ještě není to špatný, Rebecco. Tady to máme ze strany. - Točili jsme to se 3 kamerama. - Tady ho máme. A teď tu máme kameru, která točí přímo tu nohu. Pokud jste slabé povahy, nekoukejte se na to. Simon to ještě neviděl. Snaží se mi to ukázat, ale zatím jsem se tomu vyhnul.

Kost vidět není, ale v tom úhlu by ničí noha být neměla. Jdeme na to. Takže skočí v té rychlosti, s tou silou. A koukejte na to. Ještě jednou! Ale kvůli tomuhle dostává Tom Cruise tolik peněz. Tohle je totiž záběr zepředu. Viděli jste, co se zrovna stalo s jeho nohou a teď koukněte na tohle.

Hned jsem věděl, že je zlomený. Každej by si myslel, že to je konec. Ale ne. Vyšplhá se a běží. To je úžasné. Nechtěl jsem to dělat znova. Hned jsem věděl, že je zlomený. Chtěl jsem prostě doběhnout k té kameře. Máme ten záběr, je to v tom filmu, oba ty záběry jsou ve filmu. Ale když jsi to ještě doběhnul, všichni říkali: "To je celej on.

Dodělá ten záběr, i kdyby mu ta noha visela na vlásku. Celej on." Jenom jsem jim řekl: "Je mi líto, je to zlomené. Vemte mě do nemocnice, je to zlomené. Končíme." Všichni začali telefonovat. - Asi si domlouvali dovolenou. - Já si udělala dítě.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

toho skákání už bylo podle mě moc, ale v prvním videu Tom naprosto vynikající.

20

Odpovědět

Frajer!

40

Odpovědět

Protože tam Graham Norton necpe politiku. Žádný blbý kecy o Trumpovi jako Conan nebo Kimmel, prostě lidská zábava pro všechny.

3110

Odpovědět

graham je super, pretože je proste super :) Aj on si občas kopne do Trumpa, lenže on aspoň vie ako na to...
Rozhodne najlepší moderátor talkshow ever...nieje moc vtipný, ale moderuje excelentne... tá show proste plynie...

320

Odpovědět

+ehmJa mel teda radsi craiga fergusona, kdyz delal tu svou late night show. Ty "pokecy" se znamyma lidma byly dle meho mineni lepsi, jak to, co dela graham. Taky je dobrej, ale craig byl pro me o level vys :)

81

Odpovědět

By mě zajímalo, jestli ti tři byli dopředu vybraní a pod smlouvou s pojišťovnou, a nebo jestli Graham fakt "riskoval". :-)
Jak se znám, tak bych se snažil skočit fakt parádně, ale tu matraci bych minul. Kolik bych pak od TV za svou blbost vysoudil? :-)

112

Odpovědět

Hustý, Tom je borec!

172

Odpovědět

Škoda, že na nete niesú celé časti s titulkami. Vynikajúca show :)

140