Napodobo-kočkyMilé kotě

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:5 645

Kocour tentokrát koťátku představí kouzelné okno, které očividně vede do jiné dimenze... I've been meaning to tell you. - Chtěl jsem ti říct. apparently - podle všeho / zřejmě / jak se zdá standoff - někdo, kdo si drží odstup break the ice - prolomit led annoying - otravný to bathe - koupat se free will - svobodná vůle litter box - kočičí záchodek (litter - písek, podestýlka; box - krabice) impersonate / mimic - napodobovat copycat - (doslova kopírovací kočka) osoba, která se po někom opičí, někoho napodobuje (v reálném čase nebo dlouhodobě chováním, oblékáním...)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Milé kotě, musím ti říct, že v domě je jedno okno, níž než všechna ostatní okna, a je vážně divné. Na druhé straně totiž žijí tyhlety kočky, a jak se zdá, teď už i pes. Zpočátku nebyly moc přátelské, držely si odstup, ale... chtěl jsem prolomit led a řekl: "Kdo jsi a jak se jmenuješ?" A víš co? On řekl to stejné úplně v tu samou chvíli! Jako kdybychom si četli myšlenky.

A teď se podrž - máme stejné jméno. Není to zvláštní? Každopádně postupem času to začalo být trochu otravné. Chápeš, já se umýval, on taky. Já jsem vyskočil, on vyskočil... Až jsem nakonec řekl: "Přestaň mě kopírovat!" A víš, co je šílené? Řekl úplně to stejné. A v tu chvíli mě napadlo: "Páni, co když já kopíruju jeho?!" Existuje vůbec svobodná vůle?

Kde se ocitnou naše bobky, když zmizí ze záchodku? Nevím! Šla mi z toho hlava kolem... Každopádně jsem tě chtěl před těmi kopírovacími kočkami varovat. Mělo by se jim nějak říkat. Napodobo-kočky? Mimikry-ťátka? Nevím...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem, že na tom konci řekne Copycat, to mě zklamalo :D, jinak super?

113

Odpovědět

takže blbá reklama? ...sousedka má asi 14 koček a teď i tři psy .....si nedovedete představit ten smrad....

515

Odpovědět

Já věřím, že si ta zvířátka už zvykla.

593

Odpovědět

+OlafDarkKočkám smrad moc nevadí, rády jí aromatické ryby atp.

45

Odpovědět

+OlafDarkNehnevajte sa na mňa mám tri mačky v byte a dvoch psov, mačky absolútne milujem, ale teraz nejdem obhajovať 14 mačiek v byte. Práve naopak. Ono to musí byť smrad, veď každá mačka robí potrebu, takže kto má doma vie, že to treba hneď čistiť inak je závan v celom byte. Tri mačky nám po obede "zaromatizujú" byt natoľko že po vyčistení záchoda sa musí celý byt vystriekať nejakým hajzelsprejom. Neviem si predstaviť chovanie 14 mačiek v jednom byte, keď u nás sa s troma zavše dejú také naháňačky, že sa bojím o ich zdravie, aj keď máme našťastie byt tak spravený, že je v ňom dlhočizná chodba spájajúca dve izby takže majú fakt dlhú trať. Taktiež si neviem predstaviť čistenie záchodov 14tim mačkám, keď ešte k tomu ak ho mačka nemá vyčistený vyserie sa hocikde, ale ako ten smrad si predstaviť viem. A ak má niekto rád mačky, nemal by si slepo zastávať každého chovateľa, pretože aj týmto mačkám to fakt nemôže robiť dobre v jednom byte, skôr by som povedal že to hraničí s týraním ak to už týranie nie je...

90

Odpovědět

+OlafDarkmame 1 kocoura, kdyzbyl jeste malej tak sme ho zavirali na noc v koupelne kde mel vsecko co potreboval, aby proste nedelal po baraku kraviny.. a ten smrad kazdy rano si nedovedete predstavit.. po 1 kocce.

20

Odpovědět

Dokonalý spot... Kto to robil, klobúk dole..

112