Na Ferrari se nečůrá

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:559
Počet zobrazení:6 854

xxENDxx nestihl bohužel na dnešek připravit další díl Online Gamera, takže se ho dočkáte až příští týden. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Roman Atwood má na YouTube kanál, kam dává svoje videa s nachytávkami a tahle je hodně povedená. Co udělá majitel Ferrari parkujícího bez jakéhokoliv označení na místě pro invalidy, když se mu Atwood pokusí "pokropit" jeho vysněné vozítko? Prostě si vás klidně všechny koupí!

Přepis titulků

To Ferrari zaparkovalo na místě pro invalidy. Na autě není žádný označení invalidy a týpek na něj nevypadal. Okolo je spousta volnýho místa k zaparkování, tak uvidím, co řekne na to, že mu chčiju na Ferrari. O 20 MINUT POZDĚJI - H*jzle! Jdi do p*dele! - Kámo, to je vtip. Je to voda! Je to láhev vody! Nic se nestalo! - Klid...

- To je Ferrari, k*rva! - Nesahej na mě. - Nestrkej do mě. - H*jzle, zm*de, v*ser! - Stojíš na místě pro invalidy. - Zavolám poldy! - Tohle je Ferrari, k*rva! - To je přece jedno! Ty vole... Přestaň, přestaň... To stačí. Už toho nech. - Nenechám! - Je to voda! Můžu si koupit celou tvoji rodinu, č*ráku! Omlouváme se, ale autu se nic nestalo, je to blbá voda.

Klid. Strašná sranda, zm*di. Ty h*jzle! překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (103)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se nakonec ve videu ukázalo, tak řidič na tom místě pro invalidy stál správně... můžu si koupit celou tvou rodinu ... PEPEGA

30

Odpovědět

Já sem nějak celý to video nepochopila.. co to má za smysl? Opravdu jen vystřelit si z týpka, nasrat ho, protože špatně parkoval a riskovat jeho hysterii, bez jakohokoliv jinýho výsledku?
Myslím, že jestli Roman chtěl toho člověka potrestat, tak měl zavolat poldy, že tam někdo blbě parkuje nebo něco podobnýho, ne dělat takovouhle zbytečnost. Jestli chtěl ukázat, jak sou bohatý lidi někdy debilní, tak fajn, ale to všichni víme. Nebo sem se měla smát, jak ten člověk vyšiluje? No fakt nevím, ale nijak zajímavé mi to nepřišlo.

2029

Odpovědět

Kdyby zavolal poldy, jen by si je ten zbohatlík zaplatil. Na takovéhle lidi je zákon krátkej. Už jste například někdy viděli, aby dopravka na dálnici stavěla nějaká luxusní auta? Já teda nikdy. Navíc si myslí, že si můžou dovolit cokoliv. V tomhle videu ten týpek moc na invalidu nevypadal (hádám, že kartičku zapomněl doma). Zasloužil by víc...

202

Odpovědět

Za jednu věci jsem Kohbovi vděčný. Když jsem si přečetl jeho příspěvky a uviděl jsem počet palců dolů, potěšilo mě to. Jsem rád, že videačesky navštěvují většinou lidé, kteří mají rozumné názory.
Občas udělám tu chybu, že si přečtu nějaká diskuzní fóra na českých serverech a říkám si, že jestli tyhle názory reprezentují názory čechů, tak s nimi nechcu mít moc společného.
Takže - gratuluji videačesky. To, že máte tak skvělé uživatele je vaše zásluha. :)

193

Odpovědět

Tohohle týpka by jste sem měli dávat častěji. :)

180

Odpovědět

Tolik tak dlouhejch komentářů jsem pod žádnym videem snad neviděl, co to jako je? :D

190

Odpovědět

Uz jen za ty kecy o tom, ze si muze koupit jeho rodinu bych mu pral, aby mu to auto nekdo vazne pochcal.

190

Odpovědět

Tenhle chlap musí asi hodně šílet když začne pršet. :D

180

Odpovědět

To se nedivím, víš jak mohou být kyselé deště ? :D
Horst Fuchs by ti o tom něco pověděl :D http://www.youtube.com/watch?v=wV9YP8aovcw

Kam
se hrabe chlorovaná voda z vodovodu :D

180

Odpovědět

Soudě dle auta a chování je majitel postižený chronickou mikropérnatostí :)

190

Odpovědět

Chápu že zpočátku chlap vyšiluje, ale pak jak zjístí že je to voda a jeho argument je, že je to Ferrari, tak bych mu asi dal ránu. Parkovací místo pro invalidy je zvětšené po obou stranách (má větší rozměry, podle toho jak se parkuje - vedle sebe, za sebou atd.), aby invalida mohl naplno otevřít dveře, popřípadě tam dojet na vozíku a nepoškrábal sousední zaparkované auto (tak je to aspoň u nás), takže když někdo u nás zaparkuje na místě pro invalidy, tak je to dobrej čurasyn.

