Meruňka

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:3 336

Vzpomínáte... jaké to kdysi bylo? Pocity, vůně... chutě? Jaké vzpomínky mohou vyvolat? Krátký zasněný film, v originále Apricot (Meruňka), od režiséra Bena Brianda, zasponzorovaný herci a štábem.

Přepis titulků

Chodila jsi na střednís nějakým klukem? Jo. S kým? Byl to basketbalista. - Basketbalista?- Jo. - Vysoký? - Normální výška.- Takže nebyl moc dobrý? Byl dobrý, ale nikdyse nedostal do ligy. A co ty?

Měl jsi...Jaká byla tvoje první holka? Nepamatuji si. MERUŇKA Takže když jsi byla na střední,tak jsi měla jenom jednoho kluka? Nebyl tam nikdo, s kýmby to mělo smysl. Byla jsem trochu... nepřístupná. - Vážně?- Ano. Řekni mi o tvé první lásce.

Ty první. Já, já si nevzpomínám. - Ty si nevzpomínáš?- Ne. Jasně. Takže se tady bavímeskoro tři hodiny, ty se mě ptáš na moji první lásku,ale sám mi nic neřekneš? Ale bavíme se dobře, ne? Ano.

Tak jo... byl mladší než já. Dobře. A co dál? Raději by sis měl vzpomenout,než na tebe přijde řada. Pamatuji si, jak pořádněkam vzhlížel. Proč myslíš? Nevím.

Mohl zírat do slunce déle, nežkdokoliv jiný koho jsem znala. Jako by spíš byl součástíokolí, než jeho částí. Hodně jsme ho viděli s jeho tetou. Chovala se k němu tak,jak si jeho inteligence zasloužila. S kamarády si nehrál. Měl takový jemný vzhled. Skoro by sis nevšiml, že tambyl, ale přitom doufal, že by mohl. Klíční kost měl vždy zakrytou.

Jako by nerad cítil vítrna krku, což je... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Už jdu!

Rád sebou věčněnosil fotoaparát. Rád fotil? Jenom jako dokument toho,co se mu stalo. S kým sdílel okamžiky, jako by kontakt s lidmibyl vzácný a neobyčejný.

Pověz mi o prvním polibku. Promiň? No jaká byla tvoje první pusa. Byla to zábavné?Smála jsi se? Píšeš si poznámky? Chci si jenom vzpomenout na detaily. Víš co, Marceli?

Vypadášjako milý chlapík, Tahle náhodná schůzka s cizincem bylavzrušující, ale myslím, že je u konce. - Jaký byl tvůj první polibek?- Proč se mě na to pořád ptáš? Nejsem... Nejsem si jist. Mám ty... kousky... - Víš, už jsem tě párkrát viděl.- Ty mě sleduješ? - Mám... takovou intuici.- Co tím myslíš, že jsi mě viděl. Nemohu si vzpomenout.

Byla to smutná vzpomínka na něj? Ne. překlad: Ajvngou časování: Otawww.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kluk byl levák, chlap pravák.

180

Odpovědět

ten chalapek byl ten kluk nebo mu ta holka byla jen vdecna ze si vzpomela ?

181

Odpovědět

je to nuda, rozzuzleni je jasne jiz od pulky filmu.. nechapu ze to ma tolik hodnoceni. davam tomu tak 3 bludistaky z 10

1814

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

Pekny krasny inteligentny dobre natoceny vizualne taktiez dobre spracovany filmik o laske.10/10

183

Odpovědět

sice se to táhne, ale je to fak krásnej a zajímavej film a to jak se to táhne se mi v určitej moment líbí

181

Odpovědět

Je to vskutku zajímavý , ale na*druhou stranu k posraní nudný.. :-D :-D

185