Michael C. Hall u Jimmyho Kimmela

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:5 690
Michael C. Hall začínal v divadle. Objevil se v několika broadwayských muzikálech, v jednom z nich pod taktovkou režiséra Sama Mendese. Právě ten Halla doporučil na roli Davida Fishera v seriálu Odpočívej v pokoji. Pro tehdy třicetiletého Michaela byla první zkušenost před kamerou, a role mu hned vynesla nominaci na Emmy. A poté následovala jeho dosud nejslavnější role v seriálu Dexter. Tam ztvárňuje titulní roli forenzního vyšetřovatele, který po nocích zbavuje ulice Miami zločinců, kteří unikli spravedlnosti. Poslední řadu tohoto seriálu začala stanice Showtime vysílat už 30. června, o dva měsíce dřív, než jsme zvyklí. V rozhovoru se dozvíte Michaelovy plány po skončení natáčení poslední řady Dextera a uvidíte, jak postava Dextera inspirovala jednu britskou pekařku. Tento rozhovor byl odvysílán 3. července 2013. Pozn.: SAG je zkratka pro Screen Actors Guild, což je americká odborová organizace pro filmové a televizní herce.

Přepis titulků

Náš první dnešní host byl nominovaný na Emmy a vyhrál Zlatý Glóbus. Už osm let hraje nejmilovanějšího sériového vraha vraždícího další sériové vrahy v snad celé historii televize. Plazmou pokrytého Dextera dávají každou neděli na Showtime. Prosím přivítejte Michaela C. Halla. - Jak se máš? - Dobře. Rádi tě tu máme. Zabils dneska někoho? Nikoho jsem dneska nezabil.

Ani v práci jsem žádnou vraždu nepředstíral. Takže to všechno jen hraješ. U posledního záběru vždycky jdu do toho a... Ne, jen to hraju. Je to skvělej seriál. Natočili jste už osm řad. Slyšel jsem, že vám zbývá už jen jeden týden natáčení. Právě jsme uprostřed natáčení posledního dílu. To musí být... - Možná ne. Možná jsi rád. - Je to hodně věcí dohromady. Je mi to trochu líto.

Asi na to budeme nostalgicky vzpomínat. Jsme na to dost hrdí. Osm let je jako... - dvě vysoký po sobě. - Jo. - Je to dlouhá doba. - Někteří po osmi letech na vysoké - skončí ve Starbucks. - Jo. Pokecal jsem si s publikem. Vrhneš se hned na další film nebo seriál? Před Dexterem bych si to neuměl ani představit. Rád bych si myslel, že na obzoru jsou věci, co si neumím ani představit.

Po skončení natáčení se chystám na jeden nezávislej film, - ale rád bych si dal pauzu, abych dělal jiný věci. - To jo. - Něco jinýho než hraní? - Jo. Jako... pěstování jahod. Poslední dobou nad tím uvažuju. To je dobrej nápad. Vážně o tom uvažuješ? Jo. Je to jedna z možností. V podstatě se snažím sehnat sazenice zdarma. - Jseš farmář?

Pěstuješ něco? - Ne, jsem začátečník. Bude to... Víš, že se jahody dají pěstovat v květináči? Farmu na ně nepotřebuješ. - Jo, ale já jich chci mít hodně. - Chceš celou farmu? - Jo. Je dobrý, že budeš mít další práci, při které budeš pokrytej červenou hmotou. Přesně. To mi na tom bude chybět nejvíc, - takže jsem chtěl něco, co by... - Našel sis něco na place, co by sis chtěl schovat na památku? Jo. Například Dexterův stůl už byl zamluvenej. - Mě se nikdo neptal.

- Ty nemáš nárok vybrat si jako první? Ne, ale já nejsem moc sentimentální a ten stůl je celkem velkej. Myslím, že si nechám tu kartičku, co nosí. Jeho průkaz. A jeho hodinky. Tyhle dvě věci jsem si vždycky chtěl nechat. Ještě má v laboratoři takový abstraktní umělecký fotky krve. Říkal jsem si, že si jednu vezmu a pověsím ji na... - záchod pro hosty. - Ti by se asi divili, kdyby je u tebe viděli. Bojí se tě lidi, když tě potkají?

Mají z tebe divnej pocit? Já nevím. Normálně jsou celkem milí. Možné je to v jistým smyslu výhoda. Od té doby, co jsem začal točit Dextera, mnohem častěji se mi stává, že mě lidi před sebe pustí v obchodě. - Jo. - Nechtěj tě mít za sebou? Myslím, že jo. Je to trochu jako... Běžte první.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože, ten Kimmel je strašný.

1915

Odpovědět

proč tak nízké hodnocení videa?

245

Odpovědět

Děláš si p***l, šak je hodně vysoké, co bys víc chtěl?

184

Odpovědět

Proč tak vysoké hodnocení videa?

203

Odpovědět

Mě to připadalo jako výborné video- tedy 8*. Žádná legenda, mazec, super, nádhera to fakt nebyla. Připadá mi, že někteří lidé tu hodnotí dvěma způsoby: dobré video=10*, špatné video=1*

180

Odpovědět

Cože?! Osmá série už začala?!?! Ještě že vás mám, jinak bych na to do září vůbec nepřišla :-D

1810

Odpovědět

Dexter = 100 % dokonalý seriál !

238

Odpovědět

Když Michael C. Hall přijde do baru a řekne že by za jedno pivo zabijel tak ho asi dostane zdrama ne?

207

Odpovědět

To už bylo v Simpsnech :P

191

Odpovědět

škoda, že to je u jimmyho kimmela, je to nuuuuuda. :( jinak dextera miluju, skvělý seriál! :)

2012

Odpovědět

Prečo nezavediete hodnotenie 5 hviezdičkami ?

1826

Odpovědět

nejlepší seriál!!!

202

Odpovědět

zlatej Conan..

2010

Odpovědět

při čtení prvního jména v nadpisu si řikám "Michael C. Hall, wow, paráda"... - "u Jimmyho Kimmela" - ...."škoda"

2221

Odpovědět

Přesně ,ty jeho show mi přijdou všecky stejné jenom se tam mění lidi... Nijak nepřekvapí.

209

Odpovědět

škoda, že končí :)

214

Odpovědět

Ale zase platí to samý co už sem tu psal kdysi. Lepší když to skončí dokud to má úroveň, než aby z toho rejžovali peníze a tahali to dál.

Jinak Dextera teď dokoukávam a fakt je to skvělej seriál.;)

212

Odpovědět

+nevermoreto by platilo keby skončil po 4. sérii

1815

Odpovědět

+nevermoreregressiv:
To už je silně subjektivní. Mě se třeba osobně 5. a 6. série líbila mnohem víc než třeba 2. Ale je pravda, že 7. a 8. jsou zatím takový pomalejší, ale pořád stojí za to se na to koukat.;)

190

Odpovědět

+nevermoreU mě už asi nic nepřekoná jedničku a její závěr, to bylo hodně dobře a procítěně zahraný ;-)

210