Meryl Streep u Ellen DeGeneres

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:628
Počet zobrazení:7 693

Jak jistě víte, celý Hollywood napjatě očekává, jak dopadne březnové udílení Oscarů. Z lednových nominací se těší mimo jiné i fenomenální Meryl Streep za roli ve filmu Blízko od sebe (v originále August: Osage County). Spolu s Ellen, která bude letošní Oscary moderovat, samozřejmě oscarové nominace jak se patří probraly. Na závěr Meryl předvedla svůj talent ve speciální disciplíně, kterou pro ni Ellen připravila.

Přepis titulků

- Gratuluju! - Pro boha! - Gratuluju! - Pořád mě to dostává. Nominace byly už ve čtvrtek a dnes máme pondělí. A pořád je to čerstvé. Ve čtvrtek ráno proběhly nominace. Takže gratuluju. Jak ses to dozvěděla? Čekala jsi u telefonu? Ne. Ještě jsem měla půlnoc. Vstávala jsem pozdě a... Nemyslela jsem si, že mám šanci.

Opravdu? Jo, vážně. Jak je možné, že s takovým výkonem... Musíš to přece dokázat zhodnotit a říct si: "Jsem dobrá, ale tohle bylo ohromný." - Děkuju, Ellen. - Mluvím vážně. - Četla jsem totiž noviny a... - To nedělej. A všude psali, že nemám šanci. Protože už jsem tak okoukaná.

To je... To je blbost. Není možný, aby se talent okoukal. Tvůj talent... ten se nikdy neokouká. Víš, kolik cen jsi doposud získala? Za celý život? Já ano. Je to 119 ocenění.

Pro pána! Letošní udílení Oscarů bude neuvěřitelné a jsem neskutečně vděčná, že je moderuju. - Jsou tam skvělé filmy... - Taky jsem ráda. Díky. S tebou je to zábava. Loni jsem vysávala a tys zvedla nohy... Skvěle jsi spolupracovala. Letos si na tebe zas něco vymyslím. Spolu s tebou nominovali Amy Adams, Cate Blanchett, Judi Dench a Sandru Bullock. Všechno skvělé filmy a skvělé herečky. Letos se urodilo tolik skvělých výkonů.

- Například výkon Emmy Thompson, kterou nenominovali. - To byl šok. Ano, to mě opravdu zaskočilo. Napsala jsem jí kvůli tomu dlouhý srdečný e-mail, jak mě to hrozně mrzí a ona odepsala: "To je dobře." To je celá Emma, to se jí povedlo. Bylo to opravdu překvapení, že ji nenominovali, ani Toma Hankse. Ano, letos je hodně překvapení... a nespravedlností. Ale o tvé nominaci jsem nepochybovala, protože tvůj výkon byl naprosto úžasný.

V tom filmu jsi opravdu zazářila. Naposledy jsi tu byla, když jsi byla nominovaná za Železnou lady. - Ano. - A říkala jsem, že vyhraješ, a taky že jo. - Mělas pravdu. - Ano. - To bylo úžasné. Jsi prostě úžasná. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak mi to nedalo a po delší době jsem se rozhodl na Ellen podívat a shrnout svůj názor, proč je tu neoblíbená.
1. Je to rozhovor. Postrádá to jakoukoliv dynamiku a půlka vět je typu "O, jak si skvělá", "Ne,to ty jsi." a další o "vtipných historkách" typu zvedlas nohy, když jsem vysávala.
2. Druhá část byla parádní, ale přijde mi, že jaksi zabili i tohle. Zase tam nebyla žádná dynamika. Když to porovnám např. s Craigem, tak si myslím, že on by z toho udělal spíš nějakou scénku, kterou by i on sám zahrál skvěle ( o Ellen pochybuju ).

Prostě mi tak nějak vadí, že je to rozhovor, který by mohl proběhnout u nich doma. Vím, že je to talk show a to k tomu patří, ale dnes už od talk show prostě očekávám něco víc.

62

Odpovědět

Hele v tom prvním videu po druhé minutě, jak Maryl mluví o mailu pro Emmu, je tam jiný význam. Ona jí napsala jak se kvůli tomu cítí špatně a reakce je "good". Né "To je dobrý", ale spíš jako "to je dobře". Tedy ve smyslu "to bys měla". Teda takhle to vidím já :D V tom spočívá ten vtip...

51

Odpovědět

Hej ty s tím červeným nosem, nekaž zábavu..

