Monarchy feat. Dita Von Teese - Disintegration

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:4 750
Přinášíme vám druhý videoklip britského synthpopového dua Monarchy, kteří si tentokrát přizvali "na pomoc" americkou zpěvačku, tanečnici a modelku Ditu Von Teese, bývalou manželku Marilyna Mansona. Jedná se o prozatím poslední singl, který kapela vydala na začátku letošního roku. Připomínáme, že si toto originální londýnské duo budete moci naživo vychutnat na letošním ročníku festivalu Sázavafestu, který se letos poprvé uskuteční ve Světlé nad Sázavou.
Ve spolupráci se Sázavafestem jsme pro vás přichystali soutěž o dva volňásky na letošní ročník tohoto festivalu. Stačí nám zaslat na mail soutez@videacesky.cz odpovědi na jednoduchou otázku: Kde se Sázavafest loni konal a kolikrát se na daném místě konal celkově? Do předmětu mailu napište "Sázavafest" a ve zprávě nezapomeňte uvést vaše jméno a příjmení. Odpovědi můžete zasílat až do 23:59 dne 23. června a 25. června vylosujeme dva šťastné výherce. Více informací o festivalu najdete zde.

Přepis titulků

A až v místnosti zůstane jen jediná žena, bude jen tvá. Rozpadám se... Ty a já. Zadržme dech a napočítejme do tří. Tak moc bych se ti chtěla celá odevzdat. Rozpadám se, dusím se, vzal sis můj život, zanikám...

Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Uvnitř mi už všechno tepe, otevři se mi, půjdeme na to pomalu.

Necháme rozplynout svou lidskost, odhalil jsi mé bušící srdce. Konečně tak volná, odevzdávám se ti bez konce. Žiji pro tvůj dotyk, ale cítím se, jako bych umírala. Rozpadám se, dusím se, vzal sis můj život, zanikám...

Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Uvnitř mi už všechno tepe, otevři se mi, půjdeme na to pomalu.

Necháme rozplynout svou lidskost, odhalil jsi mé bušící srdce. Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Šetřím svou lásku pro tebe.

Šetřím si svou lásku pro tebe. Šetřím svou lásku pro tebe. Šetřím si svou lásku pro tebe. Rozpadám se, dusím se, vzal sis můj život, zanikám... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dita je jako vždy úžasná,perfektní a dokonalá .
Moc děkuji za tento klip,že jste ho dali na videa česky :)
Chtěla bych poprosit jestli by jste sem dali i něco od Marilyna Mansona :)

210

Odpovědět

Dívám se na to teď ve 2 hodiny ráno po sklence medoviny a mám z toho husí kůži a jsem unešen :D 10/10

212

Odpovědět

Jinak pokud se nepletu tak ve 2:44 - 3:07 zní La petite mort, což by mělo znamenat křehká smrt :)

183

Odpovědět

Koukám na to už po desáté a stejně se nedokážu soustředit na text :D Jinak díky ti DJ Obelixi za boží typ :)

201

Odpovědět

Zajímavá kapelka. Díky za tip :)

191

Odpovědět

Já třeba už lístky mám a když vidim, co tam potvrzujou za kapely (třeba tohle), tak se jich docela chci zbavit. Jediný dobrý tam jsou zatím Hadouken! a to za ty prachy fakt není moc.

1810

Odpovědět

Keď už máte Ditu s mierne psychotickým klipom, nedáte aj Mansona so značne psycho klipom? https://www.youtube.com/watch?v=FGEvALnlaWs

182

Odpovědět

Z toho sajícího komára jsem měl husí kůži.

195