Agent 007 v Brazílii

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:6 122

Jak by to vypadalo, kdyby se James Bond objevil na tajné misi v Brazílii? Zkřížil by mu cestu slavný policista Peçanha? Video určitě zhlédněte až do konce :)

Vysvětlivky:
Jako gringos se v Brazílii označují cizinci bílé pleti. Ve španělsky mluvících státech tak nazývají pouze nehispánské obyvatele Spojených států.
.38 je náboj se středovým zápalem, který se využívá především v revolverech.
Marcelo Crivella je primátor Ria de Janeira. Je zároveň biskupem Univerzální Církev Království Božího, jejímž ústředím je megalomanský Šalamounův Chrám v São Paulu. V některých afrických státech je zakázaná, neboť je dokázáno, že tato církev pere špinavé peníze, unáší děti, je extrémně nesnášenlivá vůči ostatním náboženstvím a ožebračuje své členy na úkor představitelů. Za zmínku stojí samotný Šalamounův Chrám, který se spíše podobá židovskému než křesťanskému svatostánku. Kromě náboženským účelům slouží i jako luxusní rezidence zakladatele církve a jeho rodiny. Církev vstoupila do většího povědomí veřejnosti, když jeden z jejích pastorů v přímém přenosu rozmlátil o zem sochu Panny Marie z Aparecidy, která je katolickou komunitou v Brazílii uctívána.
Real je brazilská měna, jejíž setinou je centavo. Na bankovkách jsou zobrazeni původní brazilští živočichové: kolibřík safírový (1), kareta pravá (2), volavka bílá (5), ara zelenokřídlý (10), lvíček zlatý (20), jaguár americký (50) a kanic vroubený (100).
Bangu je čtvrť v Rio de Janeiru.
Policista Mesquita použije ve videu jakýsi typ elektromagnetického výstřelu. Ale jak řekl Peçanha, za výbuch spíše může teplota venku.

Přepis titulků

Draco! Odhoď zbraň. Tímhle to pro tebe končí. Prosím, ne. Počkejte. Zůstaňte na místě, do prdele. Co se to tady děje? Odhoď zbraň, zmrde! Páni policisté, jmenuji se Bond. James Bond. Jsem tajný britský agent. Peçanho, rozumíš tomu, co tenhle gringo povídá? To je francouzština, Mesquito.

Tomu nerozumím. Prý nejdřív zabije mě a pak vás. A nesnáší Brazilce, protože jsou tlustí. Ty zavři tu svoji debilní hubu. Něco jsi asi podělal v restauraci, protože jsem nikdy neviděl tak nasranýho číšníka, debile. Copak? Najedl ses a nezaplatil? Pánové, Draco je mezinárodní terorista. Ty debile, ty mluvíš brazilsky? Můžete se vrátit na základnu, situace je pod kontrolou. Musím ho zabít.

Je to pro bezpečí anglické královny. Jaká královna jako? Jsme snad v úlu, aby tu byla královna? Dnes nikdo neumře, rozumíš? Ale já mám povolení zabíjet. Co? Já jsem agent 007. Mám povolení zabíjet. Povolení zabíjet má tady moje 0038, která dá 003 rány do tvých 002 koulí, jestli okamžitě neztichneš. Všichni se uklidněme.

Já opravdu mám povolení zabíjet. Dobře, tak kde je? - Jak to myslíte? - Řekl jsi, že ho máš. Chci vidět ten papír. Je to dekret podepsaný královnou a premiérem. Kurva, ale takhle neplatí. Musí ho schválit radnice. - Jak jako neplatí? - Máš tam razítko radnice? - Radnice? - Radnice, kurva. Musí tam být podpis jeho Svatosti, našeho biskupa pastora Crivelly. Je tam pečeť královny!

Je tam pečeť královny, ale tady král chce vidět to povolení s razítkem radnice. Taky předlož pas, jestli tu vůbec máš pracovní povolení. - Řekni svý číslo daňovýho poplatníka. - Cože? Nic takového nemám. Lidi, já mám doklady všechny v pořádku. Nic nemám prošlé. Kdybych mohl odejít... Kyklope, zůstaň pěkně na místě. Ještě si povídáme s gringem. Bez toho čísla to je pro tebe blbý. Co se stalo?