05

Odpovědět

+sankacoffeeSorry :)

00

Odpovědět

Máš pravdu, opraveno. ;-)

10

Odpovědět

Stejný scénář jako u každého videa s Ellen. Pustím, dokážu se soustředit pár vteřin a po chvíli se nachytám při jiné činnosti, zatímco je Ellen shozená dole na liště. Ani skutečné hvězdy to nezachrání.

67

Odpovědět

Já to mám přesně naopak. Pustím si jedno video a jsem u toho pár hodin.

63

Odpovědět

+Lucas89Kdyby ses radši koukl na p***o, pár celebrit by jsi taky možná uviděl a herecký výkon stejný, jako v tomhle případě moderátorský.

104

Odpovědět

Kto je ten škaredý nesympatický profesor vedľa tej populárnej herečky ?

144

Odpovědět

Nadáváte tu na to, že jí Ellen leze do zadku a přitom byste všichni před Meryl Streep jenom nekontrolovaně slintali a kopali nohou do vzduchu :D Dík za přeložení, mám rad craiga, mám rád conana ale jednou za čas zvládnu i normální rozhovor bez homosexuálních kostlivců, diváckých oprav a tohohle všeho. Pokud neoceníte rozhovor s někým jako je Meryl Streep i kdyby to dělala Agáta Hanychová tak potom Ellen nepřekládejte, protože to nikdo neocení přestože, já za to to děkuji. :) 10*

1811

Odpovědět

Všetci ? Myslíš ako seba a zvyšok osadenstva vypatlaných z celebrít zábavného priemyslu ?

92

Odpovědět

+matusyDík za vypatlanost, to vždy potěší ale líbí se mi jak dokáží lidé udělat z jednoho obyčejného komentáře hned zrcadlo celému lidstvu :D Nevím co na to říct, nebyl jsem osobní vůči nikomu, byl to spíše eufenismus k celé debatě tady ohledně věcí, které zde lidem vadí na Ellen potažmo rozhovoru.
Nemá cenu řešit, akorát jsem chtěl podpořit překladatele svým příspěvkem, protože pokud se s něčím překládám abych někoho pobavil potažmo mu zlepšil den a potom, akorát čtu řeči jak jí leze do zadku, hnusný prostředí, ukdákané slepice a tohle tak bych se na to s pardonem vy****. :D
Proto si myslím, že Ellen má své místo na VČ mezi Craigem a Conanem.

102

Odpovědět

Ano, rozhodně se nezasměju u každého videa od Ellen, ale toto mě upřímně pobavilo :D možná to bylo hostem, ale i tak ... myslím že by bylo nespravedlivé dávat nízké hodnocení :D :D

114

Odpovědět

Kvůli tomu jsem se dokonce i registroval. Já vám řeknu co mi na téhle show vadí. ( a neříkám že to co budu psát je ŠPATNĚ, jsou to jenom mé osobní pocity, kvůli kterým bych si její videa sám nepustil ) Hned první co mě odrazuje je studio. Strašně přeplácaný, spousta kytek, pokud se snažili, aby se divák cítil jako v květinářství, u mě se jim to povedlo. Ellen jako samotná mi ani tak nevadí, vadí mi její smysl pro humor, přijde mi, že to co by mělo být vtipné je spíš trapné. Protíváhou jsou, jako při tomhle videu, hosté. Nedej bože, když tam je jako host Kaley Cuoco, jako nedávno, to je pak pro mě nekoukatelné. Druhé video jsem ani nedokoukal, nevim proč, zase, přišlo mi to spíš trapné. Jsou to takové ty maličkosti, které tvoří můj celkový dojem. A nakonec, pokud Craigovi/Conanovi dávám vždy 8/9/10, myslím, že známka 6, co ode mě tyto dvě videa dostaly, je ještě příznívá.

115

Odpovědět

Tenhle rozhovor byl celkem fajn, Meryl je prostě zlatá a hodnocení je celkem zvláštní. Ale chápu, že Ellen moc lidem neříká, pro chlapi neatraktivní (troufám si tvrdit) a my ženské máme radši Craiga nebo Conana, protože jsou to prostě charismatičtí chlapi a ty rozhovory pak pro nás dostávají hned jinačí rozměr :D Mi třeba Ellen vůbec nevadí, ale ani mě nijak zvlášť netankuje. Nenadchne a neurazí.

