Morgan M. Morgansenovo dostaveníčko s Destiny

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:460
Počet zobrazení:5 660
V originále Morgan M. Morgansen's Date with Destiny (destiny = osud) je krátkometrážní film z roku 2010. Režie i hlavní role se chopil Joseph Gordon-Levitt , který se inspiroval prací na filmu Počátek a některé scény z tohoto snímku můžete naleznout na bonusovém DVD. Jde o mix hraného a animovaného art filmu, který je velice netypický svými dialogy, které jsou tvořeny výhradně různými druhy anglických časů, novými slovy nebo krkolomnými složeninami.

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD

Přepis titulků

Morgan M. Morgansenovo dostaveníčko s Destiny. Vrtošivitý darebník Morgan M. Morgansen stál v chodbě svého čtyřstěnu, narcisaje se ve dvojskle. Vyhorizontoval svůj motýlek a vypustil dlouhý tok vzduchu ze svého hlavotvoru. Byl připraven svůdnit. Alespoň v rámci připravenosti. Strávovna byla odšeřena prťavými plamínky vosktyček.

Náš muž Morgan se odstavil na osobodržák a vyčkal až časosděl odtiktaká. Opožděně vkolísala stěnotvorem sexifrágní personetta. Její hlavopříd byla mnohobarvena umělíčidly, rty zvišňované na max a vlásky jejích koukadel rozvětšené jako zdvojené údy arachnopříšer. Morgan se štěbetavě na personettu usmívl.

Znovu se nastavil a uvedl ji v osobodržák, na který ona chvatně usadila svoje zadečníčko. "Veselý předvečer," uchichtl se Morgan. "Vypadáte velmice ploditelně." "Tedy díky vám, trojité M. Vy taktéž. Namydlený a naoblekovaný, úplný požitek pro koukadla." Morgan zrůžovitěl, zatímco se vyobjevil jídlonosič oděn jako tučňák. Muž byl uviditelně oškliva.

Jeho shlížející hlavopříď utvářela dojem hlavotvoru plného kyselých žluťásků. Naplatdříč strávovny přetlapal Morganovi a personettě duo jídloníků. Potom se odobjevil. Potenciální ploditelé bezhovorně osnímali koukadly jídloník. Vybrali si své pokrmnosy a jídlonosič se vyobjevil, vytázaje se prvořádně Morgana na jeho dychtivní pokrmnos. "Pro mě to bude tělo králičátka, prosím." "A jak si budete preferovovat vaše králičátko, pane?"

"Černé, červené nebo červivé?" "Červivé, prosím." odslovil Morgan. Usmívl se na jídlonosiče a zacílil koukadla na personettu. Byl v šokovaný, když uviděl její koukadla ronící slanou tekutinu. "A pro vás, personetto?" Fňukzakrývaje odtázala: "Pro mě býložraveckou verzi." Morgan slinopolknul a uvolnil klapky své pokryvhruďe.

Jídlonosič zadržel uchichot a odslovil: "A k vlhčení?" "K napojení nám přineste džus ze starých červených hroznů, prosím." Morgan chvatně přivřel sólo koukadlo na jídlonosiče. Pokrmpingl gesto bumerangoval a s výsměvem se odobjevil. Po dalším bezhovorném mezisloví se vyobjevilo stravování. Pokrmpingl citrusově odukryl Morganův pokrmnos. Na něm neživoucí mrtvola králičátka, jehož doposud minikulární neodstraněné králičí slechy a knoflíčkovitý čichový orgán jakživ rozkošovaly.

Personetta se hlasitě znechutila. Kaluž předzvratků vystoupala do jejího hlavotvoru, když se její koukadla setkala se stravyvhodným chlupátkem. Personettino stravování byl zalesněný talíř, hostina z listoví, bezmasá pokrmkupa. Morgan geishovitě zaubrouskoval pozůstalého králíčka a zaubíral se přežvykovat doplňkovitou zeleň, která ho spoluprovázela.

