Můj kámoš PeanutMilé kotě

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:4 384

Kočičí reklamy na Friskies zaznamenaly obrovský úspěch a stále vznikají nové. Tentokrát se Kotě od Kocoura dozví víc o jeho kamarádovi Peanutovi.

Přepis titulků

Milé kotě... Myslím, že jsem ti říkal, že než jsi přišlo, a do našich životů vstoupilo tohle psisko, měl jsem nejlepšího kámoše jménem Peanut. Odpočívej v pokoji. Peanut byl speciální druh loveckého psa, aspoň tak mi to říkal. A já mu věřil. Byl hodně aerodynamický. Ne jako ten chodící polštář, co máme teď. I když jsem si nebyl jistý, k lovu čeho byl vyšlechtěný. Možná křečků? V těch jejich malých tunelech. Na takové tunelovací akce.

Každopádně, Peanut a já jsme hráli takovou hru, kdy jsem na něho mocně zasyčel, a on na mě zaštěkal a já na něj pak zasyčel a... jo, to bylo něco. Jen v jedné věci jsme se neshodli - a to byly oblečky. Nejsem úplně proti tomu, jen mi to přijde nedůstojné. Skvělý lovecký pes převlečený za hot dog. Já to chápu, chápu ten vtip, ale móda přece není vtip. Člověci se taky nepřevlíkají třeba za... šneci. Na mě s tím nechoďte.

Jen si zkuste mi dát zelený svetr, balíček chipsů a říkat mi "guacamňaule". Ten svetr by to nepřežil. Taky mám pro vás vtip: Jsem Santa Claws. Chápete? Claws jako drápy. Přesně to by zaútočilo na váš zadek. Každopádně, kotě, kdyby ti chtěli dát křídla a říkat ti "mňaukadlo", utíkej. Schovej se tak daleko pod gauč, až tvoje mňoukání bude mít ozvěnu. M Ň A U, MŇAU, mňau, m ň a u... Hm, i když myslím, že bych tak mohl získat trochu pozornosti... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci je řečeno "I think I got off on a bit of a tangent there", nic o pozornosti.

10

Odpovědět

Škoda, že už zefrank1 nědělá "True Facts About..."
Ten jeho hlas je super.

191