Milé kotě, nechoď do ložniceMilé kotě

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:5 293

Co si kocour myslí o Superbowlu už víme. Co dalšího se ale ještě děje s lidmi, kteří na velkou hru koukají...?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Milé kotě, až začne velká hra, instinkt zavelí najít si klidné místo jako únik před šílenstvím. Musím tě však varovat: neschovávej se do ložnice. Je to tam strašidelné. Je tam hromada kabátů a lidé, kteří je nosili... Jsou pryč. Zmizeli. Prohrabal jsem ty kabáty skrz naskrz, ale nebyla tam ani stopa po životě.

Zůstala jen vůně jejich podpaží. A samozřejmě ty kabáty. Myslím, že to se stane těm, co prohrají velkou hru. Zničí je. Nějakým laserem. Který nemůžu najít. Správná otázka, kotě. Proč se před zničením všichni spolu váleli na hromadě? To nevím. Hele, jednoho dne tu nebudu a budeš muset na věci přicházet samo. Jsem jako tvůj šerpa.

Vedu tě cestou poznání. A tyhle kabáty... evidentně... Jsou pozůstatek velké kočičárny. Ale beze srandy. Protože my za to nemůžeme. Aspoň myslím. Vážně? Říkám ti, že je tu místnost, kde mizí lidi... A tebe vyděsí zvonek? Je to blbej zvonek! Co se podle tebe stane? Každopádně, jak říkám, nechoď do ložnice. Nechtěl bych tam jednou najít jen hromádku tvých chlupů.

Začal jsem tě mít rád. To nebylo snadný říct. To bylo... Proč mám chuť na tebe teď zasyčet? No dobře, tak já to řeknu. Rád ti olizuju čumák. Chci ti olíznout čumák. Máš tak roztomilý čumáček, až ho musím olíznout...

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video od videa horsi.

243

Odpovědět

První 2 díly byly skvělé, ale Superbowl a tohle už je bez vtipu, už to není ani originální.

371

Odpovědět

Mohlo to být delší.

1211

Odpovědět

super desna - turbokokotina. Som v pomykove, kto moze taketo videa vobec vytvarat.

1923

Odpovědět

neasi ty lidi co to dělají bych zavřel do raplhausu

34