Miami Horror - Holidays

Thumbnail play icon
41 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:4 084

Viděli jste někdy Dr. Zoidberga za volantem? V dnešním klipu od poměrně mladé australské kapely budete mít jedinečnou šanci. Svou debutovou desku Illumination vydali Miami Horror teprve loni a kromě mnoha povedených elektro-popových skladeb na ní najdete i písničku Holidays, ke které byl natočen tento netradiční videoklip.

Přepis titulků

Netušila jsem, kdy tě mám čekat. Nebo jestli se vůbec někdy objevíš. I když tě všichni chtěli mít pro sebe, vždycky budu já tou, které zavoláš. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila. Kvůli všem těm věcem, co sis prožil, jsi o mně nikdy pořádně nepřemýšlel.

Ale představ si, jak bychom se spolu mohli mít. Určitě bys byl příjemně překvapen. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila.

Všechno vede zpátky k tobě. Všechna ta tvá slova... Pokud si nejsi jistý tím, jestli se ti to nezdá... počkej a uvidíš další den. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila.

Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila. Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila.

Netuším, kde ses tady vzal, ale vím, že tě potřebuju. Abys mi někam odletěl, to bych nikdy nepřipustila. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobré video ale proč tak malé hodnocení ???? Když si odmyslíte ten videoklip tak ta písnička má fakt nádhernou muziku !! :P

180

Odpovědět

Ještě ho namalovat do červena,oholit,dát mu klepeta,modrý kalhoty a žabky a byl by to celej Zoidberg. ;) :D

180

Odpovědět

kde mámenový dil pane bughero ? já z vašich oběví žiju... nemam co posouchat :-D

184

Odpovědět


Odpovědět

BUGHERO proč sem dáváš blbosti?

188

Odpovědět

Za 1. do 33 vteřiny se mi to celkem líbilo, ale zbytek písničky je o ničem, za 2. čekal sem nakou pointu, proč má na hlavě kus Zoidberga, bohužel sem se toho nedočkal a proto budu další a nedám tomu přílíš velký hodnocení, bohužel :)....

182

Odpovědět

počkat... důvod proč vypadá tak jak vypadá ?

180

Odpovědět

Na tohle se dá použít jen jedna fráze: WTF !

183

Odpovědět

Jenom Zoidberg? Nuda...

183

Odpovědět

aaa to je teda neco:(

185

Odpovědět

Pořád čekám na Arctic Monkeys, Arcade Fire, Yuck nebo the Drums :(

183

Odpovědět

WTF?! :/

183

Odpovědět

Tak, čekal jsem, že tohle přeloží spíš Zoidy ! :D

180

Odpovědět

Need a new driver?
Why not Zoidberg?

180

Odpovědět

Bezvadný :) 10*

183

Další