181

Odpovědět

S rozdáváním pěstmi pozor. Týpek by tě mohl žalovat, a pokud je to v Americe, tak by mohl na tobě vysoudit dost peněz. To, že stál na místě pro invalidy, ti nedává právo mu dát ránu:D. Dle mého názoru ten s tou vodou dost dobře věděl, že kdyby se něco semlelo tak může mít z toho problémy, spor fakticky začal on.

193

Odpovědět

+MarianSpíš věděl, že jsou v USA, kde peníze vládnou ještě víc než zde, tzn normální člověk nemá proti boháčovi šanci.

205

Odpovědět

+MarianTo jsem taky myslel, tam je to většinou o tom, že kdo má lepšího advokáta, tak to taky vyhraje a čím lepší advokát tím si více účtuje.

191

Odpovědět

+MarianMáš asi pravdu... ale stejně bych mu asi jednu plesknul.

200

Odpovědět

Někde jsem viděl i něco podobnýho, možná dokonce i tady na VD.
Slavnýmu týpkovi (asi afroameričanovi) odtáhli Ferrari když byl v klubu, a dali místo něho sesšotovanej výlisek. Pak mu nakecali že ho zaparkoval na místo pro "odložená auta". To jsem se teprv nasmál u jeho výrazu. :D Chvíli ho v tom topily, a pak mu ho přitáhli zpátky. Myslim že to bylo v Ásii, ale nevim. :)

191

Odpovědět

já to taky viděl :D ale ne tady

180

Odpovědět

+Doctor...Udělali to Radamelu Falcaovi ve Španělsku. http://www.youtube.com/watch?v=Ai_js66CRDw

180

Odpovědět

ty vole :D takto asi vznikaju famy na nete
asi afroamerican, myslim ze to bylo v Asii...

180

Odpovědět

Stát na místě pro invalidy je něco jako spát s bejvalkou svýho nejlepšího kámoše , to se prostě nedělá a a neexistuje žádná výmluva

185

Odpovědět

Tak to je dost přísný názor :-D

202

Odpovědět

+SharpeNe tak na začátku videa si jde všimnout že tam je jen jedno místo pro invalidy (vyjíždí bílý jeep)
Sharpe Vžil jsem se do toho invalidy protože můj děda má ochrnuté nohy tak vím co to je

181

Odpovědět

+SharpeNa obouch stranách od toho ferary jsou volný místa, a vždy jsou vyhrazeny místa, který jsou nejblíž k obchodu/restauraci... takže tam těch yvhrazených míst musí být víc a na 1000000% je tam několik volných míst, který jsou blíž k obchodu/restauraci/čemukoli, než to kde stojí on. Tvuj děda ale určitě radši zaparkuje uprostřed parkoviště, protože je tam vyhrazený místo pro něj, než aby zaparkoval hned na kraji co nejblíž k obchodu/restauraci/čemukoli.

1917

Odpovědět

+SharpeBullOver Je to můj názor a nechci se hádat. Máš pravdu v dnešním světě jsou vyhrazená místa hned u obchodu (alespoň co jsem do teď viděl) a myslím si že to je nejblíže k tomu místu ale nevím to jistě. Je to můj názor a já ho tady prezentuju. Navíc zprava je tam něco na silnici za značení nebo něco takovýho.Takže je to jenom můj odhad.

180

Odpovědět

+SharpeJá to tušil, že slovo "přísný" pochopíš jinak než jsem myslel.. že já tupec jsem nenapsal radši drsný či tak nějak.
Zkrátka jsem to nemyslel, že jsi přísný na lidi kteří parkují na tomto místě, ale líbilo se mi pojetí partnerky vs invalidní místo.

