Černoch

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:3 845

Kdo přepadl pána ve videu? Trestný čin se pokusí vyřešit starý dobrý policista Peçanha.

Vysvětlivky:
Olodum je afrobrazilská hudební skupina, která každoročně vystupuje na karnevalu v barokním městě Salvador, hlavním městě státu Bahia.
Pagode je hudební styl a subžánr samby. 
Capoeira je brazilské bojové umění, které svými pohyby připomíná tanec. Nepoužívají se při ní žádné zbraně.
Fluminense je fotbalový klub z Ria de Janeira.

Přepis titulků

Dobře, pak ti zavolám. Mám tu hodně práce. Promiňte... Prosím vás, byl jsem přepaden. - Zrovna mě přepadli, pane policisto. - Vydrž, někdo sem přišel. - Pokud tam půjdete hned, chytíte ho. - Kámo, klídek. Dýchejte. Dobrý? - Povězte mi, co se stalo. - Šel jsem po ulici a volal si s přítelkyní. Moc jsem nedával pozor a najednou přiběhl chlápek, vzal mi telefon, byl ozbrojený... - Kde to bylo? - Tady hned na rohu u parkoviště. Dobře, klídek.

Jak vypadal? - Byl přibližně takhle vysoký, hubený... - Hubenej, černej... - Ne. - Černoch? Negr? - Co? - Velkej negr. - Ne. - Mulat. Mouřenín. - Ne, byl to běloch. - Takže negříček. - Ne! - Byl špatný rasy? Špatný krve? - Byl to člověk europoidní rasy.

Běloch. - Bílej. Jak vypadal černoch, co s ním byl? - Jaký černoch, co s ním byl? - Nedoprovázel ho nějakej černoch? Nikdo s ním nebyl, byl sám! Samotný běloch mě přepadl. Nebyl na druhý straně černoch na stráži? Nevím, nic jsem neviděl, telefonoval jsem. Můžete mi říct, jestli měl ten člověk africké předky? - Já s ním nešel večeřet. Byl jsem přepaden. - Jeho babička je černá? Že jo? - Všichni Brazilci mají africké kořeny. - Jojo, dobře. Popíšete mi jeho obličej? Jeho obličej byl úzký, někde měl jizvu, asi tady, ale nic, co by příliš vyčnívalo.

- Jaký měl vlasy? Rastafari, dredy? - Nic takového. - Black power, afro, copánky? - Měl krátké vlasy. - Krátké? Jako má Koranteng? - Ne, krátké jako nějaký běloch. - Já mám také krátké vlasy. - Dobře, počkejte. - Jaký oblečení měl na sobě ten "albín"? - Kraťasy a bílou košili. - Na tý košili bylo napsaný Olodum? - Promiňte. Tato otázka nedává smysl. Kámo, pomozte mi. Co dělal předtím, než vás okradl? Tancoval pagode? Capoeiru? Promiňte, strážníku Peçanho, se vší úctou, vy tu vytváříte karikaturu Afroameričana - která není vůbec vtipná a...

- Občane, rušíte mě od výkonu mý funkce. - Chcete, abych ho chytil, nebo nechytil? - Ano pane, chytil. Abych ho chytil, musíte mi bez keců odpovídat na mý otázky. Je to tak? - Je to tak. - Bezva. Kdybych toho zloděje měl pojmenovat... Byl by to Zulu, Džamal nebo Dénzel? Promiňte, ale zase máte předsudky. Řekl jsem vám, že to byl běloch. - Vy mi teda tvrdíte, že byl běloch. - Ano, běloch. Světlý člověk. Běloch?

Tak buďte v klidu, určitě vám tu vaši věc brzy vrátí. - Díváš se na The Bernie Mac Show? - Ne, pane. - Opravdu ne? - Ne pane, mám rád zprávy. - Co? - Zprávy. - Zprávy? Dobře. Hele, jakej je tvůj tým? - Fluminense. - Máš rád fotbal? - Mám, pane. - Fluminense. - Ano. - Zazpívej hymnu. - Jsem trikolóra... Hovno trikolóra, zkurvysynu.

Jakou máš barvu pásky v capoeiře? - Nedělám capoeiru. Chodím na šerm, pane. - Na šerm? Zkurvysyne. Hovno chodíš na šerm.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta potitulková scéne mě pobavila snad více, než samotné video :-D

40

Odpovědět

genialne, slniecka hystericky hodnotia ako odpad

95

Odpovědět

Naopak to video nějaký sluničkář vytvořil. Poukazuje na debilitu rasismu. :)

64

Odpovědět

Pan varga je takovej debil, že ani neví o čem bylo video :D

01

Odpovědět

+Autotrafena hus

00