Vydělat si, změnit se v gaye

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:4 010

V dalším songu od auto-tunerů Gregory Brothers si tato parta znovu posvítí na americké prezidentské volby. Rozezpívají tak netradičního kandidáta Vermina Suprema, Newta Gingriche s kontroverzním návrhem a kritického novináře Johna Stossela.

Aby toho nebylo málo, tak si Gregory Brothers přizvali i velmi speciálního hosta - Josepha Gordon-Levitta. Ten je známý z filmů jako 50/50, Počátek či 500 dní se Summer a již brzy se představí v letošním trháku Temný rytíř povstal.

Přepis titulků

Nyní si poslechneme závěrečnou řeč od Vermina Suprema. A já ho doprovodím na svůj Stratocaster. Jmenuji se Vermin. Vermin Supreme. A vy mě můžete zvolit. Jako prezidenta. A jmenuji se Vermin a, hm, fajn. - Stále slibujete poníky? - Ano. Poník zdarma pro všechny. Z bobků bude metanový plyn. A Ježíš mi řekl, ať proměním Randalla Terryho v gaye. Mění se v gaye.

Mění se v gaye. Děkuji. Fajn. Dobře. Mění, mění, mění, mění se v gaye. A vše hetero mizí z něj. Mění se v gaye. Mění se v gaye. Ani kus jeho DNA není na ženy. Protože se mění, mění, mění, mění v gaye. Mění, mění, mění, mění v gaye. Mění, mění, mění, mění v gaye.

Něco nám říká, že by měli všichni volit. Ale někdo je hloupý. A ti by neměli volit. - Ta děcka o tom nemají tucha. - Na volby je zavřete doma. Samé roztleskávačky. "Pojďme na rockový koncert." Registrujte děcka. Všechny děti jsou tak hloupý, hloupý, hloupý. Předsedo Gingrichi, navrhujete najmout děti na práci školníků? Zhruba 30 dětí stojí stejně jako jeden školník.

Ty děti dostanou zaplaceno. Peníze. Lehké školní práce. Peníze. Práce v bufetu. Peníze. Peníze jsou dobré, když jste chudý. Vyděláte peníze a pak vyděláte další. Naučím chudé si sehnat práci. Na-naučím chudé... - Jak si vydělat. Peníze. - Peníze! Vydělat si. Do mrtě. Vydělat si.

Peníze. Vydělat si. Prachů do mrtě. Nadělat si. Peníze. Vydělat si. Do mrtě. Vydělat si. Peníze. Vydělat peníze. Do mrtě. Do mrtě prachů. Dobrá... A ještě jednou! A všichni!

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten ironický potlesk na konci xDD

191

Odpovědět

almond: zkus takový chytrý prográmek: AdBlock, a reklamy tě nebudou nadále obtěžovat.

210

Odpovědět

Ron Paul ♥

190

Odpovědět

Vím, že server musí z něčeho žít, ale asi nejsem sám... JDĚTE DOPÍ*I S TĚMA REKLAMAMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1829

Odpovědět

Není to tak chytlavý jako jejich jiný songy, ale zase pohodový, příjemně se to poslouchalo. Tyhle volby jsou na pondělní ráno příjemná volba. :-D

185