Joesleyho taška

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 026

Stejné jméno, stejná taška, stejné místo. A přesto... Video zhlédněte až do konce.

Poznámky:Joesley Mendonça Batista, jehož jméno figuruje v názvu videa, je brazilský podnikatel a společně se svým dvojčetem Wesleyem šéf JBS S.A., největšího producenta masa na světě. Jedničkou se firma stala poté, co postupně skoupila významné množství jatek a masokombinátů po celé zeměkouli, zvláště pak společnosti Swift, Grupo Bertin a Pilgrim's Pride, a to i díky ne vždy transparentním příspěvkům od brazilské vlády. Joesley je obviněn z podplácení a nelegálního obohacování se, rok už strávil ve vězení. Momentálně sice pobývá na svobodě, ale má zákaz vyjíždět do zahraničí a jeho pas má v zadržení Federální policie. JBS se předloni nechvalně proslavila kvůli obřímu skandálu po odhalení, že roky vyvážela zkažené a prošlé maso. Aby jí to prošlo, uplácela, kde se dalo: od hygieny až po Brazilskou rozvojovou banku, kde pak získala půjčky za nestandardně výhodné podmínky. Pokuta, kterou podniku vyměřily soudy, činí 3 miliardy dolarů.

Přepis titulků

- Hej. - Ahoj. Ahoj. Ahoj, ty jsi... Promiň. - Ty jsi "ten"...? - Jsem. Moc mě těší, jmenuji se Cláudio. - Tohle nedělej. - Co se děje, chlape? Chceš jít na nějaké jiné místo?

- Pojďme do tamté kavárny. - Vždyť u jedné stojíme. - Čekal jsi dlouho? - Asi 20 minut. - Jsi tu sám? - Ne. - Cože? - Jsem tu s tebou. To jsem se lekl, ty kreténe. Kurva, chceš, abych měl infarkt? Klídek, to byl vtip. Jistě, že tu jsem sám. Proč? Je tu příliš lidí.

No, já s tím nemám žádný problém, ale můžeme jít na diskrétnější místo. - Jdeme na parkoviště. - Parkoviště? - Nelíbí se mi tu. - Co je zas? - Tamhle je zaparkovaný auto. - Jasně. Tohle je parkoviště, co čekáš? - Jo, ale stejně se mi to nelíbí. - Za chvilku budeš chtít jít do sauny. - Co děláš? - Ověřuji si, že tohle není nějaká kamera. Jako vážně? Tahle tvoje paranoia mě už nebaví. Myslel jsem si, že to bude pohoda.

Nejlepší bude, když půjdu pryč. Ne, klídek. Promiň, to jsem přehnal. Uděláme to tady. Začneme od začátku. Jak se máš? To je jedno, na tohle se vyser. Jen mi dej tu tašku a já půjdu pryč. Proč chceš mou tašku se špinavým oblečením z posilovny? - Jakým oblečením? - Z posilovny. - Počkat, ty nejsi Cláudio? - Jsem. Ty nejsi Ulisses? - Jakej Ulisses, kurva?

Jmenuju se Fernando. - Fernando? - Fernando, bratránek Aécia, do prdele. - Ale na Tinderu bylo napsáno „Ulisses“. - Kde? - Na Tinderu. - Do prdele práce... Kurva drát... - Počkej! Překlad: Adeus www.videacesky.cz - Cláudio? - To jsem já. Ahoj, zlatíčko, jak se máš? Tak co? Nuže, kam půjdeme? Co se děje?

Co to je? Taška z posilovny? Špinavé oblečení z posilovny? Ne, to jsou ty dva miliony. Božínku, já miluju tuhle aplikaci. Pojď. Dva miliony?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lepší je Grindr ;-)

30

Odpovědět

No jo, ale jaké procento lidí u nás zná Grindr? :-)
(a nechci slyšet, že čtyři :D )

91