Ztratil jsi peněženku? Už jsi to nahlásil na policii? Pokud ne, budeš muset přinýst potvrzení o pobytu, potvrzení o propuštění z vojenský služby a taky čtyři průkazový fotky k žádosti. Když tohle budu zařizovat, Draco uteče, ne? Jo, a já jsem tady s tebou a mezitím mi "utíká" autobus, kterej mi staví u domu. - Každej má svý problémy. Nuže, občane... - Zabav mu zbraň. - Promiň, musím ti sebrat zbraň. - Počkejte! To je moje služební... Do prdele, Mesquito, nemůžeš mlátit gringos! - To přináší problémy.

- Dal jsem mu jen facku, šéfe. Jo, ale nemůžeš je fackovat. Pak to kurva někdo natočí a zítra se ve zprávách objeví: "Peçanha a Mesquita zmlátili gringa". A gringos jsou běloši, jsou na nich vidět otisky dlaně. Omluv ho, gringo. Takhle se to nedělá. Musíš k němu přijít, jako by se nechumelilo, a použít taser. Máme nosit tasery. Proto nám je radnice pořídila, kurva. - Teď to funguje takhle. - Dobře, šéfe. Je to mnohem civilizovanější a nezasere to tu.

Akorát se celej pochcal, no. - Je v prdeli. - A má pěnu u pusy. - Neumřel? - A do prdele! Mesquito, tohle už fakt nejde. Opravdu to takhle nejde. Peçanho, nevšiml jsem si, že se za mnou ten zkurvysyn plíží. Přijde sem, dělá bordel, tak jsem se lekl a zastřelil ho. - Přirozenej reflex. - Sakra práce. A co teď, šéfe?

Polož tu svoji pitomou bouchačku do ruky toho gringa, má povolení zabíjet, nasrat. Sežeň taky nějaký děvky a polož je vedle. Bude si pak myslet, že je na Silvestru. - A co my? - Půjdeme pryč. Ale prvně vezmi jeho hodinky, jsou kurevsky pěkný. Za ně si koupíme dvě ojetiny. Já uříznu ruku tady pirátovi. V tom kufříku má určitě samolepky s fotbalisty. Každá teď stojí pět realů. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Do prdele, ten kufřík vůbec nejde otevřít.

Peçanho! Hodinky toho Francouze jsou moc divný. Je na nich spousta tlačítek. Tak na ně klikni. Je to budík, chronometr a podobný sračky. Magnetic blast... Kurva! Co se to stalo? Že by ty Francouzovy hodinky? Ani náhodou, vole.

Jsme na stanici v Bangu. Venku je 46 stupňů, pak tyhle šunty samovolně bouchají. To nakoupili ještě bejvalí radní. Nedávno se mi to stalo s mojí pračkou. Uvnitř to spálilo kočku, kurva. Hodinkám se nic nestalo.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Magnetic blast - Electromagnetic Pusle (EMP). Dnes stále spíše hypotetické zbraň elektronického boje. Rozhodně nic, co by se vešlo do hodinek :-)

00

Odpovědět

007 má v hodinkách vše. Kromě EMP také laser, rentgen, generátor zvuku pro rozbíjení skla, dálkové ovládání auta, garotu a další... Samozřejmostí jsou běžné komplikace (takto jsou označovány nadstandardní funkce v hodinkách) jako je kompas, stopky, GPS, tlakoměr (výška/hloubka),... Střelnou zbraň (když nepočítáme laser) se Q už do hodinek nepodařilo dostat, takže tak je tradičně v propisce či peru... Foťák či kameru pak nalezneme logicky v brýlích případně v zapalovači (stará škola).
Jo a dodám, že 007 má v hodinkách spoustu funkcí, ale mnoho z nich nepoužil, takže se lze jen domýšlet. S největší pravděpodobností chybu neuděláte, pokud budete předpokládat, že danou funkci 007 v hodinkách má než, že tam není.
;-)

40

Odpovědět

PECKA! Mega diel, asi najlepší, čo tu je od nich. Diky za preklad.

73

Odpovědět

vincent cassel na metamfetamine, inac super video, asi najlepsie od nich

73

Odpovědět

Skutečně to je Vincent Cassel :)

130