The Sounds - Something To Die For

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:4 455

Švédská kapela The Sounds funguje už od roku 1999, ale letos se o ní dozvěděla spousta nových fanoušků (včetně mě). Proč? Jelikož hned dvě jejich skladby se objevily na soundtracku k Vřískotu 4. Jejich kombinace rocku s elektronikou je velmi chytlavá a není těžké si pak jejich písně broukat i několik dní poté. Pokud by vás tato skupina zaujala, tak vězte, že už mají na svědomí čtyři desky a tento hit pochází z letošního stejnojmenného alba. Toto video je poměrně zručně sestříhanou kombinací traileru na čtvrtý Vřískot a záznamu živého vystoupení The Sounds z předávání hudebních cen v Oslu. Zašli jste do kina na Vřískot 4? Jak se vám líbil? A jaký máte vztah k této dnes již klasické hororové sérii?

Přepis titulků

Trčím v práci další dlouhou hodinu, koukám do zdi a nechávám čas plynout. Myslíš si, že mě znáš, ale tohle vše je jen přetvářka, snažím se nevnímat lidi, kteří po mně pokřikují. Procházím kolem domu s barevnými světly, venku stojí cedule, pozvánka od ženy uvnitř. Mluvit o svém příteli, mluvit o své ženě, to je jen další způsob, jak žít svůj život. Pokud je něco správné, tak za to stojí zemřít.

A když cítíš, že je něco špatně, musíš s tím bojovat. Neříkej sbohem, nech pootevřené dveře. Chci slyšet, že mi dáš něco, za co stojí zemřít. Hledám si další důvody proč zůstat a postupem času už ničeho nelituji. Nechal jsi mě samotnou, abych si to srovnala v hlavě. Říkáš, že chceš svobodu, ale já to cítím jinak. Pokud je něco správné, tak za to stojí zemřít. A když cítíš, že je něco špatně, musíš s tím bojovat.

Neříkej sbohem, nech pootevřené dveře. Chci slyšet, že mi dáš něco, za co stojí zemřít. Cítím, že je to správné. Dáváš mi něco, za co stojí zemřít. Pokud je něco správné, tak za to stojí zemřít. A když cítíš, že je něco špatně, musíš s tím bojovat. Pokud je něco správné, tak za to stojí zemřít. A když cítíš, že je něco špatně, musíš s tím bojovat. Neříkej sbohem, nech pootevřené dveře.

Chci slyšet, že mi dáš něco, za co stojí zemřít. Chci slyšet, že mi dáš něco, za co stojí zemřít. Chci slyšet, že mi dáš něco, za co stojí zemřít. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja som ich zacal mat rad trochu skorej a zapacili sa mi pesnickoou Hit me..ale co vam vsetkym mozem odporucit od tejto kapely je pesnicka Yeah yeah yeah, skuste si ju vypocut aspon dvakrat ;)

180

Odpovědět

Perfektní song. A jestli je pravda, co tu píšete - že tohle není nejlepší song od nich - ráda se podívám od nich po dalších songách. :)

180

Odpovědět

souhlasím, taky jsem novým fandou :D

180

Odpovědět

:D myslim že mají nového fanouška :D

180

Odpovědět

To zní uplně jako Nanosféra. heh... Akorát maj zpěvačku.

180

Odpovědět

hm sexy zpěvačka s hrozně netypickým hlasem , super

180

Odpovědět

tahle od nich rozhodně není nejlepší. Ale je super že jsou tu:)

180

Odpovědět

Děkuju moc za překlad a doporučuju http://www.youtube.com/watch?v=8KN1FlrxQRk

180

Odpovědět

Díky, Videa Česky... nechápu, jak to děláte, ale vždy mě zamilujete do nějaký písničky. Tahle je naprosto skvělá! 10/10, předtím to byla Again od Flyleaf... překládejte více klipů, vždy mi ukážete něco nového. : )

180

Odpovědět

Kapelu The Sounds posloucham uz nekolík let a kazde jejich album je pecka.... Na vřískot musím:) díkes nevěděl sem, že k tomu dělali soundtrack....

180

Odpovědět

Na Vřískot 4 jsem rozhodně do kina šel (v masce! :-D) Takhle se mají dělat pokračování po letech! :) Pro mě je Vřískot srdcovka, v podstatě jediná horrorová série u které se bavím cíleně a, ne z toho jak je to trapný a očekávaný :)

190

Odpovědět

Díky za tip! Líbí se mi to :-)

180

Odpovědět

123: já neříkám že nemáme dobrý kapely, ale ví se o nich jen na Slovensku, občas v Polsku, jedinej kdo udělal "díru do světa" byl Kája Gott.

180

Odpovědět

Aha není. Jen spolupracovali. No každopádně se mi nemůžete divit, že jsem si pamatoval akorát ji :D

180

Odpovědět


Další