Karen Gillan u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 789

Karen Gillan se proslavila především díky roli Amy Pond v seriálu Pán času, takže na to došla u Grahama řeč nejčastěji. Přidá ale i historku ze své kariéry modelky nebo naváže na Gerarda Butlera a přidá k dobru své trauma s kiltem.

Poznámky:
Společník nebo společnice se anglicky řekne companion, částečnou přesmyčkou je tedy i poonani, což je slangové slovo pro vagínu.
Kissogram, tady pracovně přeloženo jako pusomat, je výraz pro osobu, která se oblékne do sexy kostýmu (například policisty nebo lékaře) a účastníci večírků se s ní mouhou líbat. Na rozdíl od striptéra/striptérky se nesvléká.

Přepis titulků

- Ty jsi také ze Skotska. - Ano. - Nějaké zkušenosti s kilty? - Jeden nedávný zážitek mě traumatizoval. Šla jsem na svatbu bratrance, chtěla jsem ji natočit a mít to jako vánoční dárek. Pak jsem si procházela ty nahrávky a očividně tu kameru někdo vzal, já to neudělala. Byl tam tmavý záběr, kde se něco pohybovalo. Pak jsem si uvědomila, že se dívám bratranci pod kilt.

- Bylo to příšerné. - Nechalas to tam? Ne, je to smazané. - Vážně smazané? - Na to se koukat nechci. Bonusový materiál? To by bylo hezké. A teď přijde ukázka. Našli jsme to. Tys dělala modelku, že? - Ano, pár let.

- Stýská se ti po tom? Nebo jsi ráda, že už to nemusíš dělat? - No jo. - Aha. To druhé. Nedělalas to ráda? Byl to fajn způsob, jak si vydělat peníze. Předtím jsem dělala v hospodě, modeling byl lepší. Ale nikdy to nebyl můj sen. Musela jsem dělat různé věci. Třeba si při castingu dát na hlavu kýbl. - To bylo divné. - Proč by si modelka dávala kýbl na hlavu? - Tvrdili, že jde o ty boty.

- Aha, jde o boty? Nechtěli odvádět pozornost. Jo, kýbl na hlavě neodvede pozornost. Koukni na ty boty, co má ta paní s kýblem na hlavě. - Páni. - Slyšíte to cinkání? Posledního Doktora, Davida Tennanta, všichni milovali. Nikdo nevěděl, co čekat od nováčka Matta Smithe, ale vy dva jste byli hned po první epizodě hitem. Věděli jste, jaký risk to byl?

Samozřejmě! Je to obrovská role. Hlavně tady, ten seriál je učiněná instituce, navíc byl David tak oblíbený a i v minulosti to mělo velký úspěch, ale to je na tom vzrušující. Lidi to baví, záleží jim na tom. - To mi přijde skvělé. - Mně došlo, žes v tom seriálu už hrála. - Ano. - Když byla společnicí Catherine Tate. - Hele, to jsem já. - Tohle ti moc nesluší. Pořád lepší než její dítě.

Takže tě znali už z téhle role? Vlastně to spolu nesouvisí, teď to točí úplně jiný tým. Takže je to na sobě nezávislé. Akorát mě znal castingový režisér. Takže ti zavolají. A to ti řeknou, o jakou roli jde? Mlží, nebo rovnou řeknou, že hledají novou společnici? Volal mi můj agent, který říkal, že hledají Doktorovu společnici. Víc jsem nevěděla.

Šla jsem na konkurz a zavolali mě na druhé kolo, tak jsem musela do BBC, kde jsem řekla, že se ucházím o roli Panic Moon, což je přesmyčka anglického slova pro společnici. - Berou to až tak vážně? - Ano. Je to úplně nejpřísněji tajné. - Tak tuhle přesmyčku už použít nemůžou. - No, to ne. Tak od začátku. P, dvě O…

Poonani. Ne. Ale lidé z tebe byli nadšení. Dokonce bylo hlasování, - že jsi nejvíc sexy společnice Doktora. - No jo. - Jak se to stalo? - No, v prvním díle jsi byla striptérka. - Ne, byla jsem pusomat. - Aha, pusomat, ne striptérka. - Je pusomat striptérka? - Ano. - Ne! Je to přesmyčka striptérky.

- Jen to není tak dobře placené. - Ano, špatně placená striptérka. A chodí k lidem domů. Když jsme u emocí, Pán času bude brečet, - protože Amy Pond udělá pá pá. - Je to tak. - Kdy tam končíš? - Ještě se vrátím příští rok, natočím pár dalších dílů, ale není přesně určené, kdy odejdu. - Takže nevím. - A opravdu úplně umřeš? - V Pánovi času přece nikdo neumírá.

- Já nevím. - Netuším, jak to bude. - A myslíš, že fanoušci bývalé společnice hnedka odhodí, nebo jsi společnice napořád? Ráda bych byla společnice napořád. - Díky. - Myslím, že to tak bude. Ale fanoušci Pána času jsou známí jako… - Šílení… - Nadšení? - Ano, nadšení. Hezky zachráněno. - Jaké šílené věci ti lidé říkali?

- Nadšené věci. Jeden chlápek mi posílá pohlednici z každé své dovolenkové destinace. A na dovolené je vlastně neustále. Poslední pohled byl z města, kde bydlím. Trochu mě to vyděsilo. Psal, že doufá, že mě potká. - Fakt? - Ale bylo to roztomilé, je milý. - Zavolej policii. - Těší mě, když se ozve. - To je divný. - Myslím, že je v publiku. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vysmažená zrzka

01

Odpovědět

A co to tedy je ten seriál, scifi/fantasy/groteska?

01

Odpovědět

Awww Amy.. Dodneška moje nejoblíbenější Doctorova společnice (a Smith je za mě nejlepší Doctor). Když si to člověk poslechne takhle s odstupem, když už ví, jak to s Amy dopadlo, tak na něj dopadá celkem silná vlna nostalgie. A jinak to obsazování herců z malých rolí do pozdějších větších rolí není u Doctora nic neobvyklého...

34

Odpovědět

Ani nahodou, nejlepsi Doktor je Tennant. Právě on stojí za tím, že se vzkříšení Doctora povedlo v celosvětovém měřítku. The End of TIme, to je nostalgie. Smith je pro mě naopak nejhorší.

20

Odpovědět

+Bad WolfTak to ani náhodou. Všechny díly s ním jsem viděla a dodneška nevím, co na něm všichni vidí a jsou z něj tak na větvi. Jedinou jeho kladnou stránkou byla Martha, protože jak Donna tak hlavně Rose stály jako společnice za starou bačkoru.A jinak Tennant měl jako Doctor jenom dvě polohy: Jsem nakopnuté štěně a Dneska jedu na perníku! a nic mezi tím. Mě ten jeho Doctor prostě nebavil. A když už jsme u nejhorších tak nejhorší je Ecclestone. Pak Křapaldi, pak Tennant. Smith a Jodie se u mě dělí o první místo.

02

Odpovědět

+whealteaTak to pozor! Já měl Ecclestona rád. Škoda, že tam vydržel jen jednu sezonu.

50