The Naked and Famous - Young Blood

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:302
Počet zobrazení:5 326

The Naked and Famous je rocková kapela z Nového Zélandu. Vznikla před 3 lety. První studiové album "Passive Me, Aggressive You" vyšlo loni v září.
Píseň "Young Blood" oslavující mládí zazněla například v seriálu Chuck (4x13) a také v Gossip Girl - Super drbně (4x14). Také zazněla v cover verzi od Jessie J v novém (2011) americkém filmu "Prom".

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Všichni jsme ještě mladí a naivní. Máme určité schopnosti... Naše nálada se neustále mění. A nikdy nevíme, kdy ta změna přijde. Cítím hořkosladkou chuť na jazyku. Snažím se číst mezi řádky. Nakonec se vždycky zase zamiluju.

Nemůžu si pomoct, hledám chyby. Snažím se vyhrabat z téhle díry. Jeden dočasný útěk... Začíná se to opakovat... Ležíme pod hvězdnou oblohou. Držíme se pevně za ruce. Střežíš má tajemství, doufám, na věky. Slibuješ a přisaháš při nebi.

Cítím hořkosladkou chuť na jazyku. Snažím se číst mezi řádky. Nakonec se vždycky zase zamiluju. Když to uvadá, silně to s tebou zamává. Zašeptej to do větru. Když se to rozpadá a tříští na kusy, otřásá to tebou.

Počítáš všechny svoje chyby. Máme naději... Odpusťme si, dokud není příliš pozdě. Zašeptej to do větru. Zašeptej to do větru. Zašeptej to do větru. Zašeptej to do větru. Cítím hořkosladkou chuť na jazyku.

Snažím se číst mezi řádky. Nakonec se vždycky zase zamiluju. Zašeptej to do větru. Cítím hořkosladkou chuť na jazyku. Zašeptej to do větru. Snažím se číst mezi řádky. Zašeptej to do větru. Nakonec se vždycky zase zamiluju.

Zašeptej to do větru.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jaké to seriály sakra? nějaká super drbna?! Tohle je ze Shaun white snowboarding a zní mi to v uších když jedu dolů na prkně! už k téhle písničce nebudu mít nikdy stejný vztah :(

182

Odpovědět

gužu: Já na ně přišla přes znělku na VivěPlus, která toho z MTV dost přebírá. :)

181

Odpovědět

mohla by si od nich přeložit aji píseň Girls Like You ta se mi taky hodně zalíbila :D

180

Odpovědět

svkělý, skvělý a ještě jednou skvělý. Young Blood jsem zaregistrovala, když ji před časem hodili na německý MTV jako znělku snad před každý pořad. Cover Jessie J je slušný vzhledem k jejím brilantním hlasovým schopnostem, ale originál je prostě nedostižitelný.

181

Odpovědět

Noir: Je dost možný, že máš taky pravdu. Tenhle text je dost nejednoznačnej. :)

180

Odpovědět

Nechci být za trola, ale není "We require certain skills" spíš něco jako "vyžadujeme určeté schopnosti/zkušenosti" ve smyslu "je to s náma těžký"?

Jinak jsem se od toho docela zaposlouchal, chytlavá písnička.

182

Odpovědět

Super! To je aspoň song

180

Odpovědět

SKVELA PESNICKA !!!

181

Odpovědět

Připadá mi to takový melanchonický, ale mám z toho lepší náladu :D . Super kapela

180

Odpovědět

Farseer: Nevyfoukla, The Naked and Famous předtim ani neznal. :D

181

Odpovědět

mam stejny nazor jako recan , mgmt posloucham a todle je podobne a taky super , diky za pridani ( mam pocit ze si vyfoukla BugHer0vi pisen do alternativniho okenka :-) )
10/10

181

Odpovědět

perfektní

181

Odpovědět

asinmustafa: Ďakujem vel'mi pekne.

181

Odpovědět

janica teraz si si tymto u mna splhla... :-*

180

Odpovědět

marw: taky je znám díky téhle písničce, je tutová!

180

Další