Japonec

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:5 483

Podívejte se na to, jak to dopadne, když bude Japonec pomáhat té nejlepší policii na světě (té brazilské samozřejmě) rozpoznat zločince.

Přepis titulků

Zeptej se, kterej z podezřelejch ho přepadl. Řekl, že všichni. Takže útočník nebyl sám? Byla to skupina lidí? Ne, byl sám, ale mohl to být kdokoli z nich. Měl teda zavázaný oči? Zeptej se ho na to. Dobře. Řekl, že všechno viděl, ale že všichni vypadají stejně. Jak stejně, do prdele?

Je tam černoch, tlusťoch, vousáč, dokonce i hobit, kurva. Prý jsou pro něj běloši všichni stejní. Uděláme to jinak. Zeptej se, jestli na útočníkovi nebylo něco charakteristickýho, co měl na sobě... Něco charakteristického... Řekl, že by útočník mohl být fotbalistou, poslíčkem pizzy, že? Nebo... Nebo advokátem. Půjdeme na to jinak.

Zeptej se, jestli obličej útočníka nebyl něčím zajímavý. Něco, co bylo hned vidět. Prý měl otevřené kulaté oči, chlupy na těle a... mohl to být váš příbuzný. Moje rodina tu ani nebydlí, chlape. Řekl, že jste to klidně mohl být vy. Chápu. Zeptej se, jestli ten útočník nevypadal jako někdo slavnej. Řekl, že mu připomínal Mela Gibsona, ale také Neymara. To si dělá prdel, ne?

Mel Gibson vůbec nevypadá jako Neymar. Já vím, ale myslím, že to jsou jediní běloši, které zná jménem. Dobře, tak mu teda oznam, že se bude muset vrátit do Japonska bez mobilu, bez pasu, - bez peněz, bez ničeho, kurva. - Do Číny. - Co? - On je z Číny. To je kurva jedno, to je to samý, nasrat. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Je to váš velký fanoušek, obdivuje vás, prý jste velkým vzorem v jeho životě. Prý ho máte naučit tango...

a také salsu. Má to rád, hodně tancuje. A to jen díky vám, dost jste ovlivnila i jeho rodinu, třeba matku. Má vás moc ráda. Také má ráda maniokovou mouku. Podívejte, buší mu srdce a nedokáže se ovládat, jak je rozrušený. Je to perfektní. Díky za vaši ochotu a láskyplnost. Krásné, děkujeme. Dívejte, za to můžete vy.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a já si celou dobu říkám, že to nenzní jak japonština :D

30

Odpovědět

Ten konec je stejně nejlepší. :D

80

Odpovědět

není to japonec lol

1015

Odpovědět

Tupě jsem dal palec nahoru, ovšem hned mi bylo podle hodnocení jasné, že v tom jaksi bude pointa :). Moje chyba. Nicméně jsem se alespoň dozvěděl zajímavou věc, a to že na VČ nejde zrušit hodnocení komentáře… nu což, zkušenost do budoucna :)

00

Odpovědět

.

00