Na konci zemře

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 206
Počet zobrazení:16 202

A jdeme se bát... Krátké filmy patří na našem webu mezi to nejoblíbenější, takže jsem se rozhodl, že sem zase jeden kousek přihodím. Tentokrát se jedná o irský hororový snímek He Dies At The End. Takhle pozdě jsem ho zveřejnil záměrně, protože za tmy získává silnou atmosféru, která vás doslova pohltí. O scénář a režii se postaral Damian Mc Carthy. Přeji příjemnou zábavu a po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit tento snímek na ČSFD...

Přepis titulků

Život je plný překvapení. - Anon NA KONCI ZEMŘE Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš.

Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. -> Klikni zde Jednoho dne zemřeš. Jestli chceš vědět jak. Klikni zde -> Klikni zde Klikni zde -> Klikni zde Klikni zde -> Klikni zde Buď upřímný Jsi tam sám?

Ano Ne Ano Je tam tma? Ano Je tam ticho?

Kdyby ses lekl, vykřikl bys? Ano Kdybys vykřikl, slyšel by tě někdo? Ne Jsi upřímný? Ano Jsi tam sám?

Ano Jsi šťastný? Je život doopravdy plný překvapení? Rostlina na stole ...živá nebo umělá? Už jsi někdy chytil rybu? Bojíš se smrti? Jsi unavený? Znáš osobu, která stojí za tebou?

Znáš osobu stojící za tebou? Nahnala ti ta otázka strach? Ano Jsi upřímný? Ano Zajímá tě, jak zemřeš? Strachem Strachem Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (274)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné, strašně jsem se začal smát!

261

Odpovědět

Divne, i kdyz to vidim potreti, vzdycky se leknu toho piskotu:D

310

Odpovědět

Sakra!!!!! Zadržovala jsem dech a stejně jsem se lekla!!!! Myslim, že sem řvala hůř než ta koule... bože!! :'D

190

Odpovědět

Kdyz se na takova videa budete divat casto tak se muzete naucit takovemu "leknuti" odolat :P ja uz po takovych otazkach jak je jasne ze se neco takoveho objevi na tom konci jen rozevrel oci ale s leknutim se to neda srovnavat :P....ta potvora vypada jak hovno se zubama,videt to doopravdy tak se neleknu ale poseru at ma kamarada :D

231

Odpovědět

Pul čtvrté ráno a v baráku jsem sám... Málem jsem si zlomil ruku o stůl, když jsem padal...Úžasný !!! Tohle se mi dlooooouho nestalo !

211

Odpovědět

Hrozně sem se lekl, a pak sem dostal záchvat smíchu :D

200

Odpovědět

taky tak :D

190

Odpovědět

Zajímavé. Už potřetí jsem na to takhle po delší době narazil a pokaždé zapomenu, co tam na konci je. :D

201

Odpovědět

Málem jsem se po**.. :D :'D Už to nechci vidět !!! :D

190

Odpovědět

Obří masová koule! To je teda hustej konec.

191

Odpovědět

Fuj, jsem se málem pos*al!

190

Odpovědět

"Fuck!.. Oh, God!!.." byla moje první reakce.. Víc snad ani neni co dodat..

192

Odpovědět

:D peknej film, taky sme se skoro pos*al xD. Ale mam jednu připomínku... kterej debil by si dal stul zady ke dverim????

230

Odpovědět

Třeba já ? :D O to to má lepší efekt :D

202

Odpovědět

Doporučený způsob sledování: Sám v baráku, okolo půlnoci na fullscreen a poctivě potmě. Nečíst komentáře před shlédnutím videa!!! Silný zážitek zaručen.

200

Odpovědět

Taky jsem se celou dobu koukal za sebe :D

191

Odpovědět

Brilantní!Horory jsou prima,když strašej pozvolna a inteligentně jako tenhle film.Já nebýt tady v nemocnici na pokoji s tou paní,co čte nahlas svém synkovi Křemílka a Vochomůrku,tak nevím jak dlouho bych se vzpamatovávala.

190

Další