Jedenáctileté dostaveníčko Morgana a Destiny: Zeppelinova zoo

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:4 627
Pokračování jazykolámajícího režijního debutu Josepha Gordon-Levitta Morgan M. Morgansenovo dostaveníčko s Destiny tentokrát sleduje Morgana (Joseph Gordon-Levitt) a Destiny (Lexy Hulme) na jejich láskyplné návštěvě Zeppelinovy zoo, kterou naruší příchod Lionela (Channing Tatum), se kterým se Morgan utká o srdce své milované.

Přepis titulků

Jedenáctileté dostaveníčko Morgana a Destiny: Zeppelinova zoo. Byl leskloskvoucí otočzem se zářnivou kobaltovitou modrohou. Ve vzhůřinách mezi velkými čmoudy fofrovala skrz geoplyn Zeppelinova zoo. Byla to balónovitá archa, nebeské safari a tentýžní otočzem vedleběhem také dostaveníčkárnou pro našeho muže Morgana M. Morgensena a jeho láskámošku Destiny. Dvášnivci se procourávali mezi šmodrchy žvířečistva.

Jejich koukadla zřela uzamřížované cvrlikáčky, vnádržované ploutvory, zavěznicované primáty. Destiny popobizovala popotahance, pamlskovala protáhlokrky a unášela se u škraboškovaných vzácnodvědů, zatímco bambusovali. Uskrýšovaná v Destinině tlapkouzdru, Madam Klubkožíšek, Destinin rozhýčkovovaný vrníček, vykukla zbrašnyven a poté se bezaujatě zatulila zpětně. Láskámoši sebe vblížili k vzácnodvědímu sladkostánku, kde kostýmovaný za bíločerného vzácnodvěda, stál pokrmpingl, tváře se citrusově jako vždy.

Duo se začalo zachutnávat do zrůžovělých olízátek. Destiny obžvykovaje sexyfrágně svoji cukrtyčku, zanechala Morgana u vyškubnutí. Tak nadrženovitý byl, že přemrknul vplíživý přívchod Lionela, Destinina před-současného láskámoše a obeznámého nadlézavého svůdnitele. Morgan slinopolknul při vidění tohoto obšťastňovatele, toho svalovitého srdcolamače. Jaký to bezstydatý darebník. Z obzírání ho vyšokovalo až: "Jé!"

vykoulené Destiny. Madam Klubkožíšek se odobjevila. Odprchla z útulkovitých vnitřností Destinina tlapkouzdra a vydala se na pré. "Jaká to tragédní škodálost!" "Který nad-humanita, který alfarytíř znovulezne moji nepostojnou čepýřničku?" Oknírkatí ctitelé si mžourně uzamkli koukadla posunkuje dvojboj. Soupeřní darebníci naháněli rozkočičku všude nemožně. Lionel spěthlav pádil, zatímco Morgan plíživ čičíhal. Po úlistivém vrníčkovi však nebylo ani pamětihodnosti. Bezšťastný Morgan sežuchnul zpoklesle na dlouhý trojosobodržák stranou pokrmpingla, jež byl návrhnou zrovna na pracpauze.

Mužník blajznil oštěpnou stravětvičku, myšpíz napíchnutých hryzavců s vyzděšenými očky a smrtoztuhlými kadeřemi koncásků. Morgan houpacovsítnil svoji hlávku do osobotlapek a vypustil dlouhý tok vzduchu ze svého hlavotvoru. "Sleduji, že váš úlistivý vrníček obkámošil vrňáka," vyznámil pokrmpingl s koncáskem mezitřepetím se jeho citrusovými rty. Vskutečně, ve velkohřívnatého vrňáka mřížnici, byla Madam Klubkožíšek. Rozkošnicky stulená pod vrňákovou enormopackou a radostí se sebou na max. Jak se chtěl Morgan zrychle přivrátit k mřížnici za svým svoboduzujícím skutkem, vyobjevil se Lionel dueluchtiv.

Bezstydnatě odroloval ctitel své rukryty rvačkoledujíce. "Zmohoucněte mého chudinkého vrníčka!" Bimbam odbimbil a z ležérovny se dvázem stala duelovitá bolejáma. Začátečniny třeskupleskaly, dloubodaly, úprkřepčily, bumbácovaly, údolomily a slabinošťouchaly hrdobojně v jejich duelním tanci. Přesvalněn byl Morgan zrychle upodlažen. Příležitostný Lionel odkročil, zamířiv se na svůj velkožuch.

Stejnochvilně na morganověstraňležící pokrmpanda mrsknil svoji hnustyčku do Lionelovy boledráhy. V mezivraždícím zavrávoru Lionel usklouznul po labužléčce a odeslal myškousky plachtně do vrňákovy mřížnice. Vzhůrunohý Lionel holčičně vypištěl a poté dožuchnul. Mžitkáčata procvrlikávala kružnivě dokola jeho hlavopřídě. Morgan se zbušeně nastavil. Letmohledem výzvědnul, že velkohřívnatý džunglev teď odklonně hamá katapultní pahnusek. Vrnička byla bezstřehá. Morgan se hlubinně nabafal a oddal si dodvahy.

Zamotýlkovaná Destiny řasotřepala, jak její pravý alfarytíř vmihotával mřížnici. Náš statečník se naplížil do brlohrůzy a poduškovitě pošpičkovával mazlíčkovstříc. Natlapal Madam Klubkožíšek do svých hornětin a zrychle zacílil k výkroku. Stále nazemněný ničemný haneba Lionel však zalvolal, odklonivše džungleva od své strávnady a zacílivše svá kočkovitá koukadla na našeho Morgana. Morgan úprkal bezpečovstříc super normální rychlovostí, jak mu rozvrčený vrčák ňafaje po jeho koncetinách. Destiny si zaskryla svá koukadla osobotlapkou, příliš bříškolekaná tou pohledanou. Divočinně se Morgan odpružnil, udělal saltomelec a dospadnul bezrizičně s Madam Klubkožíšek zamknutou v podúdí.

Destiny mžikově přischoulila svoji volnobozenou čepýřničku a poté vysměřovala kukučivě Morganověvstříc. Její hlavopříď byla naplavována vděčnovitou zamotýlkovaností a srdciplnou milovášní. S pokrachnutým postavem se Lionel bručiv odtratil cizo kam, soběprav bláby o podnešní doplatě. Madam Klubkožíšek talířohodila léták brekobulícímu džunglevovi. Enormicka se jásivě usmívla, ze sebeznámení s novou kočkámoškou.

Destiny se nadruhou odtulila a dotkla se dolnortu svými žvýkačemi. "Morgane M. Morgansene, jsi můj výhradní láskámoš, můj motýlkovitý člobrd, můj testosteronický alfarytíř." Morgan zrůžovitěl nad tím lingvistním lijákem z láskonve a celotvářně zulíbl svoji láskámošku. Morgan zacvakl sólokoukadlo na pandoblečeného nápomocníka, jídlonosič se usmívl, setnul svoji vzácnodvědí hlavici a odobjevil se, zanechajev láskopojené duo vychutit si své znovupojení. A jak ta velká balónovitá archa švištěla nadvrch výstaveb předměstí Sellosedge, málokdo chopil, že tato vzdušnoloď obskladuje nejen přemíru vzácnověře, ale také duet těch nejblaženovatějších person v zeměcelém nekonesmíru...

Morgana M. Morgensena a jeho Destiny. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle nemá chybu, jazykolam jedna báseň. Videa si vždycky nejdřív pouštím bez titulek a až poté s a tentokrát jsem to vzdala už v prvních 3 sec. Joseph je hodně nadaný umělec, o kterém toho ještě spoustu uslyšíme.

180

Odpovědět

dobrý... velice rychlé.. hlavně, že Morgan a Destiny zůstali nakonec spolu...

180

Odpovědět

krásny jazyk.

180

Odpovědět

Kurňa co to je? v AN tomu nerozumím, v ČJ to nepřečtu!!! To je nářez! sedmi minutový video študuju asi třicet minut! Smekám!!

190

Odpovědět

Určitě stojí za to sledovat Josepha na Facebooku, profil si spravuje sám a snad denně informuje o svých projektech a jiných, vč. HITRECORD, pod níž produkuje tato a jiná artistická čísla. Lexy je jeho přítelkyně, partnerka v osobním životě, do kterého často nenechává nahlédnout, avšak pokud jde o uměleckou činnost, podělí se rád. :) Děkuji za překlad!

190

Odpovědět

To musel být sakra překladatelský oříšek :D

190

Odpovědět

neuveritelny.. BRAVO!!!

180

Odpovědět

Testosteronický alfarytíř :oD
Klobouk dolů před tímto překladem.

181

Odpovědět

Páni máte muj obdiv pane překladateli. Je to fuška číst to v češtině natož to ještě překládat. Moc hezkej nápad tohle video.

Já se,ale radši rychle odobjevím. :)

181

Odpovědět

Předklad do maďarštiny, ne? Nerozumněl jsem tomu skoro ani slovo. :D

185

Odpovědět

Hodně hodně hodně dobrej překlad!

181

Odpovědět

TZak překlad tohodle, velkej respekt, a to anglicky mluvím stejně dlouho a pravidleně jako česky......big up!!!

181

Odpovědět

sice obvykle titulky vypínám, ale tady to fakt nešlo :D

180

Odpovědět

absolumarasment, abych tak řekl :D

181

Odpovědět

trdelin: Existuje přepis v "angličtině", ale k tomuto dílu neexistuje slovník.

181

Další