Samozřejmě lidi a obzvláště lidi jako tento muž, by se měli zamyslet nad svým chováním. Problém však je, že to často nejde.. neumí to nebo nemají čím :)

180

Odpovědět

+SharpeSharpe já jsem pochopil druhý význam slova přísný pozdějc :D

180

Odpovědět

Ale spát s matkou svýho nejlepšího kámoše je v pořádku ne? :D:D Finch approves :D

180

Odpovědět

+LOYF:D

180

Odpovědět

Ano chlap je vylízanej, but maybe...
Představte si že máte auto za x mega, přijedete na parkoviště.
Dejme tomu 5 míst pro invalidy ani jedno zabraný.
Teď když vidim v tom videu ty ostatní auta, tak si hned vzpomenu co u nás po městě jezdí za ženský v SUV a myslej že sou královny silnic. Určitě bych si to nepostavil vedle nich.
Tak jde o to na jednu stranu riskovat, že vám auto někde odře nebo nebo orazítkuje dveřma při výstupu z auta. A na druhou stranu risknout pokutu.
Nevim kde parkuje, nevypadá to na obchoďák, takže těžko říct jaký typy lidí využívaj tohle parkoviště.
Je to jedno vs druhý vs třetí.
Šance, že vám někdo auto odře vs šance že, dostanete pokutu vs šance, že najednou dojedou 3-4 invalidi, vypičujou vás že nemaj dost místa a budete za zmrda.
Já bohužel nepočítám, že bych takovouhle situaci někdy musel řešit, ale chápu jak je jednoduchý ho na netu odsoudit, ale v jeho kůži nevim nevim.
Přišel k balíku peněz, nějakym pro mě záhadnym způsobem, takže na pokuty má. Nebo ještě líp má u policajtů kamarády a kdyby měl lístek, tak řekne že už to nikdy neudělá vše se vyřeší domluvou a večer si daj pívo.

Tady to vaše srovnávání s nepřiměřenou rychlostí a podobně... Je rozdíl někoho ohrozit a omezit. Nebo ho omezit tak, že ho tim ohrozíte :D. Ale stojící auto může jen omezit. A to v případě, že přijede 3-5 invalidů.

Jestli to někdo přečetl, tak ať si to v hlavě přebere. Je to prasárna, je to špatný, but maybe...

1971

Odpovědět

Žádný maybe...

1813

Odpovědět

Tavýho textu a výsledek nula. Žádný maybe tu není. O těch vysněných pěti místech pro invalidy nikde není zmínka, takže je to jen výmysl/odhad a stejně můžu oponovat tím, že místo pro invalidy je tam jen jedno, takže stačí jeden invalida a ne 3-5. Rád bych viděl, jak by se autor článku tvářil, kdyby byl sám invalida a nějaký borec s Ferrari mu zaparkoval na jediném místě pro invalidy. Maybe by si to měl v hlavě spíš přebrat autor příspěvku...

183

Odpovědět

+MartiniJak už jsem řek, místa pro invalidy jsou vždy nakraji, co nejblíž k obchodu/restauraci atd... a on očividně stojí uprostřed, takže tam těch míst pro invalidy musí být víc. Už si někdy viděl, že by na parkovišti bylo jedno místo pro invalidy a bylo uprostřed parkoviště? Jaký by pak mělo smysl? A pokud tam opravdu je jenom jedno, tak každej invalida radši zaparkuje na místě, který je blíž místu kam chce jít, než na jeho vyhrazenym místě který je dál (proto jsou vyhrazený ty místa co jsou nejblíž).

1814

Odpovědět

"Ale okolo je spousta místa..." Ano, to mu dává právo parkovat na místě pro invalidy. To místo pro invalidy, a nyní i pro matky s dětmi a v některých zemích i pro ženy, je na specifických místech ze specifických důvodů. To je stejný jako ty výmluvy "Ale vždyť nevadí, že jedu 100 ve vesnici, když tam nikdo není."; "Ale vždyť na křižovatce nikdo nebyl, proč bych nejel na červenou"; a má oblíbená "Tady jsem na internetu, ne ve škole..."

A měl ho nechat ty policajty zavolat, protože on nestál na invalidech a i americký policajt má dost znalostí na to, aby věděl, že voda nepoškodí lak auta (za těchto podmínek), takže by nakonec dostal pokutu řidič.

A těšte se... generace 1998+ používá slovo "demokracie" už stejně často, jako kofoly slovo "dyškrymynace"... ale to už jsme zase jinde :D

192

Odpovědět

Zrovnávat věci jako prakvonání na špatnym místě a jístu v stvoce ve vesnici je trochu kravina ne? Už jen proto, že tim špatnym parkovánim nemůže nikdomu ublížit, zatímco sestřelenim někoho ve vysokej rychlosti ano. A ano, voda tomu autu nijak ublížit nemůže, ale jak on si má bejt jistej, že je to jen voda? Prostě mu lili neznámou kapalinu na auto. Jednoduše řečeno, řidič by si zasloužil pokutu a ten druhej by zasloužil přes hubu.