71

Odpovědět

*pro chlapy

60

Odpovědět

Mě na tom štve trochu ten dámský klub... Je to jak povídání u čaje o páté. Stačí se podívat do publika a mám pocit, že jde spíš ladies night :D Craig má rozhovory naprosto jedinečné! Občas se ptá na nesmysly, ale díky tomu je to sranda. Conan má nejlepší skeče! A tahle dáma musí být miláčkem všech žen 40+
Řekla bych je, že tenhle web je pro trochu jinou věkovou kategorii, možná proto rozhovory od ní neoslovují.
Známka je průměrná - docela fajn - což mi přijde naprosto fér. Druhá polovina je lepší, nebýt té první mělo by video nejspíš jiné hodnocení... ;)

201

Odpovědět

Haha, když se ozve jásot z publika, tak to i trochu bolí.

32

Odpovědět

Jak už tu píšou ostatní, tu negativní zaujatost vůči Ellen nechápu. První část toho rozhovoru je naprosto standardní. Někomu může vadit, že Ellen Meryl tak chválí a "leze jí do zadku", ale to dělají všichni moderátoři včetně Conana a Craiga. Pokaždé, když tam jde někdo s novým filmem, řeknou, že se na něj byli podívat a jak byl boží a skvělej a tak. Prostě klasika.

No a druhá část rozhovoru je podle mě super a kdyby to Meryl udělala třeba u Conana - úplně to samý - měl by rozhovor známku 8 a více. Tak buďte soudný. Ano, dali jsme sem pár slabších videí od Ellen, ale to přece neznamená, že ji za to musíte do konce života nenávidět. ;-)

3742

Odpovědět

Elen je lezbička, mužom nanej vadí že sa s nimi nevyspí.. :D
ale aj mimoto ma tieto videá trocha nudili..

422

Odpovědět

+Bulky47Bulky,to je moj najvacsi sen vyspat sa s nou,fakt po nicom inom netuzim :D :D

261

Odpovědět

Nó, i když by byl nějaký rozhovor Ellen strukturově úplně stejný jako Conanův či Craigův, budu z toho mít úplně jiný pocit. Druhá polovina se mi sice líbila, ale ne kvůli Ellen.
Stručně, nemám ji rád, ale nejsem vůči ní zaujatý. Mám racionální důvody k tomu, proč mi příjde nesympatická a nerad poslouchám, jak zpovídá (jakkoli a jakékoli) osobnosti. Vlastně mi často vadí i její otázky, postoj a výběr osobností..
P.S.: Zvědavost mi nedala a poslal jsem video mé matce. Ellen se jí velmi líbí.

112

Odpovědět

Vieš čo McDonald... naser si...
Kto k***a si, ked chceš kázať o tom čo sa má ľuďom páčiť...
Kde si nechal súdnosť ty ?

212

Odpovědět

Tady není co nechápat, stačí se kouknout do obecenstva a je to jasný kdo je cílovou skupinou Ellen, samý ženský a "4%" mužů :-) Ten její feministický pořad se Conanovi vyrovnat nemůže i kdyby šlo o 2 totožné rozhovory.

21

Odpovědět

Vždycky se tak těším na Oscary a teď to bude moderovat ona? To už to rovnou mohli nechat Leoši Marešovi... Jinak její talk-show naprosto o ničem, přítelkyně jí má ráda, naprosto nechápu proč, takovej nudnej vynucenej "humor" bych čekal v nějaký estrádě s Jiřinou Bohdalovou a ne u jedny z nejoblíbenějších talk-show v americe?

3714

Odpovědět

Tak pod tohle bych se ti podepsal. Na druhou stranu tohle je asi první video, které mě od ní alespoň trochu pobavilo.

26

Odpovědět

Ellen Oscary moderovala již v roce 2007 a vůbec to nebyl propadák. Proto jí to nabídli znovu. ;-)

30

Odpovědět

absolutne vas nechapu.. jsou tu horsi videa s daleko lepsim hodnocenim...Ja osobne sem se u druheho videa moc bavil :) Meryl Streep je uzasna !

199

Odpovědět

Prosím přeložte toto video: http://www.youtube.com/watch?v=No32ED-OonA =)

20

Odpovědět

Je pravda, že hodně lidí je vůči Ellen zaujatých. Ale sorry, tenhle rozhovor byl fakt o ničem. Vždyť to celý bylo jen o pochlebování. Meryl, jsi úžasná, nejlepší, zasloužíš si Oscara, jsi jedinečná, úžasná, všichni tě milují, bla bla pořád dokola. Některé Elleniny rozhovory mám ráda, ale tohle byla fakt nuda.

366

Odpovědět

Taky je to jen úryvek z celého rozhovoru. A i kdyby, tak myslím, že to druhé video to vyvažuje :)

145

Odpovědět

Ten rozhovor není špatnej, ale Ellen je mi prostě strašně nesympatická, nemůžu si pomoct...

2110

Další