Milé kotě, toto je pesMilé kotě

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:541
Počet zobrazení:7 599

Reklama na Friskies měla úspěch, a tak kocour poučuje kotě v několika dalších pokračováních. Tentokrát mu poví něco málo o psovi.

Přepis titulků

Milé kotě, možná sis všimlo, že v domě je nová... věc. Říká se tomu pes a vím to proto, že ještě před tebou jsem měl nejlepšího kamaráda Buráka. Odpočívej v pokoji. Nejdřív jsem myslel, že je Burák jen hodně ošklivá kočka. Jistým způsobem okouzlující, ale se zkaženým dechem. Fuj. Takže kotě, toto bys mělo vědět. Milé kotě, představ si kočku...

a teď si odmysli nezávislost, čistotnost a inteligenci. To, co zbyde, je pes. Uvedu příklad. Včera jsem viděl, jak pes sedí na zadku a posunuje se po zemi pomocí předních tlapek. Podíval se na mě, a víš, co řekl? Řekl: "Hele, chodím po dvou nohách, stejně jako lidi!" Takže snad chápeš, s čím máme tu čest. Milé kotě, občas mě můžeš vidět, jak provádím něco jako nindža techniky.

Jako třeba: Nelekej se. Tím jen ukazuju svou nadřazenost. Cože je... Ne, tobě to zatím moc nejde. To bylo ještě horší. Málem sis zlomilo hřbet. No páni... Milé kotě, možná zaslechneš frázi "pes je nejlepší přítel člověka". To je z jejich strany bezva marketingový tah. Nechápu, jak to dokázali. Určitě to neinzerují v novinách. Vidělo jsi, co s novinami dělají? Rozhodně je nečtou, to ti povím.

Ulevují si na ně. Milé kotě, pes zjišťuje, jestli je vhodné něco strčit do tlamy, tak, že si to strčí do tlamy. To je jejich způsob rozhodování. Zkrátka sežerou skoro všechno. Především toaleťák. Žerou dokonce i ty divné suché hnědé kousky čehosi, co nám lidi dávají. Ale nesmíš se na něj zlobit, jen ať to klidně sní. Když ho při tom chytí, zavřou ho do vězení.

A pak si můžeme bez vyrušení vychutnat naše šťavnaté jídlo z plechovky. Je to taktika. Milé kotě, někdy lidi psovi říkají "ště-ňé", což bude nejspíš francouzsky "loutka". Proto ho občas uvazují na provázek. Podle mě je to to nejhorší vodění loutky na světě, takže pokud se to pokusí navléknout na tebe, ani se nehni. Věř mi, že šoubyznys není nic pro nás.

Milé kotě, pes může být občas mazel. Onehdá za mnou přišel a začal mi olizovat uši. Bylo to sice divné, ale zároveň příjemné, takže proti gustu... Když jsou psi šťastní, nechoď k nim zezadu. Protože začnou mávat ocasem jako hodně divným chlupatým mečem. Dokážou tak podrazit nohy i děcku. Milé kotě, náš život teď bude trochu těžší. Nebude snadné uhájit si chvilku klidu.

Alespoň si můžeme být jistí, že lidem nebude smutno, zatímco spíme. Což prozatím stačí. Přesně tak, pse. Pokloň se. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nelíbí se mi tato reklama. Má to být vtip, chápu. Ale psi si nezaslouží takto urážet a říkat bludy o nich. Psi jsou mnohem inteligentnější, užitečnější a celkově lepší než kočky. Kočky jsou nudný a jsou to v podstatě jen živé hračky. Se psem si člověk může zaběhat, pořádně se zabavit venku.

941

Odpovědět

Existují dva druhy psů Normální:vadí jim kočky,aspoň na ně štěkají nebo s nimi vyrůstají od mala
A divní psi... :-)

68

Odpovědět

Krásně tady vystihli jak jsou psi oproti kočkám děsně blbí :D

3040

Odpovědět

Až na to, že psi jsou mnohem chytřejší než kočky a je to i vědecky dokázaný.

158

Odpovědět

+Vladce lesaještě kdyby tys byl chytřejší než kočky...

92

Odpovědět

Zefrank je prostě bůh :D

112

Odpovědět

Toto patří mezi legendární videa. Ta hudba se k tomu hlubokému hlasu dokonale hodí. Je to dokonale sestříhané a co je hlavní je to originální a opravdu hodně vtipné.

4020

Odpovědět

strasne nudna chujovina.. ale dopozeral som to len kvoli tomu rozkosnemu havinovi :D

3375

Odpovědět

Zdravím, vznikla nová sociální síť, narozdíl od facebooku si bere jen 10% provizí a dalších 90% rozdělí mezi uživatele a dá se tím slušně vydělat, pokud by mel někdo zájem tak mě kontaktujte nebo se registrujte na tsu.co/leaderjohny je to pouze na pozvánku platí vám vaší aktivitu na síti a vyplací hned další den, mimo jiné tam jsou také skupiny podobné této. čaooo :) 

2159

Odpovědět

Dostal som chut na tu konzervu

830

Odpovědět

Já na psa.

856

Odpovědět

+Lem0nJá na Octavii :D

1214