Proč sem píšeš to s tou demokracií nechápu, ale z 90% to používaj lidi, kteří ani netušej co to vlastně znamená... používaj to ve smyslu, že když je demokracie = každej je svobodnej a může si dělat co chce (v rámci zákonů), což je absolutní p******a, protože demokracie je vláda lidu a funguje na principu, že se menšina podřídí většině (nejlepší příklad jsou volby - lidi hlasujou a většina vyhraje (když nepočítám s korupcí atd...))

1818

Odpovědět

+BullOverNo, srovnávám to z důvodu toho, že jsou dána nějaká pravidla (zákony atd.), a ty se jimi musíš řídit, a je jedno, jestli je to špatné parkování nebo rychlejší jízda. Protože to je pak jako bys odlišoval vraždu a krádež, protože to není zločin, tak proč by zloděj měl jít do vězení s vrahem, když "jenom" kradl a nikomu neublížil.

No, na to právě narážím, že to používají jen k tomu, že si můžou dělat, co chtějí.

A s tím, že to je neznámá kapalina, asi bych mu řekl, že když je to voda, tak ať to vypije.

A ano, demokracie je vláda lidu, ale to znamená, že je lid může i odvolat, mají stejná práva a povinnosti, ale zastupují lid... a jak vidíš, poslanci mají tolik imunit, že by jim ji nezvýšil ani Actimel :D A dneska je demokracie o tom, jaké menšině se ustoupí, aby nebyla utlačována většinou, takže demokracie tu není a nikdy nebyla...

180

Odpovědět

+BullOver1. zloděj tam půde na kradší dobu než vrah a půde do vězení s nižší ostrahou + poslední dobou jsou v módě "domácí vězení", takže pokud ten zloděj neukradne extrémně moc, tak do toho vězení stejně nepůde
2. já neřek, že tu demokracie funguje... já řek jak by měla funguvat

188

Odpovědět

+BullOverJop, ale půjde do toho vězení (nebo bude jinak potrestán), protože porušil zákon a je jedno, že tím nikoho neohrozil... No, co tím chci říct, a co asi nerozumíš, že chci říct :D Zákony se mají dodržovat (většina z nich) a jsou tu z určitého důvodu... Takže ano, nepřiměřená rychlost je stejná jako špatné parkování. Vem si, že jsou určená parkovistě pro ženy blízko vchodů obchodů atp a blízko zdrojů světla, aby se v případě napadení mohly bránit... pokud se pak najde nějaký vůl, který tam zaparkuje, protože je to blíž a je tu hromada parkovacího místa, a pak tu ženskou znásilní, protože půjde přes celé parkoviště (záměrně používám nadsázku), tak jen to zaparkování tak, jak má, mohlo někomu pomoci (utekla by násilníkovi, bylo by na ni vidět atd.) Ty invalidi mají ta místa upravená, aby se z aut mohla dostat a pokud možno aby to bylo co nejblíže vchodu, ramp, výtahů... no, uzavřeme tu debatu tím, že by se mělo trestat porušení zákona a nepoužívat výmluvy typu "Ale vždyť..."

181

Odpovědět

+BullOverLOYF ty si asi dobrý srandista. Srovnávat vraždu s krádeží, překročení rychlosti se stáním na místě vyhrazeném pro invalidy. Podle tebe by se teda mělo trestat všechno a stejně? Když vlastně je to stejné, tak proč jsou odlišné sankce? To bys mi mohl vysvětlit. Tím, že zaparkuji na místě pro invalidy, by mě vlastně měla společnost stejně zavrhnout jako sériového vraha, protože jsem porušil zákon. Výš ty vůbec, že dokonce za stejně definovaný trestní čin můžeš dostat odlišné sazby trestu. Vždy je potřeba zkoumat daný trestní čin, může to být způsobeno úmyslně, neúmyslně, nedbalostně, zda to bylo ze zavrženíhodné pohnutky či omluvitelné. Naštěstí to nefunguje tak jak říkáš a neposílají se lidi do lochu, jen za porušení zákona. Důležité je zjistit skutkové okolnosti, aby se to správně mohlo posoudit a popřípadě určit adekvátní sankce. Na závěr abys neřekl, že ti jenom oponuji, tak souhlasím s tebou, že zákony se mají dodržovat. Jo a ještě "ale vždyť" výmluva působí, když na tebe vytáhnou 3 borci kudlu a ty vytasíš pistoli. V tomto případě by se jednalo o krajní nouzi a ty bys mohl argument "Ale vždyť na mě vytáhli kudlu" použít.

