Mizera

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:3 966
Třetí a (zatím) poslední díl miniseriálu o otcovství dokumentuje zoufalství našeho hrdiny dva měsíce od chvíle, co se mu narodilo dítě. Jak se s tím vypořádává? Má se svým synem dobrý vztah? Video zhlédněte do konce.

Přepis titulků

Ahoj! Copak to tu máme za roztomilouška? To je tvoje dítě? - Je krásné. Jak se jmenuje? - Guilherme. Ahoj Guilherme, jak se máš? Je moc hodňoučký, že? - Hodňoučkej? - Co je? Moc brečí v noci? Ne, ne. Brečí, jen když vidí, že už usínáme. - Je hyperaktivní, co? - Ne. Je to mizera. Co?

Šmejd, zkažená mrdka, mazanej zkurvysyn. - Vždyť je to jen dítě? - Spíš je reinkarnací satanáše. Nebo něčeho špatnýho. Tenhle fracek je zlej. - Proč tohle říkáš? - Abys tomu rozuměla. Jednou jsem šel ráno do práce a vidím, jak je ten fracek celej posranej. Tak si říkám, že mu pomůžu a vyměním mu plenky. Když to dělám, co se nestane? Pochčije mi košili. Ale on je moc malý.

Ještě tomu nerozumí. Jsi stejná jako jeho matka. Máte furt přimhouřený oko. Proto se takhle chová. Jednou se mi pozvracel na košili, když hned vedle byl záchod. Mohl mi něco říct, odnesl bych ho tam. Ale ne, radši mě poblije a přitom mi očima říká: "Naser si, debile, jsi v prdeli." - Jedl něco před tím? - Nevím, nic mi neřekl. - Neřekl? - Jo, to je další věc. Co jsem si toho fakana vzal v porodnici, ještě si se mnou nepokecal.

Jsem jeho táta. Neřekne mi: "Dobrý den, táto." A ještě předvádí, že je postižený, abych ho musel neustále nosit. Ale tohle nebude trvat věčně. Podíval jsem se na něj a řekl: "Jsou ti dva měsíce. Už by sis měl najít nějakou práci". Bydlí se mnou dva měsíce a ani jednou neumyl nádobí. Mohl by aspoň ustlat postel. Poslední kapka byla, když jsem přišel domů dřív a ten harant cucal prso mý ženy.

Ale tohle skončilo. Zapíšu ho na nějaký místo, kde se vypořádají s jeho chováním. - Do jeslí? - Do armády. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Ale ne, zase párty, Guilherme? Tatínek je unavenej. Tohle tu je každej den, když přijdu domů, to nejde. Ty kouříš, Guilherme? Típni to cigáro, nech toho! Oslava skončila. Všichni pryč, jděte domů! Hej, co je, chlape?

Nech toho, skloň tu zbraň. Jsem tvůj táta.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář