Michael McIntyre - Posilovna

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:758
Počet zobrazení:10 565

Dnes vám Michael McIntyre nabídne vtipnou příhodu z posilovny, přesněji řečeno z šatny.

Přepis titulků

Všichni mi říkají, ať chodím do posilovny. Já to zkusil. Byl jsem tam a byla to hrůza. Hlavně šatny, ty nechápu. Nechápu mužský postoj vůči nahotě. Muži, kteří tu dnes sedí, si myslí: "Já tě nechápu." Kdybych měl být na veřejnosti nahý, bylo by to jenom na vteřinku. Vezmu si čisté kalhoty, přichystám si je. Mám je pěkně blízko u sebe.

A pak si rychle svléknu staré kalhoty a obleču čisté. A jsem znovu v kalhotách. Občas jsem moc rychlý. Mám na sobě dvoje kalhoty, ale seru na to. Radši dvoje kalhoty, než žádné. Ostatní muži na to jdou ale úplně jinak. Vyjdou si ze sprchy a procházejí se, aby uschli. Taky si ručníky utírají zadky.

Já si nikdy v životě nesušil ručníkem zadek. Ani nemusím, mně ze zadku voda neteče. Ale ostatní muži tráví hodinu utíráním zadku. Vyplácají na to tucty čistých ručníků. Ale nedělají to někde v rohu, nýbrž všem na očích a vrhají na vás takový pohled: "Jo, teď si ručníkem suším zadek." Někteří muži si kalhoty oblékají až nakonec. Vyjdou si ze sprchy, oblečou si košile.

Mezitím se jim to dole všechno třepotá. Pak si uvážou kravatu. A helemese, kdo to na vás pořád mává. Bunda. Kabát. Šála. Klobouk. "Jo, zlato!" Boty a ponožky. Jak je to kurva možné? Co teď budeš dělat?

Ty kalhoty si na sebe našiješ? A k tomu jim ještě padají klíče. Jednou jsem viděl chlápka, jak si u sušiče rukou suší chlupy u přirození. To by mělo být protizákonné. A přitom si povídal o cenách nemovitostí. "Myslíš, že jsme se propadli na dno?" Taky se k sobě hlásí. Kdybych já v šatně viděl někoho, koho znám, schovám se ve skříňce. A tenhle chlap namísto toho udělá tohle: "Marku?" - "To není možný!"

- "To jsi ty, Richarde?" - "Já nevěděl, že sem chodíš." - "Nedávno jsem se přistěhoval, jaké to tu je?" A vy vůbec netušíte, kam se dívat. "Ach, bože!" Jednou jsem si sednul a zavazoval tkaničky. Už nikdy se na takovém místě do téhle výšky neskrčím! Nade mnou byly skříňky a někdo hledal tu svou. Já si tam sedím a zavazuju tkaničky. "Kurvafix!"

Pak za mnou přišel jeden chlápek: "Promiň, kámo, nevíš, jaký je čas?" "Je čas si obléct ty zasraný kalhoty!" www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Zrovna jsem přišel ze sauny a asi po 5 sekundách tam jsem si musel vzpomenout na tohle video. Nejde o utírání zadku ale o ten postoj k nahotě. Týpek si nahatej suší vlasy, místo aby si aspoň ručník přehodil kolem. V potírně se týpek protahuje ve stylu, koukni na mé panděro a ptáka. Kua kdyby to aspoň byla smíšená sauna, tak se nedivím ale tady není komu ukazovat boha.

20

Odpovědět

Ten by asi v saunách nepřežil

221

Odpovědět

dyt ty lidi v zadu ho ani nemuzou videt

198

Odpovědět

On je boží :DDDD

203

Odpovědět

tak tohle video mi přišlo o ničem :/

1850

Odpovědět

10 lidí nechodí do posilovny

209

Odpovědět

Hodím sem odkaz na titulky, co jsem vytvořil k Jimmy Carr: Being Funny.
Díky Videačesky, jsem objevil tohoto komika a zjistil, že nějaké záznamy nemají české titulky a tak se rozhodl poslední DVD přeložit.
http://www.titulky.com/Jimmy-Carr-Being-Funny-222529.htm

192

Odpovědět

Diky.

181

Odpovědět

Oooo děkuji moc za Jimmyho :)

191

Odpovědět

Paráda! Nebudeš dělat titulky i na Telling Jokes? Bohužel nejsou ani anglický, takže si to nemůžu vychutnat na 100%

181

Odpovědět

+jedyNejdřív počkám, jaký bude ohlas. Zhruba první půlku jsem překládal z odposlechu ale pak jsem usoudil, že to takhle nejde. Anglické titulky nebyly, tak jsem si pořídil DVD a pak musel zpětně první část upravovat. Stejný případ by byl i s Live popřípadě s Telling Jokes. Ale moc se mi do toho nechce.

180

Odpovědět

Tak nevím do jakejch šaten chodíte, ale ať jsem byl v jakýkoliv, tak tam vždycky byl někdo, komu trvalo děsnou dobu než si navlíkl kalhoty :D JInak poznámka, jestliže mu neteče voda z p****e, tak si ji nejspíš ani neumývá, takže si ji pak nepotřebuje utřít. Jen by mě zajímalo, jak mu asi smrdí spoďáry, to musí být ultimátní.

198

Odpovědět

Nechce se mi na to dívat znova, takže se možná pletu, ale on se celkově snad ani nezminoval, že by si cokoliv umýval ne? Jde ze špinavých rovnou do čistých as fast as possible. Záhada suché p****e vyřešena :D

203

Odpovědět

+JustinI kdyby... tak osobně se na p****i tak potím, že bych ji neutřenou do čistejch kalhot nedával... ale je fakt, že to má každej jinak :D

190

Odpovědět

A pak si chlapsky veme růžovou košili, lesklej oblek a bude mi namlouvat, že se mu nelíbí péra...

2116

Odpovědět

tak pod tohle bych se podepsal :D

200

Odpovědět

+DendelinJeště tu patku načesanou navoskovanou. Hošan z jak z Modrý Ústřice.

190

Odpovědět

Takovej problém jsem v posilovně teda ještě neměl :D Možná proto že je to malá posilovna a skoro nikdo tam nechodí :D

183

Odpovědět

Možná proto, že tam nechodíš ani ty...

224

Odpovědět

Mpžná proto, že ty seš ten, kdo si obléká kalhoty jako poslední.

231

Odpovědět

zlaty jimmy car :) neplanujete nieco nove od neho ?

1823

Odpovědět

Panáček je kapečke přihřátý :-) Asi chodí do šaten striptérů...

1859

Odpovědět

Jé, ty jsi ale vtipnej...

204

Odpovědět

Tak ten nemá chybu :-D dokonalý!

2026