183

Odpovědět

+BullOverJá neříkám, že všechno stejně... nikde to tam nemám... pokud bys to přečetl pořádně, možná jsi mě jen nepochopil, ty hromady řádků jsou o tom, že by potrestán měl být, i když jen stojí na invalidech, a i přesto, že tím nikoho momentálně neomezuje... ale jednou poruší zákon, tak má být daným způsobem (v tomto případě pokutou) potrestán, a bylo by jedno, pokud by tam bylo deset tisíc volných míst... prostě stojí na invalidech, nemá průkazku za čelním sklem, má dostat pokutu... o ničem jiném jsem, víceméně, nemluvil... a pojem krajní nouze z práva neznám... máš na mysli nutnou sebeobranu, ale zákon jasně říká, že máš volit vždy nejmírnější/přiměřené prostředky, což je většinou útěk, pokud bys je zastřelil, nebo i jen postřelil, musel bys dokazovat, že nebylo jiné řešení, stejně jako ten dědula z Tanvaldu, který měl od těch kofol řezné rány na rukách i hlavě a stejně ho soudili pro nepřiměřenou obranu... a to, že trestný čin může být způsoben neúmyslně atd, to neznamená, že bys neměl být potrestán, potrestán musíš být, pokaždé, když porušíš zákon, to, z jakého důvodu ho porušíš, to už je věc dokazování a trest tomu odpovídající, ale to, že jsi neporušil zákon úmyslně, tě nezprošťuje viny ani odpovědnosti a potrestán být musíš.

180

Odpovědět

+BullOver1. Protože to je pak, jako bys odlišoval vraždu a krádež.
Takže ano, nepřiměřená rychlost je stejná jako špatné parkování.
Tohle jsi přímo napsal.
2. To, že stál na invalidech je nepodstatné, taky jsem to ani neřešil, je jasné, že měl být potrestán, mě šlo o to, že měříš stejně neměřitelné.
3. Krajní nouze je obsažena jak v Občanském zákoníku tak i ve Trestním řádě. Jde o nutnou obranu, měl jsem tam jiný příklad s krajní nouzí, který jsem změnil na nutnou obranu a zapomněl jsem to přepsat. V nutné obraně chráníš-li si svůj život, můžeš útočníka zastřelit.
4. O případu z Tranvaldu moc nevím, ale zdá se mi, že jsem někde slyšel, že nebyla vznesena ani obžaloba, tudíž děda nemohl být souzen.
5. Nikde nepíši, že neúmyslnost se netrestá.

182

Odpovědět

Sakra... je to divný video... Na první pohled je ten řidič idiot a je dobře, že si z něj takle vystřelili... na druhou stranu to auto tam nikomu nepřekáželo, místa tam bylo hodně i na autobus hedikepovaných... kdyby nezačal říkat takový p******y "můžu si koupit celou tvojí rodinu" atd., tak bych se přiklonil na jeho stranu...

1925

Odpovědět

Ano aj autobus ale ak by tam medzitym zaparkovali ine auta (nie auta invalidov) tak potom by uz ty invalidi nemali kam zaparkovat nie? Preto je to miesto vyhradene pre invalidov. Ale o tom by sa dalo polemizovat dookola.

181

Odpovědět

+HalfmanTy si vážně myslíš, že je tam to místo jenom jedno? Místa pro invalidy jsou místa položený nejblíž k obchodu/restauraci... kolem jeho auta jsou volný místa na obouch stranách, takže tam sou volný místa vyhrazený pro invalidy, takže jediná možnost, že by neměli kam zaparkovat je, že by i další auta co přijedou zaparkovali na jejich vyznačená místa, v tom případě sou ale svině oni, protože by parkovali na vyznačených místech s tim, že by předem věděli, že už tam žádná volná místa pro invalidy nejsou. Navíc to asi moc frekventovaný parkoviště nebude, vzhledem k tomu, že je po 20ti minutách pořád prázdný.

185

Odpovědět

+HalfmanSakra :D když to tak po sobě čtu, tak je asi hodně lehký se v tom stratit... ale co, snad to pochopíte správně.

181

Odpovědět

+HalfmanAle podla mna tu neide o to kolko tam je volnych miest alebo ze ti dalsi by zaparkovali tiez na mieste pre invalidov ale o PRINCIP. Potom by mohli byt vsetky miesta na parkovisku pre invalidov tj ziadne obycajne a kazdy by si mohol parkovat kam by chcel okrem posledneho lebo ten by to posledne miesto pre invalidov obsadil a potom by bol on debil.

180

Odpovědět

Tohohle týka bych tipoval, že mu šéf půjčil káru, aby pro něco zajel. Už jenom podle jeho hysterickýho vystupovaní.

181

Další