Jeremy Clarkson o novém Top GearuThe Jonathan Ross Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:12 181

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May přesedlali na Grand Tour na Amazonu, ale Top Gear pokračuje dál i bez nich, i když ani zdaleka ne tak úspěšně. Co na to Jeremy říká? A čím trávil čas v posledních měsících?

Přepis titulků

- Nevypadá Jeremy velmi dobře, dámy a pánové? - Ano! - A hodně jsi zhubnul. - Skoro 13 kilo za dva měsíce. - Co děláš, co se stalo? - Mám pauzu. Dal jsem si pauzu a v Číně mají lepší stravovací návyky. - A jezdil jsem na kole, ne autem. - Kolo je tedy prostředek budoucnosti? Ne, není, je to děs. Cyklistika není dobrá kratochvíle. Jsem z kola celý polámaný. - Ale hodně jsem zhubnul.

- Takže jsi všude jezdil na kole? Místo, kde jsem bydlel, bylo od malého městečka odděleno takovou... horou. Byla mnohem vyšší než Everest. A ty tři kilometry jsem jezdil každý den. Nesměl jsem pít alkohol, pokud jsem do města nejel na kole. - Kdo tohle pravidlo zavedl? - Já. Bylo to moje vlastní pravidlo. Žádný alkohol, pokud nepojedu na kole. Byla to vědomá snaha žít déle? Dostat se do formy a žít déle? Ne, když žiješ déle, tak máš akorát hadičku v nose.

Jsi přítěží rodině, státu. Nikdo nechce žít déle. Možná kdybys žil déle a bylo ti pořád 14, tak by to bylo super, ale tak to není, je ti 85 a nic už nefunguje. - Takže je ti 59? - Jo. Budu upřímný, vypadáš staře. - Takže jsi měl na svátky pauzu? - Jo, jel jsem do Číny a byla to paráda. Vietnam i Laos i Kambodža jsou naprosto fascinující. - Hele, co jsem si přivezl.

- Panejo, to jsou věci. Vrátil jsem se s plným zápěstím. Teď mám spoustu náramků. Ale tetování na kotníku nemáš, ne? - Ne! - Byl jsem takhle blízko. - Opravdu? - Už jsem byl u tetovacího salónu. Ale no tak. Ale pak se to pokazilo. Měl jsem tady absces. - A co se stalo?

- Nevím, nějaká infekce. Pravděpodobně kvůli nadměrnému cvičení. Příliš mnoho pohybu a potu a takhle to dopadá. A taky jsem chytil nějaké kožní onemocnění. - Jaké? - Britové nejsou stavění na to, aby fungovali v teplotách jiných, než je 15 stupňů Celsia. Jednoho dne jsem při práci vylezl z moře a nedaleko z moře vylézal nějaký Ital. Byl asi stejně starý, ale nevypadal jako já.

Měl bronzovou kůži, dokonalé a nedotčené vlasy, měl ostré rysy a pořád vypadal perfektně. Vylezl z moře a já si řekl... A nekousl ho jediný komár. Proč pohledné lidi nikdy nekoušou komáři? Lidi, co vypadají jako z časopisu, komáři nikdy nekoušou. A já byl celý poštípaný. Sem jsem byl rudý a odsud úplně bílý.

Pak ta kožní nemoc. A každá vlna mě srazila k zemi. Ale jeho ne. Jak je to možné? My Britové bychom měli zůstat v Barnsley. Vrátil ses jako nový muž? Jsi posilněný a nabitý? Rozhodně jsem posilněný a nabitý. A asi tě čeká další práce, protože Grand Tour měla úspěch. Na škále od 1 do 10, jak spokojený jsi, že se Top Gearu nedaří jako za vás?

To je náročný výraz. Počkej, zkusím to. Tví kolegové jsou vždy štědří a říkají... James a Richard říkají, že je to škoda, a přejí jim vše nejlepší. Já ne. Ale jo. - Jak dlouho jste to dělali? 17 let? - Jo, tak dlouho spolu pracujeme. Ale pokračujeme. Zrovna natáčíme další speciál. Ten začíná ve Vietnamu. To je horká novinka. Přemýšlíš dopředu a říkáš si, že nadejde čas...

Jaký máš plán? Jak dlouho to ještě budeš dělat? A jak se připravíš na tu obří díru ve svém životě? Emočně? - Až v něm nebudu mít Jamese Maye? - Ano. - Můžeš to se mnou přijít oslavit. - Myslím, že na tom pořadu je skvělé, že je mezi vámi pouto. Já bych ho nazval láskou. - Je to nenávist. - Ne. Je ti to nepříjemné, ale je to tak, je tu ryzí a neposkvrněný vztah tří mužů, který samozřejmě není sexuální, ale vztah tří mužů...

Kteří se opravdu milují. - Ano, jejich společnost je mi příjemná. - Proč nepřiznáš, že je miluješ? - To by bylo směšné. - Ale je to tak. Miluješ je. Jednou sem přijdeš a přiznáš... - Že jsem gay jak poleno. - Ne, to s tím nemá co dělat. Se sexem to nemá nic společného. - Teda kdybys chtěl... - Ty se z toho snažíš vytřískat příběh. Ne.

Myslím, že je to krásné. A bylo by hezké, kdybys to s námi mohl oslavit. - Je to tak, jsme do sebe zamilovaní. - To neříkám. Uniká ti podstata věci. Dělá, že nechápe, jak to myslím. Rozptýlil mě fakt, že ti ještě nezešedivěly vlasy. - Tady na straně mám nějaké šediny. - Takže si je nebarvíš? S těmi vlasy vypadáš jak Ken od Barbie. Jsou to moje vlastní vlasy, nebarvím si je!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na 59 vypadá opravdu staře, jako by mu bylo přes 70.
Mno, mně bylo 25 od 17, takže tomu rozumím ... :)
Zdar Max

34

Odpovědět

Hey Maxi! .........

Drz tlamu.

43