Personetta se usmívla, láskyzaplněna Morganovou obětovní býložraveckostí. Post-králičí bojkot zrychle zaplnit mezisloví. Personetta necudnatě flirtovatěla, nachylovaje se Morganověvstříc bezostyšnatě vystavovaje svá prsníčka. Morgan měl z plného srdce motýlky v břiše, kvůli této květinovité ženštinušce.

Galantérně a nadrženovitě se na ni uchichtl, když ho svým palcem špičkovala v podstolí. Kvapně vysrkávali svoji hroznovou kapalinu. Jejich osobotlapky se spárovaly při stolokraji za žhnutí plápolujících vosktyček. S plnými pokrmvaky zapeněžili pokrmpinglovi a vyvzpřímili se. Personetta si prosbila předělit pohledávku, ale Morgan M.

Morgansem kolébal kyvadlovatě svou hlávkou nesouhlas... a to bylo vše. Venku v bezestěnní si duet uzamkl koukadla, hlubinně zamyšlený nad ploditelnými procity. Personetta se dotkla žvýkačemi svého horního rtu a ještě jednou se nachýlyla Morganověvstříc. Morgan zrůžovitěl, zaklapl krytky koukadel a vsousedil svoji hlávku k personettině hlavotvoru.

Naposlední příklon Morganověvstříc a pár rtů se uzamkl. Morgan M. Morgansen málem láskyplodoval zamotýlkovaností, když ho ta květinovitá ženštinuška zauzlíbávala. Skrz průzrak strávovny, dřívějše falšovný pokrmpingl zdvihl své citrusové rty na zvášněné persony. Jak může být člověčské selhání emociováno takovým oslavovným prospojením?

A při onom východu Měsíce, když se Morgan M. Morgansen vyhorizontoval na svou spánkovou plošinu, pro jednou nebyl osamotnělý. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel som si že to bude mať niečo so mnou :/ ... Ale za ten preklad klobúk dole!

180

Odpovědět

Teda za ten překlad vás obdivuji.

180

Odpovědět

...a dočkáme se druhého dílu? ;)

180

Odpovědět

Toto muselo byť ku*va ťažké na preklad : ) A myslím to vážne.

180

Odpovědět

tak jak to vypadá s překladem Morgan and Destiny's Eleventeenth Date: The Zeppelin Zoo???

180

Odpovědět

j_e_y: Ano.

180

Odpovědět

Bude se překládat i druhej díl?

180

Odpovědět

naprosto geniální, asi jedno z nejlepších videí co tu je...ale chápu že se nelíbí všem, díky za suprovej překlad

180

Odpovědět

Neuvěřitelný překlad! gratujuji-epesní a legendární ! :)

180

Odpovědět

Překlad skvělý, perfektní, to je bomba, ten člověk zaslouží medaili. Nemám slov ;) úžasné, bravo, tleskám ;)
jako semtam něco, třeba s tím červivým, ale vem to čert, jedině dokonalé věci můžou mít tu pověstnou mouchu a navíc, nikdy se nikomu nejde zavděčit úplně ;) .

181

Odpovědět

Také se přídám k zástupu smekajících za překlad =) Klobouk dolů.

180

Odpovědět

taky vám to stylem těch slov a vět připomělo clockwork orange?

190

Odpovědět

Smekám před překladatelem, opravdu klobouk dolů, perfektní práce. Netroufl bych si ani omylem. PS. Děkuji za nevšední "filmový" zážitek.

180

Odpovědět

preklad nejmene za 11/10.. a film luxusni, sem koukal s otevrenou pusou .. proste WTF!.. v dobrem slova smyslu

180

Odpovědět

K tomu mini filmečku jako takovýmu se dá říct snad jen WTF?? :-D Hodně zvláštní počin. Před překladem stejně jako ostatní smekám. Ty titulky byly občas tak rychlé, že jsem ani skoro nestíhal sledovat video.

180

Další