Metallica - Master of PuppetsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:6 187

Pro dnešek jsem si pro vás do hudebních klenotů připravila legendární Metallicu a jejich Master of Puppets z roku 1986. Myslím, že ke kapele ani písničce není třeba nic dodávat. Klip je vlastně sestřihem z nového filmu Metallica: Through the Never, který právě hrají v některých kinech ve 3D a který do velké míry ovlivnil můj dnešní výběr, takže rozhodně doporučuju! Užijte si to. :)

 

Přepis titulků

Jste živí? Jaké to je, být naživu? Pane! Hra vášní skončila. Rozdrolila se. Jsem zdrojem tvého sebezničení. Žilami ti proudí strach, plní se jasnou temnotou. A tvoje smrt je už na dohled. Ochutnej mě a uvidíš.

Potřebuješ mě víc. Oddaně mě necháváš tě zabít. Plazíš se ke mně rychleji. Poslouchej svého pána. Tvůj život hoří rychleji. Poslouchej svého pána. Jsem pán loutek a tahám z nitky. Ovládám tvou mysl a ničím sny. Jsi mnou úplně zaslepen.

Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! Jehla si hledá cestu. Jen mě nezklam. Smrt ovládá tvůj život čím dál víc. Bolest tě zcela ovládá. Utrpení je tvým rituálem. Připrav si snídani na zrcadle.

Ochutnej mě a uvidíš. Potřebuješ mě víc. Oddaně mě necháváš tě zabít. Plazíš se ke mně rychleji. Poslouchej svého pána. Tvůj život hoří rychleji. Poslouchej svého pána. Jsem pán loutek a tahám z nitky. Ovládám tvou mysl a ničím sny.

Jsi mnou úplně zaslepen. Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! - Pane! Pane! - Kde jsou sny, za kterými jsem šel? - Pane! Pane! - Slíbils mi samé lži. - Smích!

Smích! - Všude slyším jen smích. - Smích! Smích! - Směješ se mému pláči. Tak pojď! To peklo za to všechno stojí. Přirozenost sama. Jen bezdůvodný rým. Nekonečné bludiště. Necháš se unášet svým osudem. Tvůj život už nikoho nezajímá. Mě ale zajímá. Pomůžu ti zemřít. Prosvištím tebou.

Už ovládám i tebe. Pojďte na to! Plazíš se ke mně rychleji. Poslouchej svého pána. Tvůj život hoří rychleji. Poslouchej svého pána. Jsem pán loutek! Ovládám tvou mysl a ničím sny. Jsi mnou úplně zaslepen.

Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! Jen mě zavolej, vždycky uslyším tvůj křik. - Pane! - Pane! Ó pane. Můj jediný pane. Pán loutek! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

moje 4. nejoblíbenější píseň od Metallica...
jinak film byl dobrý. Podupával jsem si nohama celou dobu. Pokoužel jsem se vyburcovat kino, aby to promítačka pořádně osolila... ...a nic

220

Odpovědět

If you dont like this -that's fine. I get that, but you're wrong and i hate you.

210

Odpovědět

Díky Díky :D

200

Odpovědět

Moc si mě tím Veru potěšila, v tomhle roce asi teprve čtvrtý (a rozhodně nejlepší ;) ) hudební video který jsem si s radostí pustil, až jsem si zase uvědomil jak mi to metalové okénko chybí.

200

Odpovědět

Ahoj, v 5:37 tam James křičí: "Pancakes go!"
Chápu jestli jsi to úmyslně přeložila jen jako "Go!". Já jen pro jistotu... :)

190

Odpovědět

Mettalica .... je Better than You .... song z doby, kdy pravděpodobně neexistovaly /a možná dodnes neexistují/ lepší a silnější metalové nahrávky než Ride The Lightning a právě Master Of Puppets. I když poslední léta a léta nenahrávají takové pecky, tak naživo jsou stále fenomenální. Fuck že jo!

241

Odpovědět

ummm... metaLLica? (sorry, ale na tohle jsem celkem háklivej :)

214