Filtr

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 863

Podívejte se na to, jak starý dobrý policista Peçanha umí používat filtry na mobilu. Video zhlédněte až do konce.

Vysvětlivka: Vigo Video je aplikace na sdílení krátkých klipů.

Přepis titulků

Seržante, prosím, můžete nám něco říct k případu Patrície? Právě sem dorazil Peçanha, moment. Dobrý den všem. Přišel jsem, abych něco řekl ke zmizení influencerky... Patrície Chagas, známé také jako @patizinhaaa. Jsou tam tři áčka, tak jsem to musel přečíst takhle. Právě analyzujeme situaci a necháme v jejím domově hlídku 24 hodin denně. - Je možné, že se vrátí. - Máte ponětí, kde by mohla být? Momentálně nevíme nic konkrétního, ale pracujeme s různými scénáři a zkoumáme sociální sítě oběti.

A proč nezveřejníte její fotky, aby bylo hledání snazší? To je ten problém, protože na jejím profilu není moc fotek, které by ji zachycovaly. Vždy se objevovala v přestrojení. Na první fotografii si můžete všimnout, že je přestrojená za psa. Identifikace je tak složitá. Na další má prasečí čumák. Objevuje se s vepřím rypákem. A na této je převlečená za klauna.

Věříme proto, že se převléká, aby unikla zločinci, který ji unesl. Odpusťte, seržante, ale ve skutečnosti to jsou filtry aplikace. - Cože to je? - Vypadá to jako Vigo Video. - Vigo Video? - Vigo Video. - Nemluvit anglicky, kámo. - Pane, říkám vám, je to appka na videa. - Má tu někdo otázku v portugalštině? - Víte, kde byla viděna naposledy? Konečně dobrá otázka. Naposledy byla spatřena na párty v převleku zombie. A ihned poté šla na toto místo, o kterém se tajné služby domnívají, že je...

Tádž Maha... Mahal. V Indii. Už jsme tam poslali hlídku. - Snad tam nalezne oběť. - Promiňte, ale ve skutečnosti tam není. Toto je také filtr aplikace, pane. Kámo, filtr slouží k pití vody. Už ses naučil mluvit portugalsky, co? Vedeš snad toto vyšetřování? - Ne... - Nechceš pomáhat, tak nepřekážej. Seržante, promiňte, ale snažím se pomoct. Myslím, že ztrácíte čas. To děvče pravděpodobně zmizelo během té oslavy.

Když už o tom mluvíte... Nechtěl jsem to vytahovat, je to důvěrné. Zkoumáme tyto záznamy, podle kterých byla na oslavě viděna s těmito individui. - S tímto individuem se strništěm... - Ale... A také s touto paní. Vytiskli jsme jejich fotky a rozeslali na všechny policejní služebny. Věříme, že každou chvíli bude děvče nalezeno. - Má ještě někdo nějakou otázku? - Já mám, já mám. Chci se ptát. - Dobře, nikdo nemá, děkuji.

- Seržante, já mám otázku. Jestli opět zmíníš nějakou zasranou Vigo appku, tak dostaneš takovou, že nezůstane ani šmouha, zkurvysyne. Klid, seržante, jen chci pomoct. Já se tu snažím objevit tu holku už dva dny! Ahoj, promiňte. Nemá tu někdo nabíječku? Mobil se mi vybil před dvěma dny a já už úplně vyšiluju. Zlato, tady žádná nabíječka není, tady se pracuje. - To je Patrícia, ta dívka!

- Carvalho, pojď sem. Odveď toho týpka s pubickým ochlupením na hlavě a zmlať ho. - Co to děláte? Já jsem evangelík. - Dej mi ten mikrofon. - Držte už všichni hubu. - Policisté napadli novináře ve službě. Překlad: Adeus www.videacesky.cz - To je ono? - Ano, to je appka. - Appka. Appka? - Ano. - Jde si s tím vydělat peníze? - Jde. - No to se podívejme.

- Pomocí flames. - Flame. Flame? - Flames. - A jak se to dělá? - Kliknete na... Co to máš na ksichtu? Máš něco na ksichtu. - To mi ten pán dal pěstí. - Nevychází to tedy odsud. - Ne, je to skutečné. - Rozumím. A na co mám kliknout? Můžete kliknout například na tohle. Co to kurva je? Filtr.

- Nasrat filtr. Narvu ti ten filtr do prdele. - Pane... Pane! Hospodine!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě to spíš přišlo jako česká policie v akci...

71